Treść opublikowana przez montehristo
-
Podnoszenie tylnej klapy?
czy atf do przekladni automatycznych moze byc :)
-
bmw 530i problem z piotem zamka
mieszkam w angli koszt kluczyka to 70 funtow i mam niestety jeden zle dzialajacy o drugi mam zadzwonic pod koniec nastepnego tygodnia moze beda mieli w komisie ale watpie macie moze pojecie gdzie ten mechanizm centralny (odbiornik) sie znajduje ii jak go sprawdzic
-
mapy jakie cd czy dvd?
a jeszcze jedno pytanko da sie z tych paczek wyodrebnic np sama polske bo chcialbym wszystko zmiescic na jednej plytce
-
Felgi 18' do E-39-prośba o radę
ja na zimowki kupilem 4 stalowe srebrne z oponami letnimi 225/55/16 michelina za 150euro :) dojade je i zaloze na stalowa felge zimowki ale 18 bym nie kupil
- tis pod windows 7
-
mapy jakie cd czy dvd?
och normalnie jak bardzo dziekowac :):):):):):)
-
mapy jakie cd czy dvd?
to moj czyta tylko cd :( i nie mam polski :(:(:(
-
prosze o pomoc. bmw e39 czy e46
a moze chcesz kupic anglika mam do sprzedania zamienilem na kombi gdyz bede tata :) rok produkcji 2002 grudzien pierwsza rejstracja 2003 ma jakies 170 tys przejechane (108000 mil) 525i po trasie do polski polil 8 litrow nie przekraczajac 120m/h historia servisowa bmw do 84 tys mil potemm juz, bmw nie zobaczyl za drogo :) http://www.autotrader.co.uk/classified/advert/201107379663430/sort/priceasc/usedcars/page/1/radius/1/postcode/cf374hf/quicksearch/true?logcode=p do ceny mozemy sie dogadac :)
-
Felgi 18' do E-39-prośba o radę
jak koledzy wyzej popieram 17 sa idealne:) i opona tansza i komfort jazdy wiekszy i podzespoly zawieszenia beda sie mniej zuzywac
-
bmw 530i problem z piotem zamka
ale czy to pomoze , czy nowy kluczyyk napewno bedzie dzialal poprawnie czy nie bedzie to moze jakis problem z odbiornikiem jakims co jest w samochodzie :)
-
mapy jakie cd czy dvd?
patanie w swoim samochodzie mam mapy na cd ,czy mamy na dvd tez beda odczytane przez czytnik? 530i 2002r czy te czytniki czytaja dvd ? zamiezam kupic nowe mapy ale nie wiem czy dvd bedzie chodzilo
-
tis pod windows 7
morzesz podac link z torente :)
-
Podnoszenie tylnej klapy?
a doczytalem ok jutro postaram sie go wymienic :)
-
Podnoszenie tylnej klapy?
buczenie pochodzi z tej pompy nie sprawdzalem stanu oleju ale jutro to zrobie. napisz jak moge wymienic olej lub ewentualnie dolac
-
Podnoszenie tylnej klapy?
dzieki ale niestety nie mieszkam kolo slaska ale za dibre checi dziekuje poslucham z kad dokladnie dochodzi ten dzwiek ale jesli sie nie myle to slyszalem go z okolic zawiasow od klapy podsufitka bagaznika lecz jeszcze sprawdze.by miec pewnosc . jakas pompa jest z lewej strony kolo zapasowego wiec ja obadam tez na spokojnie
-
E39 jak wymienic lusterko
troche mala ta szczelina nic nie widac czy trzeba zdemontowac obudowe ?
-
E39 jak wymienic lusterko
dziekuje zaraz demontuje :)
-
Zakup E39 M5 lub dużej benzyny
np cos takiego http://www.autotrader.co.uk/classified/advert/201033365987344/sort/priceasc/usedcars/model/m5/make/bmw/postcode/cf374hf/page/4/quicksearch/true/radius/1500?logcode=p
-
Zakup E39 M5 lub dużej benzyny
no jesli cena nie gra roli polecam rynek brytyjski za jakies 50tys pln znajdziesz taka z nieduzym przebiegiem i historia bmw. tylko wtedy dochodzi przekladka :) poszukaj na autotrader uk
-
E39 jak wymienic lusterko
no raczej zwylke delikatnie niebieskie szko :)
-
S536A AUXILIARY HEATING
czy to wystepuje w dislu i bezynie bo u mnie w benzynce jest tylko ventilation ? czy to to samo ?
-
Podnoszenie tylnej klapy?
ok postaram sie tak zrobic ale jak moglbys mi wytlumaczyc dokladniej gdzie ta pompa sie znajduje, bo pas bagaznika nic mi nie mowi malo doswiadczony jestem :) jakes zdjecie jak masz bardzo by pomogla z gory dziekuje
-
tis pod windows 7
program kupilem na ebayu sklada sie z 3 plyt dvd. 1 plyta to tis - diagnostyka i instrukcie naprawcze 2 plyta to wsd lub wds gdzie mamy wszystkie opisy instalacji elektrycznych 3 plyta to etk - gdzie mamy katakog czesci wraz z numerami kupilem to dawno wiec zrodla nie ma ale poszukam jak cos to wkleje linka bardzo przydatne , sa nawet podane sily dokrecania kazdej srubki w samochodzie program obejmuje wszystkie mogele bmw do 2005r i bmw mini problem w tym ze teraz nie moge tego zainstalowac po 7 :(
-
bmw 530i problem z piotem zamka
a czy jak pojade do serwisu bmw i dorobie kluczyk to bedzie poprawnie dzialal? nie beda miec problemu z dorobieniem klucza nie dzialajacego poporawnie?
-
Podnoszenie tylnej klapy?
mowimy o podnoszeniu i opuszczniu calej klapy automatycznie w kombi z czerwonym guzikiem do zamykania na klapie slysze mechanizm po wcisnieciu guzika ale nic sie nie dzieje