Treść opublikowana przez BondE87
-
Pytania przed kupnem Z4
Panowie a co sadzicie o tej sztuce http://allegro.pl/bmw-z4-przepiekna-czarnulka-exclusive-sport-lift-i1540088033.html ? Obecnie jezdze seria 1 i zastanawiam sie czy nie lepiej przesiac sie (a wlasciwie to marzy mi sie :-) ) na Z4 E85 czy moze jeszcze poczekac troche czasu i kupic Z4 E89.
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
to popatrz w jakich cenach sa jedynki na mobile.eu :-) http://szukaj.pl.mobile.eu/pojazdy/showDetails.html?lang=pl&id=141893711&pageNumber=1&__lp=1&scopeId=C&sortOption.sortBy=creationTime&sortOption.sortOrder=DESCENDING&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=4&fuels=DIESEL&transmissions=MANUAL_GEAR&siteId=POLAND&features=PARKING_SENSORS&features=LEATHER_SEATS&features=CRUISE_CONTROL&features=XENON_HEADLIGHTS&negativeFeatures=EXPORT&minMileage=125000&maxMileage=150000&crossBorderSearchEnabled=true&minConstructionYear=2007&maxConstructionYear=2007&tabNumber=2&picture=3 (wyposazenie podobne, lecz brak m-pakietu) Dodaj oplaty i wyjdzie cena okolo 61 tys zl.
-
E87 118i powered by BondE87
Hmm, to bylo rok temu, kupowalem na ebay'u, cena nieco niższa niż podal Kamil.
-
[E81/E82/E87/E88] Wszystko o oponach i felgach
Temat poruszany wielokrotnie. Polecam opony marki USE THE SEARCH. Pozdrawiam
-
E87 118i powered by BondE87
Nowe fotki w pierwszym poście ;)
-
e87 118d Japanrot! by Darcyn.
Do czerwonego by pasowaly :)
-
e87 118d Japanrot! by Darcyn.
Ja bym proponowal felgi Ronal R41 Trend. W twoim budzecie mozna dostac nowki. http://deco-00.slide.com/r/1/227/dl/yGucagn5sj-1fWRD8kZMHgf3FzP_WmTV/watermark
-
E87 118d by Tomek
Fajnie to wyszlo :)
-
Czym myjecie swoją jedyneczke ?
Brawo dla LukaszJ za konkretna wypowiedz :)
-
[E81/E82/E87/E88] Wszystko o oponach i felgach
Dobry wybor, repliki slynnych BBS LM :)
-
Czym myjecie swoją jedyneczke ?
Ile efekt sie utrzyma to zalezy jak dbasz o auto, czy myjesz na dwa wiadra, garazujesz, co jakis czas woskujesz, co do firm to warto oddac na korekte lakieru ale nie wierz w cuda typu 5letnia ochrona lakieru typu diamondbrite.
-
Czym myjecie swoją jedyneczke ?
W zaleznosci od stopnia zniszczenia lakieru moge polecic Ultimate Compound lub SwirlX z firmy Meguiar's. Od dłuższego czasu używam produktów tej firmy, prócz specyfiku do usuwania rys, warto zamówić wosk by zabezpieczyć lakier na przyszłość. Jeśli masz czas i chęci to warto zrobić pełną kurację :) Na moim aucie rezultaty mówią same za siebie :) choć zdaję sobie sprawe, ze moze byc lepiej i w tym sezonie zamierzem pobawic sie w w nakladanie srodkow na lakier polerka mechaniczna :) http://img15.imageshack.us/img15/4201/img0167wu.th.jpg
-
[E87] dołożenie elektryki szyb na tył
Tez sie nad tym zastanawialem, ale jest to gra niewarta swieczki.
-
SERIA 1 podświetlenie tablicy rej .
Mialem te mocne led z allegro - nie polecam, psuly sie bardzo szybko, wymienilem na gwarancji znow sie zepsuly, wiec zwrocilem i oddali mi kase, teraz mam ori z zarowkami philips blue vision, czytalem, ze mozna zakupic modul podswietlenia od fl i do tego wtyczke od fl (taka sama wtyczka jak do lamp tylnych fl) i podlaczyc, ale na razie nie mam ochoty sie tym zajmowac, bo mam nowa motoryzacyjna zabawke :D
-
Czym myjecie swoją jedyneczke ?
Zymol i Collnite jeszcze lepsze :) tylko ta cena ;p
-
Czym myjecie swoją jedyneczke ?
Pozwole sobie wkleic swoj post dotyczacy mycia z mojego tematu
-
123dA E87 by K8v8M 266 KM
Patrzac pod katem mocy to rywalem Golfa R (270 KM) jest 130i (265 KM), 135i i 1M to juz wyzsza polka.
-
[SERIA 1] Hamulce - tarcze , klocki , zaciski
W tym temacie http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=56419&start=340 człowiek opisuje, że wsadził hamulce BMW Performance dedykowane 135i do BMW E36.
-
[SERIA 1] Hamulce - tarcze , klocki , zaciski
Może dlatego, że wg vin Twoje auto ma felgi 16 cali, a hamulce performance wymagają felg 17 cali?
-
[E87] Etui na okulary BMW X1 zamiast uchwytu
Na realoem.com masz podane numery wszystkich możliwych części do BMW :)
-
[SERIA 1] Hamulce - tarcze , klocki , zaciski
Kamil poczekaj jeszcze trochę aż w Polsce będą sprzedawać 1 M coupe i od niej przełóż hamulce :)
-
E87 by ukasz6
Zdjęcia nie działają, dodaj najlepiej na imageshack.us i wrzuć za pomocą kodów, które udostępnia imageshack.us dla miniaturek dla forum. :)
-
[E87] 118d M Sport
Bardzo ładne felgi :) gratuluje trafnego wyboru auta :)
-
[E87] 118d M Sport
Skorzystaj z gotowych kodow, ktore generuje imageshack dla miniaturek na forum
-
[E87] 118d M Sport
tutajwklejadreszdjeciazakonczonynajpg