Treść opublikowana przez BondE87
-
BMW z programu Premium Selection
To zapewne egzemplarz tego typu http://tnij.org/premiumselection
-
BMW z programu Premium Selection
Jeśli taki mały przebieg roczny to nie ma co przejmować się spalaniem ;)
-
BMW z programu Premium Selection
Wyposażenie całkiem niezłe :)
-
[E87] Podstopnica M Pakiet
Potwierdzam
-
E87 118i powered by BondE87
Co do podswietlenia tablicy rejestracyjnej to nie okazalo sie zbyt trwale, dwa razy wymienialem na gwarancji, az zwrocono mi koszty i powrocilem do oryginalnego oswietlenia z zarowkami Philips Blue Vision.
-
E87 118i powered by BondE87
Po sesji wrzucę moje fotki, a tutaj zapożyczona fotka ze strony BMW http://accessories.bmw.com/internet_bmw/servlet/image.do?imageId=2469327&imageVersion=1 Racja, 15mm ;)
-
cb
Kiepsko łapie, chyba, ze podepniesz do zewnętrzną antenę.
-
[E82] Rozbieranie listew ozdobnych deski rozdzielczej
Tutaj masz to w miarę ładnie opisane. http://www.1addicts.com/forums/showthread.php?t=212647
-
cb
Najlepsze CB radia od lat produkuje President. Dobry znajomy używa modelu Harry III i bardzo sobie chwali, ale nie wiem czy to zasługa tylko radia, czy też dobrej anteny i odpowiedniego wystrojenia całości.
-
E87 118i powered by BondE87
Od listopada samochód stoi w ciepłym garażu pod pokrowcem :) W zeszłym tygodniu pojawiły się dwie nowości - nowy uchwyt hamulca ręcznego srebrny OEM BMW oraz etui na okulary montowane w podsufitce, oryginalnie dedykowane BMW X1. Na dniach (czyli po sesji ;p) pojawią się tylne lampy od wersji LCI. Mam też kolejne plany: od dłuższego czasu szukam sprężyn obniżających (opcja 226- oryginalnie auto jest obniżone -15mm) i nie wiem jakie wybrac, jest Eibach -30/30mm, MTS Technik -30/20mm oraz FK Automotive -45/30mm, tak by moc jeszcze w miare bezbolesnie jezdzic po miescie. Poza tym zastanawiam sie nad montazem carbonowych lusterek i ew. emblematow? Prosze o pomoc i konstruktywne opinie :) Pozdrawiam
-
[E87] Etui na okulary BMW X1 zamiast uchwytu
Patrząc na realoem to nr uchwytu jest taki sam dla wersji z szyberdachem, jak i bez. Poza tym na fotce na stronie tego tematu etui jest zamontowane do auta z szyberdachem, tymczasem u mnie etui nie wpasowuje sie w to wglebienie w podsufitce, jest szersze okolo centymetra, półtora. Zastanawiam sie czy wpasowac go tam "na sile"?
-
[E87] Etui na okulary BMW X1 zamiast uchwytu
Pomoze ktos? :)
-
[E87] 118d Drganie pedału hamulca
Mozliwe, ze uklad sie zapowietrzyl lub masz skrzywione tarcze hamulcowe.
-
[E81/E82/E87/E88] Wszystko o oponach i felgach
Będą :) PS jest już podobny temat :)
-
[E87] czarne nerki
Mozna wymienic samo logo, widzialem gdzies nawet E87 ze znaczkami AC Schnitzer czy Hamann
-
[E87] Etui na okulary BMW X1 zamiast uchwytu
Witam, dzis zabralem sie za montaz etui, niestety wyglada na to, ze jest ono nieco szersze niz miejsce po uchwycie i nie chce wejsc, czy tez mielscie taki problem? Czy to moze byc wina tego, ze mam szyberdach?
-
[Sprzedam/Kupię/Zamienię] BMW Seria 1 - części/akcesoria
Kupię lusterka carbonowe do serii 1 (E87)
-
E87 m Sport by maly
Fajnie wyglada w m-pakiecie ;) tylko ten znaczek 118d bym usunal :) Pozdrowienia :)
-
123dA E87 by K8v8M 266 KM
A co z zawieszeniem? PS Nie kusiło Cię by w tej kwocie kupić Golfa R 4x4 270 KM?
-
[E81/87/88] Niefabryczne audio/2 din
Instalacja niefabrycznego auta nie wymaga żadnego kodowania, przynajmniej w aucie bez kierownicy multifunkcyjnej. Jest kilka modeli radioodtwarzaczy 1din z GPS i możliwością podpięcia kamery cofania. Pierwszy przykład http://allegro.pl/radio-dvd-gps-nawigacja-monitor-7-peiying-9904-i1383569090.html czy coś takiego http://www.alpine.com.pl/produkty/product-singleview/mobile-media-stations/iva-d511r.html (trzeba dokupić moduł gps). Wg mnie na żywo wygląda to całkiem dobrze, jeśli ramka jest wysokiej jakości to radio nie wystaje i ładnie komponuje się z wnętrzem, podświetlenie również można dobrać pod kolor, ale nie przekonam Cię jeśli z góry jesteś na nie ;)
-
[E81/E82/E87/E88] Wszystko o oponach i felgach
Bardzo ładne i wg mnie pasują ;) ten model montują oryginalnie do serii 1 coupe? :)
-
[E87] 118d Moduł FRM
Temat był już poruszany na forum, poszukaj dokładnie o Fussraum/ footwell module:)
-
1M coupe
1 M po chiptuningu zrobi z M3 miazgę :)
-
[E87] - Wymiana lamp na Black Line FL
Na stronie internetowej BMW Polska w katalogu akcesoriów do serii 1 można znaleźć lampy FL przeznaczone do aut przed FL Ciekawe, czy one są plug & play czy też trzeba kombinować. Byłem przeciwnikiem mieszania elementów przed i po FL, ale skoro oferują je oficjalnie to coraz bardziej się do tego przekonuję.
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
Listwy carbon http://allegro.pl/bmw-1-e87-wnetrze-carbon-tuning-lepsze-niz-hamann-i1361521364.html wydech http://allegro.pl/eisenmann-bmw-116i-118i-120i-e87-wydech-koncowy-i1382225925.html