Skocz do zawartości

RUDY 102

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez RUDY 102

  1. nie chodzi mi o ksiazkowe objawy tylko o spostrzezenia tych co mieli je uszkodzonea objawy były nietypowe
  2. jak w tytule jakie są objawy uszkodzenia koła dwumasowego znam pare ale chce poznac wasze opinie dobra trzeba było tak od razu TERAZ JUZ WIEM---- WIESZ CO JA NA LICZNIK POSTÓW ROBIE ???
  3. RUDY 102 odpowiedział(a) na czarny2891 temat w E36
    motul bardzo dobry olej o wysokich parametrach
  4. EEHEHE i trafił w sama 10 gratulacje za trafiona diagnoze
  5. WIATRAK OD KLIMY WŁANCZ SIE I WYŁANCZA W ZALEZNOSCI OD CISNIENIA W UKŁADZIE CHŁODNICZYM u mnie jak narazie w ta pogode to chodzi na 1 biegu włancza sie i wyłancza co chwile drugi bieg włancza sie gdy silnik dostaje zbyt duzą temperatureoraz gdzy w układzie chłodniczym jest zbyt wysokie cisnienie
  6. szczeki :D pisze ze ma klocki z tyłu a propo szczek jak by sie rozsypasły to piszczy w kole jakby kamien wpadł miedzy klocek a tarcze
  7. mogła sie urwac tarcza hamulcowa w na okregu łączacym z piastom
  8. TEN OPORNIK DMUCHAWy troche kosztuje ale jak go sam szukałem to klijen chciał mi taki zrobic sam za pare groszy
  9. ostatni załozyłem sachsy za 370 zł sztuka polecam
  10. RUDY 102 odpowiedział(a) na czarny2891 temat w E36
    testy adac to kit oni patrza tylko kto lepiej im zapłaci
  11. RUDY 102 odpowiedział(a) na czarny2891 temat w E36
    rekomenduja castrola
  12. PRÓBA NIE BOMBAsprawdz moze 300 zł zostanie ci w kieszeni
  13. TO DAMIAN JAK WYZEJ WSZYSTKO JUZ WIESZ ?????
  14. ok ok sab powiedz mi czy silnik wogule bendzie działał jezeli nie bendzie tej blaszki bo on pali tylko na zaciag
  15. :D damian mi sie wydaje ze nie masz napiecia na wtryskach i cewce :D :P
  16. RUDY 102 odpowiedział(a) na lex_sus temat w E36
    no paffcio to zbieraj pomału kasse
  17. to co ci moge doradzic to jedz na kontrole zawiechy 30 zł i bedziesz wiedział co ci siedzi -------nie bedziesz musiał sie wtedy domyslac
  18. RUDY 102 odpowiedział(a) na kosa225 temat w E36
    MASZ racje na skrzyzowaniu nie zmienia sie na n w automacie nie trzeba trzepac biegami
  19. RUDY 102 odpowiedział(a) na lex_sus temat w E36
    jestes ze słupska pod nosem masz firme eltek robili mi pompe i jestem z nich zadowolony za 300 złotych wymienili mi bebechy i uszczelnili latam na niej juz 5 miesiecy i jest git i gwarancja jest na rok
  20. RUDY 102 odpowiedział(a) na Valdiman temat w E36
    znajdz w necie firme eltek z słupska oni mi robili pompe za 300 zeta jestem zajebiscie zadowolony z ich usług kurier za darmo operacja trwała 4 dni i dostałem pompe z wymienionymi bebechami jak nówka wszystko uszczelnione to nie to co jakas zle zabezpieczona i cieknaca po miesiacu uzywka
  21. poszukaj na allegro nieraz mozesz trafic naprawde okazyjna cene za orginalne nowe czesci
  22. pamietaj !!! na bmw sie nie oszczedza bo bedziesz płacił 2 razy za to samo
  23. pomoze !!! sam to wymieniałem
  24. naprawa to 0,90 groszy za kondensator :search: juz to było poszukaj
  25. RUDY 102 odpowiedział(a) na ralf7742 temat w E38
    znajdz w swoich rejonach firme która zakuwa weze cisnieniowe i po problemie koszt malutki

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.