Skocz do zawartości

andy_64

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez andy_64

  1. czym miałeś badane wtryski i na jakiej podstawie diagnosta stwierdził uszkodzone wtryski?
  2. właśnie jakie powinny być prawidłowe obroty na biegu jałowym w bmw e46 320d 150KM?
  3. Po instalacji disa wyskoczył mi błąd 200.159 (Comunication between opreating unit and diagnostic head impaired) co to może być? co źle zrobiłem? Bardzo proszę o odpowiedź, pozdrawiam
  4. andy_64 odpowiedział(a) na daniel1234 temat w E46
    czyli może być wyjechany motor, nie trzyma ciśnienia na garze i stąd ta korekcja pomimo dobrych przelewów, tak mam to rozumieć?
  5. andy_64 odpowiedział(a) na daniel1234 temat w E46
    tzn, problemu wielkiego nie robię, tylko mnie zastanawia dlaczego jak przelewy są super to korekcja też powinna być również super a tak nie jest i teraz nasuwa się pytanie dlaczego tak jest?
  6. andy_64 odpowiedział(a) na daniel1234 temat w E46
    Witam! Wymieniłem 4 wtyryski na przelewach wszystkie wyszły super, natomiast korekta na disie i inpie takie sobie. Na pierwszym i drugim cylindrze dobrze natomiast trzecim ok. 1 w plusie , na czwartym 0,70 w minusie. Natomiast na starych wtryskach korekcja wyszła bardzo dobrze w granicach 0,20, natomiast przelewy słabo. Więc co jest grane, co jest bardziej wiarygodne przelewy czy też korekcja? pozdrawiam,
  7. Ile kosztuje regeneracjia ?
  8. Ok. zmieniam temat. Przepraszam
  9. Tak jak w temacie, czy sprawdzaliście może przyspieszenie Waszych buni do 100. Dzisiaj pozwoliłem sobie sprawdzić ze stoperem i wynik trochę mnie zaskoczył 10,45 s. Według danych katalogowych powinno być 9s. A wydawało mi się że jest wszystko OK.
  10. andy_64 odpowiedział(a) na andy_64 temat w E46
    to jakie jest z tej sytuacji wyjście? wymienić wszystkie 4 czy też powrót do starego wtrysku.
  11. andy_64 odpowiedział(a) na andy_64 temat w E46
    powodem wymiany był kiepski wynik na teście przelewowym, natomiast na kompie było ok.
  12. andy_64 opublikował(a) temat w E46
    Witam ! Wymieniłem wczoraj jeden wtrysk (ten co bardzo lał), wtrysk został zakodowany DIS-em, przy okazji wyszło że ktoś już coś grzebał przy wtryskach, ponieważ numery na wtryskach nie zgadzały się z tym co program wykrył. Później zostały zrobione po założeniu wtrysku przelewy. Przelew na wtrysku nowo - założonym ok. Złożyłem wszystko przy okazji wczyściłem kolektor, egr (klapki na razie spoko ), pojeździłem i wydaje sięmi że jest lepiej :), lepiej się jeszcze zbiera niż było do tej pory. Ale dzisiaj podłączyłem pod inpę i disie szok korekcja na wymienionym wtryskiwaczu ok. 1 w plusiem załamka. Co to może być że na przelewie wyszło dobrze a gdy sprawdzałem dzisiaj korekcję to tragedia.
  13. Czy ktoś sprawdzał jakie uzyskał szybkości maksymalne na poszczególnych biegach ? (bmw e46 320d 150KM), chodzi mi o porównanie z moją bunią :)
  14. andy_64 odpowiedział(a) na andy_64 temat w E46
    Jeszcze mam pytanie, czy żeby wymienić wtryski trzeba zdjąć kolektor? czy po wymianie wtrysku trzeba go kodować ? (e46 320d 150KM 2003r)
  15. andy_64 odpowiedział(a) na andy_64 temat w E46
    Może ktoś wie ile powinny wynosić przelewy? tzn jakie wartości są prawidłowe?
  16. andy_64 odpowiedział(a) na andy_64 temat w E46
    próbę przelewową miałem za friko :), tak że nie wiem ile kosztuje. Ale mam pytanie czy przelewy to napewno miarodajny wynik świadczący o tym że wtryskiwacz jest do wymiany ?
  17. andy_64 opublikował(a) temat w E46
    Witam Może się to komuś przyda :) Dzisiaj byłem na próbie przelewowej wtrysków. Pomimo, że korekcje na INPIE i DISIE wyszły Ok, tj, w granicach 0,1 do 0,3 to niestety na przelewach wyszedł jeden wtrysk do wymiany, ten co był na plusie 0,3. Tak że miarodajnym wynikiem jest przelew, a nie komp niestety, jak myślicie wystarczy wymienić ten jesden czy trzeba wymienić wszystkie, używka czy też nowe, jakie są wasze opinie. pozdrawiam
  18. andy_64 opublikował(a) temat w E46
    Czy w bmw e46 320d 150kM jest sonda lambda?
  19. andy_64 opublikował(a) temat w E46
    jak w temacie, czy w bmw e46 320d 150KM jest sonda lambda? mam wycięty kat. ten pierwszy, tzn. została sama puszka ale żadnej sondy tam nie ma i teraz nie wiem czy powinna być, a jeżeli tak to jak się to ma na pracę silnika gdu nie ma tej sondy?
  20. andy_64 odpowiedział(a) na andy_64 temat w E46
    rok temu jak kupiułem samochód to palił mi ok. 1l mniej. Jeżdżę do pracy ok. 7km w jedną stronę, mam trochę trudny rozruch na zimnym i tak się zastanawiam, czy czasem powodem nie jest dogrzany silnik, czyli świece żarowe.
  21. andy_64 opublikował(a) temat w E46
    czy uszkodzone świece żarowe mogą mieć wpływ na większe zużycie paliwa?
  22. dzięki i tak zrobię :)
  23. Tak ale szukam przyczyny trudnego palenia na mrozach. Słyszałem że dość często w e46 320d właśnie psują się te sterowniki i świece żarowe. Żeby dostać się do świec żarowych to tzreba zdejmować kolektor. Niby żadnych błedów na INPIe nie mam ale czasem jest tak że podczas diagnostki nic nie pokazuje a jest coś "uwalone".
  24. andy_64 opublikował(a) temat w Diagnoza komputerowa
    Gdzie w inpie można sprawdzić kąt wtrysku?

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.