Treść opublikowana przez BondE87
-
Alpina XD3 Biturbo
Wlasnie jestem ciekaw ceny :) szczegolnie jak wypadnie w konfrontacji z X5M50d, bo osiagi Alpina ma lepsze :)
-
F25 20dXa - silnik wolno się nagrzewa
Witam, zaobserwowałem w swoim X3 (silnik 20d, skrzynia 8-biegowa automatyczna) następujący problem- nawet przy dość dynamicznym przejechaniu odcinka około 15-20 kilometrow wskaznik temperatury nadal nie dochodzi do polowy skali, zatrzymuje sie w okolicach 1/4 skali, moze troche wiecej. Pytanie brzmi :): czy ten typ tak ma? Czy może to wynikać z niskiego przebiegu (niecałe 3000km)? Czy ktos spotkal sie z podobnym problemem w swoim X3? Na co dzien uzytkuje tez XC90 z silnikiem 2.4 diesel i on nagrzewa się dosłownie w mgnieniu oka, po 3-4 kilometrach.
-
Alpina XD3 Biturbo
Jedna z genewskich nowości- XD3 Biturbo czyli X3 F25 od Alpiny :) garść informacji: silnik: R6 3.0 diesel biturbo skrzynia: 8-biegowy automat ZF moc/moment: 350KM/700Nm 0-100km/h: 4,9s v-max: 253km/h spalanie w cyklu mieszanym: 6,8l/100km http://x3.xbimmers.com/goodiesforyou/x/e84/alpinaxd3/geneva2013/DSC01079.jpg http://x3.xbimmers.com/goodiesforyou/x/e84/alpinaxd3/geneva2013/DSC01087.jpg http://x3.xbimmers.com/goodiesforyou/x/e84/alpinaxd3/geneva2013/DSC01095.jpg więcej info tutaj: http://x3.xbimmers.com/forums/showthread.php?t=811873 Osiągi na papierze wydają się niesamowite :) do setki szybszy niż np. M3 E46 , a przy tym spalanie o wiele niższe :)
-
[E81/E82/E87/E88] Wszystko o oponach i felgach
Wyglada to ok, kolega Kamil z tego forum ma wlasnie te felgi z oponami 225 http://img194.imageshack.us/img194/2520/img4051mh.jpg jak chcesz to możesz na 8,5 wrzucić opony 255/35r18 (Z4 tak miało fabrycznie) lub 245/35r18 (135i tak mialo fabrycznie)
-
BMW 120d E87 by BruceLee :-)
Pamietaj, zeby przed montazem zerwac te naklejki buzzer z koncowek :)
-
Wymiana opon w X3 2.0d F25
Jesli chcesz miec komfortowe opony to szukaj takich o jak najnizszym indeksie predkosci.
-
[E8x] Nerki chrom
Było 100 razy, poszukaj ;)
-
F25 2.0d xdrive i technika jazdy
Tak jak Ci koledzy napisali niepotrzebnie odpusciles gaz.
-
F25 2.0d xdrive i technika jazdy
a trzymales noge na gazie caly czas?
-
[e87] 118d - eltabbo
dobrze ze dbasz :) tak trzymać :)
-
Fabrycznie przyciemnione szyby, a folia
Musi jedynie zdemontować boczki drzwi, niektórzy wyjmują szyby a niektórzy nie. Folia ma jeszcze ten atut, że w jakimś stopniu zabezpiecza przed odłamkami szkła np. przy kolizji. Jesli zdecydujesz sie na folie to wybierz markowa np. 3M, Sungard. Mialem w 118i folie 3M i przez ponad 3 lata zero problemow.
-
E87 120d BLACK SAPPHIRE METALLIC by matti
Krzysiek racja, ludzie zyja w matrixie, ostatnio probowalem wytlumaczyc kolezance, ze to niemozliwe, ze E36 z 95 roku ma przebieg 200 000 :P to zrobila oczy jak 5zl :P
-
Biały kolor lakieru w f25
To wszystko kwestia gustu :) biale X3 na pewno bardziej sie wyroznia niz czarne, co dla niektorych jest zaleta, a dla innych wada.
-
Co wybrać? Navi, audio HiFi Prof czy silnik diesla?
Jesli zamierzac kupic czarne X3 to wybierz lakier metalizowany, bo zwykły lakier Czarny II (668) to dramat, utrzymać go w należytym stanie (czytaj bez większych i mniejszych rysek) to katorga, rysuje się od samego patrzenia, po każdym myciu przybywa nowych rysek. Owszem pięknie się prezentuje zaraz po polerce i wosku, ale na dłuższą metę jest cholernie ciężki w utrzymaniu. PS napisales w pierwszym poscie skora/ alcantara, z tego co wiem takie polaczenie nie wystepuje w X3 F25. Z szyb przeciwslonecznych bym zrezygnowal BMW żąda za nie 3x tyle ile kosztuje przyciemnienie atestowaną folią 3M.
-
Wymiana opon czy całych kół BMW x3
Kupiłem w Niemczech felgi BBS CF 7,5x17 ET 35, w zestawie nie było śrub, czy mogę użyć oryginalnych srub BMW?
-
[E81/E82/E87/E88] Wszystko o oponach i felgach
7,5 polecają, bo są to lżejsze felgi.
-
X3 (F25) - Niedługo lifting
Ja zawsze sprawdzam tutaj http://www.bimmerpost.com/future-bmw/
-
x1 1.8d xdrive 143 km
Zdaje sobie sprawe, ale to ma byc auto do jazdy "w kolo komina" i po miescie. Jeszcze dla formalnosci przejade sie Audi Q3 oraz Jeep'em Compass'em i wtedy podejme dalsze kroki :)
-
x1 1.8d xdrive 143 km
Dzięki :) Mysle nad takim modelem :)
-
x1 1.8d xdrive 143 km
Ktoś się orientuje, ile realnie pali w miescie X1 z silnikiem 18d?
-
[Sprzedam/Kupię/Zamienię] BMW Seria 1 - części/akcesoria
Sprzedam oryginalne nerki oraz nakładki na lusterka w kolorze Schwarz II do E87 przed liftem.
-
F20 - drugi 116i - Kamazzi
Z m-pakietem zdecydowanie lepiej :) :D Fajnie, że BMW poszło w kierunku upraszczania konstrukcji niektórych elementów i prócz zakupu m-pakietowego zderzaka nie trzeba wymieniać tysiąca drobnych częsci.
-
[E81/E82/E87/E88] Wszystko o oponach i felgach
Pete86, możesz tak zrobić, kolega Ronf1 ma w swojej jedynce na tyle 225/45/17 na feldze 7", a z przodu 205/50/17 też na 7". Wielkiej roznicy w dynamice i spalaniu nie bedzie :)
-
BMW Serii 1 E87 - jedno z najbrzydszych aut świata
Pewnie redaktor jeździ do pracy MPK lub Fiatem Uno.
-
Jestem nowy. Witam na forum!
W X3 F25 gaśnica jest fabrycznie montowana pod fotelem pasażera, widocznie w BMW poszli po rozum do głowy. Zeby nie bylo OT, witam wszystkich nowych uzytkownikow! Zycze bezawaryjnosci i jak najmniej stresujacych sytuacji na drogach! Pozdrawiam