Treść opublikowana przez BondE87
-
[E87] Nakladki na pedaly
Ja mam zamontowane nakładki Hamann (foto ze strony producenta) http://www.hamann-motorsport.com/typo3temp/pics/9059c3dc8b.jpg PS Te, ktore Ty pokazales to jakiś mariaż nakladek na wzor AC Schnitzer z logo M
-
[E87] 116i - sprzęt audio -wzmak Alpine KTP 445
Był już na forum obszerny temat o audio na forum, rada ode mnie - najlepszy stosunek jakość grania/cena maja komponenty audio polecone i zamontowane przez profesjonalna firme car audio.
-
E87 120d - Hipo
Photoshop
-
[E87] 118i, 120i modyfikacja silnik N46B20
Racja Kuba, mam swiadomosc, ze mechanicznie nie ma sensu modzic tego silnika, ale ludzilem sie, ze samym programem mozna cos sensownego ugrac :)
-
[E87] 118i, 120i modyfikacja silnik N46B20
Dziś natknąłem sie na taki artykuł http://en.wikipedia.org/wiki/BMW_N46 o silniku montowanym m.in. w BMW E87 118i, 120i, ale też E90 320i i E60 520i, pytanie brzmi czy istnieje możliwość takiego zmodyfikowania oprogramowania silnika by silnik w 118i (129KM, 180Nm) miał moc taką jak ten w 520i (156KM, 200Nm)?
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
Do 116i masz dedykowany sportowy wydech Ulter za niecałe 500zl http://new.ulter.com.pl/offer/dedicated/40/bmw_e87/71
-
[E87] Wymiana halogenów, dopasowanie.
Wybieram opcję nr 1.
-
[E81/E82/E87/E88] Wszystko o oponach i felgach
:D Pochwal się w galerii, gdy już kupisz i założysz :)
-
[E81/E82/E87/E88] Wszystko o oponach i felgach
Eltabbo, sprawdź ofertę felg Vermilion :) Ta firma ma jeden model -Virtus nieco podobny do BBS LM, a jakosc podobno b. dobra, ewentualnie masz coś w stylu inspirowanym BBS LM- Dotz Mugello, Dezent RG dark, ATS Champion. Lepsze to niż chamska podróbka z allegro z dekielkami BBS gratis :nienie:
-
[E87] Engine Layout - jak spawdzic
Skoro jest w vinie to zapewne moc zostala zredukowana, inna mozliwosc jest taka, ze poprzedni wlasciciel przeprowadzil chiptuning i moc wrocila do normy, ewentualnie zostala zwiekszona.
-
[E87] Fotele kubełkowe
Fotele od Z4 pasują, widziałem taką modyfikację na niemieckim forum, tutaj masz link http://www.bmw-syndikat.de/bmwsyndikatfotos/topic15158_BMW_E87_118d_1er_BMW_-_E81___E82___E87___E88.html Z wyglądu fajniejsze niż zwykłe sportsitze do E87.
-
E87 120d BLACK SAPPHIRE METALLIC by matti
Jednak zostawiles blackline'y :)
-
[E87] Fotele kubełkowe
Wrzuć fotele od Z4 :)
-
E87 118i powered by BondE87
Tak, jest to 3M Di-Noc carbon, obklejala mi firma z moich okolic. Lusterka są z prawdziwego carbonu, tak więc jest minimalna różnica w wyglądzie wzoru, ale 99% osób i tak tego nie zauważa ;) Ulter ma teraz promocję na sportowy wydech do 116i/118i/120i i zastanawiam się, czy to nie jest to, czego potrzebuję do pełni szczęscia :D :D
-
E87 118i powered by BondE87
Jak Wam się podoba mój nowy mod? :) Mysle, ze pasuje do lusterek :) http://i54.tinypic.com/2qwhqa0.jpg
-
[E8X] Emblematy BMW z włókna węglowego
Amerykanie mi nie odpisali ostatecznie w sprawie tych znaczków, pozostaje czekać, aż coś się pojawi na aukcjach.
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
Byl tez wystawiony na Poznan Motor Show i owszem ladnie sie auto prezentuje, ale czy warte jest takich pieniedzy? https://picasaweb.google.com/damian.cyran/PoznanMotorShow2011?authkey=Gv1sRgCKzNl4i37vyjNA#5586275741000193666
-
[E87] Kierownica bmw M3 smg przełożenie do E87
Zawsze może podłączyć włącznik instalacji podtlenku azotu pod łopatki :lol:
-
[E8X] Emblematy BMW z włókna węglowego
Do tego kolegi dzwonilem wczoraj, mowil, ze juz nie sprowadza tych emblematów.
-
[E8X] Emblematy BMW z włókna węglowego
Pisalem do nich maila i odpisali, ze maja takie full carbon.
-
[E8X] Emblematy BMW z włókna węglowego
Pany, znalazlem te emblematy na xenonplanet.com, ale pojawia się problem kolejny, wszędzie gdzie patrzę to podają średnicę tylnego znaczka 73mm/74mm z zastrzeżeniem, że dotyczy to E87 2007+, wiecie o co chodzi?
-
[E8X] Emblematy BMW z włókna węglowego
Kolego a gdzie kupiles? Z tego co patrzylem to z tylu wymienia sie na podobnej zasadzie jak z przodu, emblemat wypinasz z tego uchwytu/zamka klapy i tyle.
-
Lokalne spotkania Serii 1- MOŻE JAKIŚ SPOT ? :)
Może jakiś spocik w okolicach centralnej Polski? Spała, Borki, Piotrków Trybunalski?
-
E87 120d - Hipo
Bardzo ładnie to wyszło panie moderatorze :-) :lol:
-
[E8X] Emblematy BMW z włókna węglowego
Panowie, czy wiecie gdzie dostać w pełni karbonowe (mam na myśli zewnętrzny pierścień również z karbonu) emblematy do naszych BMW, wygląda to tak jak na tym zdjęciu: http://farm4.static.flickr.com/3217/2732110201_5867d672a0.jpg Na allegro występują jedynie wersje z karbonowym środkiem. Zapytałem na e90post, tam też na razie nikt nie wie. Liczę na waszą pomoc :)