Treść opublikowana przez BondE87
-
F25 2.0d - Vmax
Niektore X3 F25 mają w vinie taka opcje S840A HOCHGESCHWINDIGKEITSABSTIMMUNG Dostos. do wysokich prędkości
-
Jestem nowy. Witam na forum!
Witam, i jak najbardziej polecam auto Krzyśka :)
-
Realne zużycie paliwa X3 20d aut.
Mnie na trasie Wwa- Tomaszów w 5 osob + zakupy przy podobnej średniej prędkości jak u HSN spalil 7.4
-
[E87] 118d-Krzysiek-Nowe kolo ,gwint,ic str 16
Krzysiek, dziś w Mohito byly dobre sztuki, ale tez malowane :D
-
[E87] 118d-Krzysiek-Nowe kolo ,gwint,ic str 16
Pewnie jeden z tych na Dzbowskiej :D
-
[E81/E82/E87/E88] Wszystko o oponach i felgach
Napisz do mnie PW to Ci pomogę rozkodować cały.
-
120i 150KM a 170KM
150KM to silnik N46B20, montowany w wersjach przed liftem, a 170KM to silnik N43B20 montowany po lifcie, różnią sie tym, ze ten 170KM ma bezpośredni wtrysk i system start-stop. Rozkoduj VIN to sie dowiesz jaki masz silnik
-
X6 facelifting zmieniam każdy szczegół ...
Dodaj proszę dużo zdjęć ;) chętnie popatrze :) pozdrawiam
-
[E81/E82/E87/E88] Wszystko o oponach i felgach
Nie, 205/60r16 bym odradzal ;) srednica kola wieksza o ponad 3% masz rozkodowany VIN? Skoro jest tak twardo to pewnie masz sportowe dostosowanie podwozia lub zawieszenie M? Pozdrawiam
-
[E81/E82/E87/E88] Wszystko o oponach i felgach
195/60R16 mozna, bo srednica kola zwiekszy sie zaledwie o 1,3 %, wiec w dopuszczalnej normie (2%) :) a jesli chcesz sie trzymac fabrycznych rozmiarow BMW to mozesz wziac 185/60R16
-
[E81/E82/E87/E88] Wszystko o oponach i felgach
Sobon2000, powinny dać radę :) Jeśli chcesz większej pewności na mokrym możesz je wziąć w rozmiarze 195/60R16 :)
-
[E87] 118d-Krzysiek-Nowe kolo ,gwint,ic str 16
Heh, Matti, widze ze "stara gwardia serii 1" :D przesiada się na szeroko pojęte trójki :)
-
[E87] 118d-Krzysiek-Nowe kolo ,gwint,ic str 16
Krzysiek, uchyl rabka tajemnicy :)
-
[E81/E82/E87/E88] Wszystko o oponach i felgach
Wzgledem fabrycznej felgi 8,5 o ET 50 bedzie wystawac o 30mm. Wzor na to jak bardzo bedzie wystawac w porownaniu z Twoja obecna felga jest taki: http://www.felgi.pl/gfx/Articles/rysunek4a_LE5-0.jpg
-
[E81/E82/E87/E88] Wszystko o oponach i felgach
Będzie bardzo wystawac, przy szerokości felgi 8,5 Dla e87 ET powinno być 50
-
[E81/E82/E87/E88] Wszystko o oponach i felgach
Pamiętaj, że opona oponie nie równa :D np do nowej jedynki BMW zaleca przy feldze 8X18 opony 245/35R18, ale oczywista sprawa, że 255/35R18 to bardziej popularny rozmiar, a różnica naprawdę bedzie minimalna.
-
Kupno 1er - porady, opinie, porównania. Pomoc w wyborze.
Szkoda sie ladowac teraz w roczne E90, gdy pod koniec roku niektóre F30 ze stoku tez beda mialy dobre ceny.
-
Kupno 1er - porady, opinie, porównania. Pomoc w wyborze.
Trójkę F30 czy E90?
-
[E87] Wymiana nerek na chromowane
Tak, te są do przedlifta :) i wyglądają na oryginalne ;)
-
Wymiana opon czy całych kół BMW x3
Tak, nawet któryś salon proponował je swego czasu jako alternatywę dla niedostępnych wtedy kół do F25. Tylko pamiętaj, żeby użyć śrub dedykowanych do F25 (M14x1.25)
-
[E87] Wymiana nerek na chromowane
Chromowane nerki to standard w wersji 130i, część dostępna też jako dodatek z katalogu akcesoriów BMW. Modyfikacja popularna na tym forum, w moim 118i tak wygladaly chromowane nerki... http://img132.imageshack.us/img132/9979/dscn0937fhdr.jpg Musisz wiedziec, ze byly dwa kszatlty nerek: 1. do modeli przed liftem oraz M-Pakiet 2. po lifcie (bardziej obły kształt) Wymiana nie jest skomplikowana, tutaj masz filmik
-
X1 po liftingu
Cquartz bardziej można porównać do wysokiej klasy wosku syntetycznego, choć trwałością i tak go przewyzsza ;) Brud nie przywiera tak szybko i nie jest uporczywy, do tego woda jest odpychana :) wiec nawet po deszczu aut nie jest tak brudne jak bez powłoki ochronej, efekt wizualny - połysk też jest widoczny, ale to uświadomilem sobie dopiero jak przez kilka dni jedzilem innym autem (notabene tez po delikatnej kosmetyce - glinka, cleaner i wosk naturalny) po czym otworzylem garaz i zobaczylem X3 ;) poczytaj sobie tez ten temat viewtopic.php?f=131&t=201116 PS Czekam na galerię X1 :D :8) PS2 moj 777 post :)
-
Założenie ksenonów
Było. viewtopic.php?f=164&t=123747 viewtopic.php?f=164&t=189468
-
[E81/E82/E87/E88] Wszystko o oponach i felgach
Taucher :) Opcja nr 1 przód i tył opony 225/40R18 Opcja nr 2 przód 225/40R18 tył 255/35R18 Chwalone są Bridgestone RE050A i Michelin Sport Pilot.
-
E87 118d by Ada
Heh- ja w swoim kilka razy zmienialem :P na poczatku mialem taki jak Ty teraz - gladka skora :) zmienilem na Hamanna, pozniej srebny perlowy BMW, az skonczylo sie na M-pakietowym by pasowal do kierownicy M :D