Skocz do zawartości

montehristo

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez montehristo

  1. montehristo odpowiedział(a) na wolf331 temat w E39
    czy atf do przekladni automatycznych moze byc :)
  2. mieszkam w angli koszt kluczyka to 70 funtow i mam niestety jeden zle dzialajacy o drugi mam zadzwonic pod koniec nastepnego tygodnia moze beda mieli w komisie ale watpie macie moze pojecie gdzie ten mechanizm centralny (odbiornik) sie znajduje ii jak go sprawdzic
  3. montehristo odpowiedział(a) na montehristo temat w E39
    a jeszcze jedno pytanko da sie z tych paczek wyodrebnic np sama polske bo chcialbym wszystko zmiescic na jednej plytce
  4. ja na zimowki kupilem 4 stalowe srebrne z oponami letnimi 225/55/16 michelina za 150euro :) dojade je i zaloze na stalowa felge zimowki ale 18 bym nie kupil
  5. montehristo odpowiedział(a) na montehristo temat w E39
    :cool2:
  6. montehristo odpowiedział(a) na montehristo temat w E39
    och normalnie jak bardzo dziekowac :):):):):):)
  7. montehristo odpowiedział(a) na montehristo temat w E39
    to moj czyta tylko cd :( i nie mam polski :(:(:(
  8. a moze chcesz kupic anglika mam do sprzedania zamienilem na kombi gdyz bede tata :) rok produkcji 2002 grudzien pierwsza rejstracja 2003 ma jakies 170 tys przejechane (108000 mil) 525i po trasie do polski polil 8 litrow nie przekraczajac 120m/h historia servisowa bmw do 84 tys mil potemm juz, bmw nie zobaczyl za drogo :) http://www.autotrader.co.uk/classified/advert/201107379663430/sort/priceasc/usedcars/page/1/radius/1/postcode/cf374hf/quicksearch/true?logcode=p do ceny mozemy sie dogadac :)
  9. jak koledzy wyzej popieram 17 sa idealne:) i opona tansza i komfort jazdy wiekszy i podzespoly zawieszenia beda sie mniej zuzywac
  10. ale czy to pomoze , czy nowy kluczyyk napewno bedzie dzialal poprawnie czy nie bedzie to moze jakis problem z odbiornikiem jakims co jest w samochodzie :)
  11. montehristo opublikował(a) temat w E39
    patanie w swoim samochodzie mam mapy na cd ,czy mamy na dvd tez beda odczytane przez czytnik? 530i 2002r czy te czytniki czytaja dvd ? zamiezam kupic nowe mapy ale nie wiem czy dvd bedzie chodzilo
  12. montehristo odpowiedział(a) na montehristo temat w E39
    morzesz podac link z torente :)
  13. montehristo odpowiedział(a) na wolf331 temat w E39
    a doczytalem ok jutro postaram sie go wymienic :)
  14. montehristo odpowiedział(a) na wolf331 temat w E39
    buczenie pochodzi z tej pompy nie sprawdzalem stanu oleju ale jutro to zrobie. napisz jak moge wymienic olej lub ewentualnie dolac
  15. montehristo odpowiedział(a) na wolf331 temat w E39
    dzieki ale niestety nie mieszkam kolo slaska ale za dibre checi dziekuje poslucham z kad dokladnie dochodzi ten dzwiek ale jesli sie nie myle to slyszalem go z okolic zawiasow od klapy podsufitka bagaznika lecz jeszcze sprawdze.by miec pewnosc . jakas pompa jest z lewej strony kolo zapasowego wiec ja obadam tez na spokojnie
  16. troche mala ta szczelina nic nie widac czy trzeba zdemontowac obudowe ?
  17. dziekuje zaraz demontuje :)
  18. np cos takiego http://www.autotrader.co.uk/classified/advert/201033365987344/sort/priceasc/usedcars/model/m5/make/bmw/postcode/cf374hf/page/4/quicksearch/true/radius/1500?logcode=p
  19. no jesli cena nie gra roli polecam rynek brytyjski za jakies 50tys pln znajdziesz taka z nieduzym przebiegiem i historia bmw. tylko wtedy dochodzi przekladka :) poszukaj na autotrader uk
  20. no raczej zwylke delikatnie niebieskie szko :)
  21. montehristo odpowiedział(a) na edimorton temat w E39
    czy to wystepuje w dislu i bezynie bo u mnie w benzynce jest tylko ventilation ? czy to to samo ?
  22. montehristo odpowiedział(a) na wolf331 temat w E39
    ok postaram sie tak zrobic ale jak moglbys mi wytlumaczyc dokladniej gdzie ta pompa sie znajduje, bo pas bagaznika nic mi nie mowi malo doswiadczony jestem :) jakes zdjecie jak masz bardzo by pomogla z gory dziekuje
  23. montehristo odpowiedział(a) na montehristo temat w E39
    program kupilem na ebayu sklada sie z 3 plyt dvd. 1 plyta to tis - diagnostyka i instrukcie naprawcze 2 plyta to wsd lub wds gdzie mamy wszystkie opisy instalacji elektrycznych 3 plyta to etk - gdzie mamy katakog czesci wraz z numerami kupilem to dawno wiec zrodla nie ma ale poszukam jak cos to wkleje linka bardzo przydatne , sa nawet podane sily dokrecania kazdej srubki w samochodzie program obejmuje wszystkie mogele bmw do 2005r i bmw mini problem w tym ze teraz nie moge tego zainstalowac po 7 :(
  24. a czy jak pojade do serwisu bmw i dorobie kluczyk to bedzie poprawnie dzialal? nie beda miec problemu z dorobieniem klucza nie dzialajacego poporawnie?
  25. montehristo odpowiedział(a) na wolf331 temat w E39
    mowimy o podnoszeniu i opuszczniu calej klapy automatycznie w kombi z czerwonym guzikiem do zamykania na klapie slysze mechanizm po wcisnieciu guzika ale nic sie nie dzieje

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.