Skocz do zawartości

BondE87

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez BondE87

  1. Krzysiek, dziewczyny kwestia gustu, ale DJ sie postaral i zapuscil remix kawalka z reklamy BMW :lol: Zeby nie byl OT to auto Radka poznalem po spoilerze i czarnych nerkach :D
  2. Poproś o gwarancję rozruchową i zaryzykuj.
  3. Tak jak już wspomniano spalanie, do tego dochodzi jeszcze łatwość odsprzedaży. W Polsce jest większy popyt na diesle. Z własnego doświadczenia- znam tylko jedną osobę, która ma SUVa z benzynowym silnikiem.
  4. Producent nie przewiduje wymiany lancucha. Poza tym z tego co wiem to w innych markach lancuch ma 3x taka zywotnosc jak zwykly pasek rozrzadu, tak wiec nawet jesli bys sie uparl na wymiane to i tak jest na to za wczesnie. :)
  5. Klaudiusz, powinny pasować.
  6. Hmm, chyba Cie widzialem wczoraj pod Mohito :D
  7. Za niskie ET, będą bardzo wystawać poza obrys.
  8. Z zewnątrz fajna :) w środku prosi się o skórzaną kierownicę i gałkę :)
  9. Kilka pożegnalnych zdjęć http://imageshack.us/a/img854/2121/c257191351.jpg http://imageshack.us/a/img825/7841/c257191352.jpg http://imageshack.us/a/img14/8843/c257191359.jpg http://imageshack.us/a/img88/1241/c257191353.jpg http://imageshack.us/a/img404/7167/c2571913510.jpg http://imageshack.us/a/img507/3809/c257191354.jpg
  10. Zapytaj w tej firmie http://www.tomson.com.pl/product-pol-625-Drazek-zmiany-biegow-short-shifter-B-M-Racing-45123-BMW-E60-E80-E90.html
  11. A ktoś z Was ma felgi innej produkcji niż BMW?
  12. Pozazdrościć :) auto musi dawać wielką przyjemność z jazdy :) planujesz jakies modyfikacje?
  13. Pochwal się wyposażeniem i planami modyfikacji :D
  14. http://www.racingforum.pl/Koniec-z-tuningiem-panowie-i-panie-t103063.html wszystko w tym temacie.
  15. BondE87 odpowiedział(a) na drpop3 temat w X3 (F25)
    Fabryczne opony 225/60R17 maja indeks predkosci do 210 km/h... Z tego co pamietam to przy M-pakiecie jest opcja zwiekszenia V-max.
  16. Moj kolega uzywal i efekt calkiem niezly jak na spray. Amator moglby miec trudnosci ze stwierdzeniem, ze felga byla robiona spray'em. Pamietaj tylko o wlasciwym przygotowaniu powierzchni.
  17. Nawet fajnie wygląda z tymi chlapaczami :) Ja bym jeszcze zmienił lampy przód i tył na poliftowe, skoro zderzak przedni jest poliftowy :)
  18. Dunlop SP Wintersport 3D *? Kupowales w salonie?
  19. W związku ze zbliżającą się zimą pozwolę sobie odkopać temat - proszę o wypowiedzi użytkowników X3 F25 na temat posiadanych opon zimowych. Szczególnie interesują mnie rozmiary 205/65R17 oraz 225/60R17. Pozdrawiam
  20. 15" to nie jest homologowany rozmiar do serii 1 i w razie wypadku moze byc problem z ubezpieczycielem.
  21. Było 100 razy :) Jest odpowiedni temat, poszukaj :) pozdrawiam :)
  22. Vee, sprecyzuj o co Ci chodzi? Chcesz podkręcić moc? Robić swap? Taka dyskusja czym się różnią nie ma sensu.
  23. To są dwa zupełnie inne silniki, łączy je tylko nazwa handlowa "118d"
  24. BondE87 odpowiedział(a) na Agnieszka36 temat w X1 (E84)
    Tapicerkę możesz zaimpregnować :) Zachęcam do wrzucenia zdjęć do galerii :D Szerokiej drogi :)
  25. BondE87 odpowiedział(a) na KAJTO temat w X3 (F25)
    Ok. Dokładasz coś jeszcze do auta?

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.