Treść opublikowana przez RUDY 102
-
325 tds jakie są objawy uszkodzenia koła dwumasowego
nie chodzi mi o ksiazkowe objawy tylko o spostrzezenia tych co mieli je uszkodzonea objawy były nietypowe
-
325 tds jakie są objawy uszkodzenia koła dwumasowego
jak w tytule jakie są objawy uszkodzenia koła dwumasowego znam pare ale chce poznac wasze opinie dobra trzeba było tak od razu TERAZ JUZ WIEM---- WIESZ CO JA NA LICZNIK POSTÓW ROBIE ???
-
jaki olej fabrycznie??
motul bardzo dobry olej o wysokich parametrach
-
Hamowanie... STRZAŁ... blokowanie koła, nie wiem co robić!
EEHEHE i trafił w sama 10 gratulacje za trafiona diagnoze
-
Czy jak włączę klimę powinien ruszyć od razu wiatrak klimy
WIATRAK OD KLIMY WŁANCZ SIE I WYŁANCZA W ZALEZNOSCI OD CISNIENIA W UKŁADZIE CHŁODNICZYM u mnie jak narazie w ta pogode to chodzi na 1 biegu włancza sie i wyłancza co chwile drugi bieg włancza sie gdy silnik dostaje zbyt duzą temperatureoraz gdzy w układzie chłodniczym jest zbyt wysokie cisnienie
-
Hamowanie... STRZAŁ... blokowanie koła, nie wiem co robić!
szczeki :D pisze ze ma klocki z tyłu a propo szczek jak by sie rozsypasły to piszczy w kole jakby kamien wpadł miedzy klocek a tarcze
-
Hamowanie... STRZAŁ... blokowanie koła, nie wiem co robić!
mogła sie urwac tarcza hamulcowa w na okregu łączacym z piastom
-
Sterowanie klimą + opornik dmuchawy
TEN OPORNIK DMUCHAWy troche kosztuje ale jak go sam szukałem to klijen chciał mi taki zrobic sam za pare groszy
-
ma ktos namiary na dobre przednie amorki
ostatni załozyłem sachsy za 370 zł sztuka polecam
-
zamieszanie z olejami
testy adac to kit oni patrza tylko kto lepiej im zapłaci
-
jaki olej fabrycznie??
rekomenduja castrola
-
wymiana czujnika położenia wału korbowego
PRÓBA NIE BOMBAsprawdz moze 300 zł zostanie ci w kieszeni
-
2,5l M20 Co to za CZUJNIK ?? (-1710670-) i jak go wyciągnąć
TO DAMIAN JAK WYZEJ WSZYSTKO JUZ WIESZ ?????
-
2,5l M20 Co to za CZUJNIK ?? (-1710670-) i jak go wyciągnąć
ok ok sab powiedz mi czy silnik wogule bendzie działał jezeli nie bendzie tej blaszki bo on pali tylko na zaciag
-
jak sprawdzić cewkę? - brak iskry
:D damian mi sie wydaje ze nie masz napiecia na wtryskach i cewce :D :P
-
ZAPOWIETRZONE WSPOMAGANIE W E36
no paffcio to zbieraj pomału kasse
-
zawieszenie - jakby bez amortyzacji...
to co ci moge doradzic to jedz na kontrole zawiechy 30 zł i bedziesz wiedział co ci siedzi -------nie bedziesz musiał sie wtedy domyslac
-
Jak jeździć automatem
MASZ racje na skrzyzowaniu nie zmienia sie na n w automacie nie trzeba trzepac biegami
-
ZAPOWIETRZONE WSPOMAGANIE W E36
jestes ze słupska pod nosem masz firme eltek robili mi pompe i jestem z nich zadowolony za 300 złotych wymienili mi bebechy i uszczelnili latam na niej juz 5 miesiecy i jest git i gwarancja jest na rok
-
Wspomaganie E36 320 M50
znajdz w necie firme eltek z słupska oni mi robili pompe za 300 zeta jestem zajebiscie zadowolony z ich usług kurier za darmo operacja trwała 4 dni i dostałem pompe z wymienionymi bebechami jak nówka wszystko uszczelnione to nie to co jakas zle zabezpieczona i cieknaca po miesiacu uzywka
-
jakiej firmy tuleje wahacza tylnego zamontować?
poszukaj na allegro nieraz mozesz trafic naprawde okazyjna cene za orginalne nowe czesci
-
jakiej firmy tuleje wahacza tylnego zamontować?
pamietaj !!! na bmw sie nie oszczedza bo bedziesz płacił 2 razy za to samo
-
Klimatronic PROBLEM -> COŚ NOWEGO...!!
pomoze !!! sam to wymieniałem
-
Klimatronic PROBLEM -> COŚ NOWEGO...!!
naprawa to 0,90 groszy za kondensator :search: juz to było poszukaj
-
waz do wspomagania
znajdz w swoich rejonach firme która zakuwa weze cisnieniowe i po problemie koszt malutki