Treść opublikowana przez yaz
-
el. reg.roleta tylnia.
odgrzeje troche kotleta, czy ktos z Was ma mozliwosc zrobic zdjecie calej wiazki do rolety elektrycznej? chodzi mi o wyglad calej wiazki i zdjecia wtyczek i wychodzacych z nich przewodow, glownie wtyczka x269 laczaca sie z instalacja w aucie. Bede wdzieczny. Gdybys ktos mial taka wiazke do sprzedania prosilbym o info na priv. z gory dzieki
-
Tarcze i klocki hamulcowe - Czy będą pasować?
patrzac na realoem, nie do konca zgodze sie z Toba kolego, ja mam V8 i po wpisaniu vin w realoem, w tarczach przednich mam wpisany rozmiar 302x22mm, Kolego ktoś ci swapa zrobił heheh :D mozliwe :D , prawdopodobnie zartownisie na linii produkcyjnej :mrgreen: ale wieksze prawdopodobienstwo to o czym pisze kolega Jareknes
-
Tarcze i klocki hamulcowe - Czy będą pasować?
patrzac na realoem, nie do konca zgodze sie z Toba kolego, ja mam V8 i po wpisaniu vin w realoem, w tarczach przednich mam wpisany rozmiar 302x22mm, najlepiej skontaktowac sie z aso i podac vin, oni powiedza jakie tarcze powinny byc, natomiast kilkukrotnie przekonalem sie, ze bazy czy to realoem czy bmwfans nie sa pierwszej swiezosci i nie zawieraja wszystkich informacji i rzeczywiscie moze byc tak ze do V sa tarcze o szerokosci 28mm
-
Tarcze i klocki hamulcowe - Czy będą pasować?
Kolego, otworz maske i zobacz jaki uklad ma silnik, V czy R
-
Felgi, opony, dystanse, ET, do E32 - porady i pytania.
spoko, myslalem, ze chcesz zalozyc to na 18", na 17" wejdzie spoko, tak jak napisales
-
Felgi, opony, dystanse, ET, do E32 - porady i pytania.
kolego, a zmiesci Ci sie ta 50 w przodzie? pytam, bo ja mialem problem, co prawda byla to 235, ale wydaje mi sie, ze 225x50 tez bedzie tarlo o sprezyne.
-
Interfejs diagnostyczny do BMW E32
Wertus, przeryj forum DIAGNOZY, tam znajdziesz wszystko co bedzie Ci potrzebne i tam w zasadzie umieszczane sa wszystkie informacje dotyczace diagnostyki. Ja spedzilem w tym dziale, ladnych kilka dni. Z wlasnego doswiadczenia, ten fejs ktory podlinkowales to moglbys uzyc do zablokowania kola, kiedy lewarujesz auto :mrgreen: nie chodzi tylko o fejs, ale tez o oprogramowanie, e32 zeskanujesz i skasujesz bledy, podejrzysz live data etc. tylko DIS'em ew. INPA, inne programy nie beda mialy takich mozliwosci, lub beda widzialy nie wszystkie moduly auta. Viaken ma cos co dziala z e32, to jest TAKI FEJS, ale ja u nich nie kupowalem. Sek w tym, ze fejs Ci sprzedadza bez przeszkod, ale pozniej, jezeli chodzi o oprogramowanie to kuleja i to po calosci. Podsylaja niedzialajace linki - to raz, a dwa linki te udostepnial wczesniej kolega Nerwus z tego forum. Jednym slowem, radz sobie sam, a instalacja nie jest taka jak instalacja windows'a. Ja kupilem fejs od Nerwusa, deko drozej bo drozej, ale pomoc przy sofcie Nerwusa masz zapewniona + pewnosc, ze fejs bedzie dzialal. Dla jasnosci, nie jestem znajomym, ani rodzina kolegi Nerwusa, nie namawiam do niczego, ja kupilem i nie zaluje.
-
Felgi, opony, dystanse, ET, do E32 - porady i pytania.
mozesz skorzystac z kalkulatorow, lub zdjec opon na felgach, 1 2
-
Lusterko fotochrom z pilotem
ten, ktory podales, finalnie daloby rade uzyc, ale z tego co sie orientuje to wyzsza szkola jazdy, poniewaz, rozne typy kluczykow pracuja na roznej czestotliwosci i tak kluczyk do e32 z podanego przeze mnie link'a ma inna czestotliwosc pracy od tego podanego przez Ciebie. gdybys chcial zaadaptowac ten kluczyk z Twojego link'a to pewnie trzebaby bylo jakis kompter podlaczac etc i programowac, etc - gra nie warta zachodu co do przewodow to masz az 2 mozliwosci, przy zalozeniu, ze przewod uziemienia zostaje na miejscu, bo zakladam, ze we wtyczce lusterka jak i w instalacji auta jest to ten sam kolor przewodu.
-
Lusterko fotochrom z pilotem
ten brazowy/pomarancz to uziemienie, z Twojego opisu i na podstawie instrukcji o dokladaniu lusterka wnioskuje, ze czerwony/zielony to zasilanie, a szary/czarny to sygnal od wstecznego, ale...niekoniecznie tak musi byc, pozniewaz moze zdazyc sie tak ze trzeba rozebrac wtyczke w przewodzie i zamienic kolejnosc przewodow, w ten sposob, zeby uziemienie we wtyczce odpowiadalo uziemieniu we wtyczce lusterka, itd. szkoda, ze nie masz od kogo pozyczyc kluczyka, bo to w zasadzie krotki temat by byl,ew. mozesz kupic takiego żużla i go reanimowac, najwazniejsze ze jest w nim uklad, ktory da sie zakodowac pod swoje auto
-
Lusterko fotochrom z pilotem
najlatwiej sprawdzic czy u Ciebie bangla central, pozyczajac od kogos taki kluczyk i kodujac go we wlasnym aucie. Czasem kodowanie zaskoczy dopiero za drugim, trzecim razem takze nie trzeba sie zniechecac na poczatku :lol: dziwne troche za masz tylko trzy przewody, jakie kolory maja te przewody, moze uda sie cos wysledzic ze schematu elektrycznego od czego te przewody sa
-
Felgi, opony, dystanse, ET, do E32 - porady i pytania.
wzor niczego sobie, sam mam takie zalozone, kolega PKP z Pomorza ma takie u siebie, trzeba tylko dobrac opony, przod maks co wejdzie na 18" to 235x40. btw. gdybys szukal to mam do oddania dwie przednie 8", link w podpisie
-
Problemy z AUTOMATEM
hgw od czego to moze byc, moze wtyczka od asc albo podobnego ustrojstwa, a nie ma tam zadnej nalepki na przewodach, etc? nie mam automata, ale zakladam, ze kazda e32 miala przelacznik trybu pracy skrzyni, wiec to odpada
-
yaz e32
Witam, kilka fotek mojego wozidła: STAN NA DZIEŃ ZAKUPU http://images49.fotosik.pl/497/e83b05f9008e0dedm.jpg http://images43.fotosik.pl/497/41c0287c816938e5m.jpg http://images35.fotosik.pl/332/ed1186706da8e01bm.jpg http://images39.fotosik.pl/492/d74b9cf670ead6f8m.jpg http://images39.fotosik.pl/492/e1c7fa1964e6c610m.jpg PO ZAKUPIE I DELIKATNEJ PORANNEJ TOALECIE http://images37.fotosik.pl/527/6f26b21d03d8fc0cm.jpg http://images50.fotosik.pl/552/cd12f1863e17a572m.jpg ZMIANA KÓŁ NA BBS STYLING5 15" http://images49.fotosik.pl/694/7d04a42be004ce6em.jpg http://images46.fotosik.pl/656/5ec2c29a26749499m.jpg http://images47.fotosik.pl/696/e20b8dbec02de7e8m.jpg http://images47.fotosik.pl/696/f8d8e0b7f3d72081m.jpg ZMIANA KÓŁ NA STYLING32 18", KIERUNKI POMARAŃCZ I JESZCZE KILKA MODÓW http://images41.fotosik.pl/802/20211cb789ff6ab6m.jpg http://images40.fotosik.pl/791/f800db8f70ea291cm.jpg http://images45.fotosik.pl/810/2e280eb25a7fb0a4m.jpg http://images40.fotosik.pl/791/e5c0901f5c9d4093m.jpg http://images46.fotosik.pl/757/07028d41cfde0fbfm.jpg ZMIANA LISTEW BOCZNYCH ORAZ ZDERZAKOWYCH NA WERSJĘ CHROM http://images46.fotosik.pl/1072/958e8847701452a3m.jpg http://images46.fotosik.pl/1072/fa85e491b6aab137m.jpg http://images46.fotosik.pl/1072/b339c40aa1eb8c25m.jpg I KOLEJNY POWRÓT NA STYLING5 15", TYM RAZEM FELGI PO RENOWACJI + OPONY NEXEN WINGUARD 205X65 http://images37.fotosik.pl/1184/bc31063022da0414m.jpg http://images49.fotosik.pl/1196/afa42ccec9dc7f89m.jpg http://images46.fotosik.pl/1179/aa3796c36af0fefam.jpg http://images49.fotosik.pl/1196/1927a9a51dc8a067m.jpg http://images39.fotosik.pl/1189/5eaf3d16776e4214m.jpg STAN NA SEZON LETNI 2012: http://bmwe32.pxd.pl/gallery/pic412/t2012100919093970415844.jpg http://bmwe32.pxd.pl/gallery/pic477/t2012100918233812302306.jpg http://bmwe32.pxd.pl/gallery/pic185/t2012100918212998461373.jpg http://bmwe32.pxd.pl/gallery/pic779/t2012100918213225626233.jpg http://bmwe32.pxd.pl/gallery/pic246/t2012100918233437777105.jpg http://bmwe32.pxd.pl/gallery/pic547/t2012100918203818963468.jpg http://bmwe32.pxd.pl/gallery/pic604/t2012100918203163736804.jpg http://bmwe32.pxd.pl/gallery/pic684/t2012100918202795827659.jpg
-
gdizie dobrac identyczny materiał do fotela e32?
spoko Marek, wiem ze koledze chodzi o material, napisalem nawet ze w aso moze byc klopot z takim materialem dlatego zasugerowalem naprawe poprzez uzycie plynnej skory itd. ale najlepiej jakbysmy zobaczyli to rozdarcie i wtedy bedzie mozna cos wiecej doradzic
-
gdizie dobrac identyczny materiał do fotela e32?
zrob fotke tego przedarcia i wklej, taniej podejrzewam bedzie podkleic podobny material (kolor/faktura) i odswiezyc fotel np renoskorem, tak zeby uzyskac jednolity odcien. Uprzednio oczywiscie czyszczenie, plynna skora, etc. mozesz sprawdzic w aso ale nie wiem czy czyms takim dysponuja, a tym bardziej chyba nikt nie zna ceny.
-
Temperatura
ten temacik to ten sam, w ktorym obecnie piszemy :mrgreen:
-
Temperatura
:D Boss6c, dzieki za zaproszenie :D po tych numerach nie moge namierzyc tej wtyczki na realoem niestety, wg mnie to ta wtyczka, podjedz moze do jakiegos mechaniora, moze jemu uda sie to otworzyc, nie ma tam jakichs zatrzasków, etc, ktore trzeba odgiac, podwarzyc, przygiac zeby sie otworzylo?
-
Montaz bocznych rolet e32
potwierdzam, dolozenie rolet u kolegi mlody525i wyszlo wzorowo, okazuje sie, ze wcale nie trzeba miec ori boczkow z roletami,mozna zaadaptowac swoje pod ten rarytas
-
Lusterko fotochrom z pilotem
to czerwone male cos na kratce nawiewu to dioda alarmu fabrycznego, sygnalizuje ze alarm jest aktywny, centralny powiazany jest z lusterkiem, ktore chcesz zainstalowac i nie jest konieczne posiadanie alarmu zeby miec centralny. Z opisu ktory jest w drugim linku wynika, ze jezeli nie masz fabrycznego alarmu (a tak mniemam) to bedziesz mial 9 pinowa wtyczke pod podsufitka, poszukaj i na pewno znajdziesz
-
Lusterko fotochrom z pilotem
piszac kopulka mialem na mysli polokragle pokretlo pod lusterkiem, to z przelacznikem 0 I jezeli Tobie chodzilo o cos innego pod pojeciem kopulka to zle zrozumialem, instrukcje jak dolozyc lusterko zeby byl central masz tutaj
-
Lusterko fotochrom z pilotem
w tej czerwonej kopulce jest po prostu dioda, w kluczyku tez masz diode, system oparty na podczerwieni, dziala po skierowaniu nadajnika na odbiornik, po oddaleniu sie od auta na wiecej niz 5m system juz nie lapie
-
INPA / DIS - kasowanie inspekcji
witam, mam interfejs od Kolegi Nerwusa, zainstalowanego DISa v57, komp laczy sie z moim e32 (3.0 V8 93 rok), moge zrobic short test, kasowac bledy, podglad live data. Klopot polega na tym, ze w DISie nie ma przycisku Function Selection, dzieki ktoremu moglbym np skasowac inspekcje. odpalilem rowniez INPA, ale tam wogole nie ma e32, sa starsze modele (po wcisnieciu shift+f9) ale e32 tam nie ma, dla wlasnej wiedzy wybralem e34, ale pojawilo sie tylko kilka komponentow (silnik, chassis, body) i nic wiecej. Ktos moze zetknal sie z podobnym tematem i jak ewentualnie sprawic zeby Function Selection sie pojawilo, jakies ustawienaia ukryte? Zapytalem Nerwusa i cierpliwie czekam na odpowiedz, ale moze ktos inny z forum bedzie mogl pomoc. z gory dzieki za info.
-
Wymiana ?
zapytaj sprzedajacego o nr czesci i sprawdz na realoem czy podchodzi do twojego auta
-
Komunikaty
Panowie, co do komunikatow o niskim poziomie plynow, warto sprawdzic sensory poziomow tych plynow, najlepiej odpiac wtyczke, zobaczyc czy nie posniedziala, wyczyscic styki we wtyczce i przewodzie, spiac na nowo i zobaczyc czy pomoglo, naturalnie po ponownym podlaczeniu warto tez podlaczyc komputer, poniewaz bledy, ktore wystapily raz, zapisuja sie i mimo usuniecia przyczyny powstania bledu, komunikaty beda nadal sie wystwietlaly bez skasowania komputerem