Skocz do zawartości

andy_64

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez andy_64

  1. andy_64 odpowiedział(a) na andy_64 temat w Nawigacja samochodowa
    Wiem, ale jestem początkującym i bardzo bym prosił o namiary. Z góry dziękuję.
  2. andy_64 odpowiedział(a) na andy_64 temat w Nawigacja samochodowa
    skąd mogę ściągnąć tą drugą wersję , żeby sprawdzić czy się nagra?
  3. andy_64 odpowiedział(a) na andy_64 temat w Nawigacja samochodowa
    Nagrywamy obraz iso na płytkę czy też z obrazu wyodrebniamy pliki i te pliki nagrywamy?
  4. andy_64 odpowiedział(a) na andy_64 temat w Nawigacja samochodowa
    Ale ta sama orginalna płyta 2004-1, która była z nawigacją skopiwana na komputer a później nagrana za pomocą programu ImgBurn z małą prędkością oraz z weryfikacją zapisu po włożeniu do czytnika nie działa. Wiem, ze najlepsze płyty to TDK oraz Verbatim. Czy jest tam jakieś zabezpieczenie? Soft również nagrywałem za pomocą ImgBurn i zainstalował sie bez problemu. Mam nawigację mk4 (e46 320d z końca października 2003, model samochodu 2004. Czy może zciągnięte mapy Polski i Europy nie będą pasowały do tego modelu? Bardzo proszę o odpowiedź. Pozdrawiam
  5. andy_64 opublikował(a) temat w Nawigacja samochodowa
    witam ! Mam problem z nagranieniem płyt, tzn po nagraniu płyty z mapą polski, czy też europy 2009-1 DVD. po włożeniu do czytnika dostaję komunikat żeby włożyć odpowiednią płytę, orginalna 2004-1 (bez Polski) działa prawidłowo. Soft wgrany nowy v.31. Co może być przyczyną. Pozdrwiam,
  6. andy_64 odpowiedział(a) na andy_64 temat w Nawigacja samochodowa
    dzieki
  7. andy_64 odpowiedział(a) na andy_64 temat w Nawigacja samochodowa
    Jak to zrobić? Jakąś może instrukcje bardzo bym prosił.
  8. andy_64 odpowiedział(a) na andy_64 temat w Nawigacja samochodowa
    Samochód kupiłem 3 tygodnie temu, soft to chyba SW 4-1/20. Oprócz tego prawa strona głośników nie gra nie wiem czy to końcówka mocy czy też coś innego. Nie wiem gdzie radia szukać? Za dużo chyba tych pytań sorry.
  9. andy_64 odpowiedział(a) na andy_64 temat w Nawigacja samochodowa
    Orginał cd działa dobrze. Próbowałem skopiować orginał na dysk a potem wypalić z małą szybkościa na płytkę TDK. Orginał 2004 jest bez mapy Polski. Czy to może być problem softu ( GB, F, D)takie języki są na sofcie.
  10. andy_64 opublikował(a) temat w Nawigacja samochodowa
    Nagrywałem na różnych płytach z różnymi prędkościami mapę Polski i za każdym razem po włozeniu do czytnika nastepowało wysunicia płyty. Nagrałem orginalną płytę 2004r na inny nośnik i rezultat był taki sam. co może być powodem (nawigacja mkIV e46). Pozdrawiam

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.