Treść opublikowana przez BondE87
-
[E9x] Felgi nieoryginalne na zimówki 17"
Repliki z allegro odradzam, jeśli życie Ci miłe ;) Poszukaj na felgi.pl
-
Re: BMW E87 - 118d by Duffy str 13 nowy zakup
Duffy, o jakich felgach myślisz? :) PS Zrobiłbyś jakąś wspólną sesję jedynki z X3 :)
-
F25 Nakładzie alu na pedały
Koszt w salonie okolo 330zl + montaz okolo 100zl. Podstopnica jest juz zamontowana, w srode odbieram samochod :) W mojej jedynce sam montowalem podstopnice i nakladki na pedaly, ale teraz mam nowe auto na gwarancji i wole zlecic takie rzeczy ASO :)
-
F25 Nakładzie alu na pedały
Podstopnicę zamówiłem w salonie. Też nie mogli jej znaleźć, ale podałem numer części 51478051326 z realoem.com i sprowadzili :)
-
E87 118i powered by BondE87
Zgadłeś ;) Jest to fabrycznie nowe F25 X3 20dX z 8-stopniowa skrzynia automatyczna :) Auto mialo wczoraj nakladana powloke zabezpieczajaca lakier Cquartz, wiec wybralem sie do salonu i zrobilem fotke :) Odbiór dopiero w środę i jak umówię się z kolegą na sesję to może założę temat o X3 :) choć jak na razie niewiele osób to robi w dziale X'ów. :) Pochwal się Waszym X3 :)
-
F25 Nakładzie alu na pedały
Proszę uprzejmie. Oto one. Niestety nie miałem czasu posprzątać :) http://img526.imageshack.us/img526/8127/img0002hu.jpg Bardzo ładnie to wygląda ;) moje X3 jeszcze nie opuściło salonu :), ale pierwsze modyfikacje już są: podstopnica M-pakiet oraz ciemne szyby 20% :)
-
E87 118i powered by BondE87
Z polskich dróg zniknie :P - 118i ma iść do Norwegii :) a tutaj spyphoto nowego nabytku :) http://img198.imageshack.us/img198/8147/dscn1975x.jpg
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
Mozna spotkac przedlifty z 2007 roku. Robili je przez styczen i luty 2007.
-
F25 Nakładzie alu na pedały
Dzięki za link :) Mógłbyś wrzucić fotkę jak się prezentują te nakładki w Twoim F25?
-
E87 118d - Robert
Brakuje nakładek na pedały BMW Performance ;)
-
F25 Nakładzie alu na pedały
Tutaj można kupić nakładki BMW Performance http://www.salesafter.eu/product_info.php?info=p59_bmw-performance-alu-pedalauflagen--automatikgetriebe.html
-
X5 2014
Mysle, ze osiagi nowego X5 20d i tak będą lepsze niż obecnej generacji z silnikiem 30d.
-
[E87] BMW 120d by kdus
No wlasnie, jak ja sobie podliczylem to tez 15 tys zl pękło :) ale taka pasja :) tłumaczę sobie, że lepsze to niż wydać na używki ;)
-
E60 WBANC31010CX76842 z Belgii
BondE87 odpowiedział(a) na kaczorlandia temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMoj znajomy spod Tomaszowa ma na sprzedaż zadbane 535d, ktore praktycznie miesci sie w Twoim budzecie, jakbys chcial namiary to PW :)
-
[E81/E82/E87/E88] Wszystko o oponach i felgach
Przy 8 calach i ET poniżej 45 będzie wystawać.
-
[E87] Etui na okulary BMW X1 zamiast uchwytu
Ekhmmm http://www.oryginalneczesci24.pl/czesci/bmw/51162992461.html
-
E87 118i powered by BondE87
Az sie lezka oku kreci http://premiumarena.otomoto.pl/bmw-118-idealny-bezwypadkowy-2-0-C25719135.html :roll:
-
arnold BMW E91 LCI 320d xdrive
Fajny touring :cool2:
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
Lepiej zadzwonić i się umówić, bo jak pojedziesz bez uprzedzenia to się może okazać, że mają wszystkie podnośniki zajęte, mechaników zajętych.
-
e82 Mały zlot Kraków kilka fot str. 9
Zacne mody Milordzie :)
-
Kupno 1er - porady, opinie, porównania. Pomoc w wyborze.
Jesli znasz niemiecki to na tym forum http://www.1erforum.de/ znajdzie wiecej informacji niz na naszym polskim, gdzie model ten wciaz jes nowoscia. Od siebie moge powiedziec, ze bylem na jezdzie probnej, a pozniej jeszcze mialem okazje kilka razy poogladac z bliska nowa jedynke i wg mnie to auto troche stracilo sportowy klimat poprzedniczki na rzecz wiekszego komforu, jest teraz jeszcze bardziej podobna do 3. Co do awaryjnosci to moge jedynie wrozyc, ze skoro BMW doklada pakiet serwisowy 5 lat/100 000 kilometrow to przy tym przebiegu nic nie powinno sie dziac, a poza tym jesli chcialbys spac naprawde spokojnie mozesz dokupic lepszy pakiet serwisowy/ przedluzyc gwarancje.
-
Kupno 1er - porady, opinie, porównania. Pomoc w wyborze.
Umów się na jazdę próbną :)
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
Ogłoszenie mojej ex 118i wystawione przez salon http://www.bmw-premiumarena.pl/sprzedaz_pojazdow/pojazdy_uzywane/samochody_bmw
-
E87 118i powered by BondE87
Oddalem auto razem ze wszystkimi dolozonymi przeze mnie rzeczami.
-
E87 118i powered by BondE87
Performance :mrgreen: Ze znaczkiem ///M będzie tylko kierownica :P