Treść opublikowana przez mariusz1954
-
530d Klapki . a DPF
Poza "komfortem psychicznym" brak plusów.
-
Czego nie lubi skrzynia 535D
Pokazać to może nawet 20, ale przeciez rozmawiamy o spalaniu srednim np z 5000 km. Zreszta sam temat spalania nie ma wiekszego sensu, ze wzgledu na rozne warunki w jakich sie poruszamy
-
e60 składane lusterka
Wyjmij wkład lusterka delikatnie podwarzając czyms plaskim , a potem juz bedziesz wszystko widzial.
-
Czego nie lubi skrzynia 535D
Nie wiem po jakim mieście jeździsz, ale mnie w Warszawie pali do 13l. Nie jeżdżę zbyt delikatnie. Historia historią a życie życiem. Sprawdź termostaty. Co do szarpania. Ja bym sprawdził wersje softu i ewentualnie zrobił upgrade. No i oczywiście najlepiej wymień olej w skrzyni.
-
E60 Potrzebuje schemat instalacji elektrycznej pod xenon
http://wds.spaghetticoder.org/de/
-
e60 pilot uniwersalny doposażenie
Jak ma te same funkcje nie trzeba kdowac.
-
e60 pilot uniwersalny doposażenie
Z tego co wiem to pilota sie nie koduje. Doprowadza sie tylko zasilanie. Schemat elektryczny mozesz sprawdzic tutaj http://wds.spaghetticoder.org
-
e60 jak zdjac boczek z przednich drzwi
Naprawde trudno poszukac? viewtopic.php?f=73&t=175841&p=1269439&hilit=boczek#p1269439
-
Jaki olej do e91 320d
A nie lepiej wymieniac co 10 000 lub nawet co 7?
-
E60 silnik 3.0d wydaje dziwne odgłosy.
Mozna. Szczegoly w instrukcji ograniczona predkosc i odleglosc. Pozatym ja bym cholowal, ale pod warunkiem, ze na zapalonym silniku. Bez tego brak smarowania skrzyni moze sie zle skonczyc.
-
Przednie wahacze do 520i
Nie uwzglednia jednak rabatow, ktore dostaja warsztaty, a nie kazdy warsztat liczy sobie marze za sprowadzenie. Takze poszukaj lepszego warsztatu.
-
[e61] wymiana oleju dylemat jaki olej
Jak chcesz uwalic silnik DPF i jeszcze pare rzeczy to lej mineralny. O czym tu dyskutowac? Ma byc taki jak w instrukcji. LL04.
-
[e61] wymiana oleju dylemat jaki olej
Pewnosc jest. Tylko syntetyk. I musi spelniac norme BMW LL04. Wszystko juz bylo 100 razy pisany na forum i w instrukcji. Nie uwarzasz ze wymiana oleju co 2 miesiace to juz lekka przesada? Chyba ze nie masz pewnosci ze byl zmieniony.
-
kasowanie olej serwisu (nie odlicza kilometrów w dół)
Jak przejedziesz 2000km to odliczy. Tego sie nie sprawdza co kilometr.
-
Przednie wahacze do 520i
Ja tam kupiłem razem z montażem w warsztacie za 450 zl Lemforder z Intercarsa. Czasami wcale sie nie oplaca samemu kupowac nawet na allegro.
-
[E60] 525i Kabel wiszący z przodu auta
Nikt nie widzial i nie zobaczy. Zdjecia sie nie otwieraja, sa chronione haslem.
-
Ekran, Wyswietlacz, Obraz, Nawigacja miga
Bez urazy, ale nie wydaje sie wam, ze naprawa nawigacji przez mechanika, to sport ekstremalny? Ja bym szukal elektronika np. http://allegro.pl/profesjonalny-serwis-naprawa-nawigacji-bmw-i2282746209.html
-
e92 335i, Porada...
Przeciez masz gwarancje. Jedz i niech ci naprawia.
-
[E90] Professional - problem
Znajdz na Allegro. Jest taka firma ktora sie tym zajmuje. Biora zdaje sie 200zl. W tych DVD siedzi chyba jakis laser Sanyo z plastikowa soczewka, ale glowy sobie nie dam uciac.
-
[E90] Professional - problem
Tak. Podobnie jak DVD w komputerze czyta CD nie czyta DVD. Takie rzeczy zdazaja sie nagminnie. Jednak ja bym na twoim miejscu porządnie sprawdził płytę. Przegraj ta oryginalna plytke na dobrej nagrywarce (!!!) i jescze raz sprobuj. Ja nagrywałem na 3 moich nagrywarkach i byl ten sam objaw. Wkurzyłem się i wziąłem nagrywarkę Plextora i jest wszystko OK.
-
[E60] 525i Problem z iDrive (brakuje opcji)
Kolego gdybys zadal sobie odrobine trudu i zajrzal w tej instrukcji kilka stron wczesniej, dowiedzial bys sie ze istnieja dwie wersje automatycznej klimatyzacji zwykla i rozszerzona. Wydaje sie ze masz zwykla i tych opcji po prostu nie masz.
-
Problem z navi e60 prof 2012
To wloz z powrotem i zostaw na dluzej.
-
[E90] Professional - problem
Jeśli wszystko sprawdziłeś tak jak piszesz to masz do wymiany laser (najtańsza opcja). Firme iktora sie tym zajmuje znajdziesz na Allegro.
-
E90 NAVIGATION SYSTEM PROFESSIONAL a TV
Nie masz.
-
E60 - zakup części zawieszenia
Ja placilem u swojego mechanika za wahacz Lemfordera 400zl, czyli tyle co na allegro. Twoj mechanik jest znakiem tego drogi. Ale to kwestia podejscia do tematu. To tak jak w tym rosyjskim kawale: Spotyka sie dwoch przyjaciol w Moskwie w identycznych garniturach. Jeden pyta drugiego ile palciles za swoj. - 1000 USD. - A, to kiepsko ja za swoj dalem 2000USD na Arbacie. Sorry za off.