Treść opublikowana przez BondE87
-
Czy podoba wam się BIAŁA "1"
Biała kolor w połączeniu z elementami z carbonu, często widuję taką BMW 6 w Poznaniu, rewelacja ;)
-
[E87] 118d M Sport
Wrzuc fotki na imageshack.us i podaj linki tutaj
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
Mogę załatwić po 140 zł / szt . + ew koszt wysyłki . Nowe , oryginalne i fabrycznie zapakowane . Są dostępne 3-kolory Niestety nie wiem jakie , bo nie dostałem jeszcze odpowiedzi . Wg realoem sa takie kolory: Schwarz Alaskagrau Beige Wydaje mi sie, ze trzeba niestety cos wiercic, wycinac by to zamontowac... :duh:
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
Pisalem do tego sprzedawcy 2 tygodnie temu i odpisal, ze montaz jest wlasnie na tasme 3m.
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
To czekam Matti :8) Kamil, zamawiales u tego goscia co Matti?
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
Kamil, napisz cos wiecej o carbonowych lusterkach, ich jakosci, wspominales, ze sa niedopasowane, mozna wiecej szczegolow?
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
Rowniez jestem zainteresowany
-
E81,E82,E87 wiejski tuning
Skoro w ASO można kupić zestaw lamp tylnych FL do modelu VFL to akurat tego nie można nazwać "agrotuningiem" :) PS po czym poznac, ze deska jest po FL?
-
[E87] Etui na okulary BMW X1 zamiast uchwytu
Problem został dość brutalnie rozwiązany przy pomocy szlifierki :) Zeszlifowalem uchwyt o kilka mm by się mieścił :) Na szczęście wyszło to całkiem estetycznie.
-
Zakup BMW Serii 1, porównania, pytania, oceny
W bliźniaczym modelu? masz na myśli facelifting?
-
Zakup BMW Serii 1, porównania, pytania, oceny
Ja Ci może opiszę tak w skrócie na podstawie moich doświadczeń czego możesz się spodziewać: + doskonałe właściwości jezdne, dostarczające wiele przyjemności z prowadzenia + niezła jakość wykończenia wnętrza + niska awaryjność + wysoki poziom bezpieczeństwa (dużo poduszek oraz świetnie działająca kontrola trakcji, o ABS itp nie wspomnę) + zazdrosne spojrzenia innych kierowców :lol: :lol: - brak komfortu (szczególnie na oponach rof) - mało miejsca na tylnej kanapie (jak podsumowała Moja Mama: w sam raz na fotelik :) ) - dość duże koszty ubezpieczenia Jak coś jeszcze mi się przypomni to dopiszę
-
Zakup BMW Serii 1, porównania, pytania, oceny
Tutaj też interesujący temat dotyczący zakupu serii 1 viewtopic.php?f=33&t=118587
-
Zakup BMW Serii 1, porównania, pytania, oceny
Hmm, pierwsze co mi się rzuciło to zaparowany reflektor, może to świadczyć o wypadkowej przeszłości, do tego w ogłoszeniu nie jest napisane, że jest bezwypadkowy. Masz VIN pojazdu?
-
Zakup BMW Serii 1, porównania, pytania, oceny
Wrzuć linki do aut, które Cię interesują, na podstawie zdjęć też można co nieco wywnioskować na temat samochodu. Osoby z forum na pewno pomogą swoją wiedzą.
-
Zakup BMW Serii 1, porównania, pytania, oceny
Tak jak już było powiedziane szukaj w jak najlepszy stanie, jednak nie nastawiaj się na super wyposażenie i mały przebieg. Wejdź sobie na mobile.eu i porównaj przebiegi, ceny i wyposażenie aut w Polsce i w Niemczech. To da Ci klarowny obraz, że w Polsce handlarze to dobroczyńcy, którzy sprzedają najbogatsze wersje za niższą cenę :)
-
[Sprzedam/Kupię/Zamienię] BMW Seria 1 - części/akcesoria
http://moto.allegro.pl/lusterka-carbon-bmw-1-e81-e82-e87-e88-unikat-i1444612037.html Cena Ok, oryginalne BMW kosztują tyle samo tylko euro :) Na początku były po 400zł :) ciekawe ile jeszcze zejdzie z ceny ;)
-
Zamówienie na ebay.de
Nie było problemu. Paypal ma program chroniący kupujących. Poza tym polecam komunikować się jednak po niemiecku, bo gdy pisałem w sprawie "M door sills" nie było odzewu, natomiast w sprawie "M einstiegleisten" odpisali od razu :)
-
Zakup BMW Serii 1, porównania, pytania, oceny
Szczerze mówiąc to bałbym się kupować E87 w dieslu za 40 tys. Po tym co widziałem jeżdząc z kolegą szukającym dla siebie Golfa już nie wierzę w super okazje. Wizyta w ASO przed zakupem to obowiązek, poza tym warto w serwisie sprawdzić autentyczność przebiegu.
-
Zamówienie na ebay.de
Ja zamawiałem podstopnicę i listwy progowe M na niemieckim ebay'u. Najlepiej wybrać płatność przez Paypal oraz przesyłkę kurierem.
-
E87 118i powered by BondE87
http://img829.imageshack.us/img829/708/dsc0121h.th.jpg Uploaded with ImageShack.us Tak wygląda wnętrze z oem srebrnym uchwytem ręcznego :)
-
Zakup BMW Serii 1, porównania, pytania, oceny
Najlepiej sprowadź E87 z Niemiec, tylko tam są ceny nieco wyższe. Poza tym warto sprawdzić stan zawieszenia.
-
[E87] Etui na okulary BMW X1 zamiast uchwytu
Tak wygląda u mnie problem z montażem etui :mad2: http://img708.imageshack.us/img708/8231/dsc0122df.th.jpg http://img140.imageshack.us/img140/2576/dsc0123p.th.jpg Uploaded with ImageShack.us pomocy :)
-
[e87] demontaż podsufitówki
Tutaj masz to opisane dla modelu E90, więc zapewne wszystko podobnie jak w naszych E87. Pozdrawiam http://www.e90post.com/forums/showthread.php?t=303463
-
E82 120d by MrSorma
Cytujac znany filmik: "It's beautiful, Predator" :D
-
[E87] 116i - ponowna wymiana napinacza / problemy z ASO
Czy w silnik N46 tez wystepuja problemy z napinaczem?