Skocz do zawartości

tony h.

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tony h.

  1. tony h. odpowiedział(a) na tdobe temat w E46
    nikt nie pomoże?
  2. tony h. odpowiedział(a) na tdobe temat w E46
    Odświeżę trochę temat, szukałem w sieci ale nie znalazłem. Czy do silnika m54 2.2 będą pasowały wszystkie kolektory wydechowe od silników m54? od e60 i x3 też? Nie ma różnicy średnicy rury np e 330 nie jest grubsza?
  3. ostatnio uruchomilem sobie w e46 po lifcie drl ale ktos z przeciwka mi kiwnął zebym wlaczyl swiatla ??? według mnie swieca ok, jak sie patrzy z gory to rzeczywiscie wygladaja jak postojowki ale jadacy z przeciwka widza je chyba ok. jedynie musze jeszcze popatrzec bo chyba byly tam 2 opcje ustawienia wert02 i wert 03, na ktory macie ustawiony?
  4. tony h. odpowiedział(a) na tony h. temat w E36
    jutro sprawdze, dzieki.
  5. tony h. opublikował(a) temat w E36
    Witam, ostatnio wsiadłem do auta a tam po 4 dniach stania sama sie zmienila temperatura z C na F. Nie bardzo wiem jak to zmienic, pomoże ktoś? Mam obc II 18 przycisków.
  6. tony h. odpowiedział(a) na zibii2 temat w E39
    moze podepne sie do tematu, co lepiej brac 535 czy 540? ja sie chce przesiasc z 3 wiec roznica bedzie widoczna ale chcialbym tez miec troche mocy w rezerwie. I mam jeszcze pytanko szukac w manualu czy raczej automat?
  7. tony h. odpowiedział(a) na Acid temat w E36
    ok, wiec nie ma rewelacji. niestety laminat nie ma zaczepow i trzeba bedzie porzezbic zeby go przyczepic. a wyglada mniej wiecej tak http://img141.imageshack.us/img141/8503/60740970ga3.jpg http://img141.imageshack.us/img141/6728/88750319po8.jpg http://img507.imageshack.us/img507/6788/13535507fe8.jpg
  8. tony h. odpowiedział(a) na Acid temat w E36
    Akurat na tym zdjęciu wygląda jak kupa, ale co mi tam znalazłem kolesia co robi takie dyfuzory i za tydzień jade do niego kupic i zalozyc taki do siebie. Jak bedzie wygladał to wam pokaze na zdjeciach. A co do oryginalnych zderzaków to tych z allegro to chyba gniecie. Od kilku lat przegladam ogłoszenia a ceny cały czas tylko rosna a nie spadają. Niedługo bedzie mozna kupic emke za 2 razy tyle co w tej chwili kompletny m-pakiet. Mam kumpla co zalozyl na tyl dyfuzor na przod cos takiego http://moto.allegro.pl/item364749919_spoiler_dokladka_na_przod_bmw_e36.html i fura wygladala super. 93 320 rok puscil za 16 kola.
  9. tu masz chyba na linka jaka zarowke wlozyc http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=64289&highlight=
  10. dzieki juz po sprawie :-)
  11. było coś takiego, numer radia to chyba ten po GM.. 90 533 422 GM0300W8472314 7 648 852 320 8 635 132 822
  12. witam ponownie, a czy ktoś rozkodowałby mi kod do blaupunkta 300, seryjnego z astry2 ????
  13. niektórzy pisali ze mozna zdjac lampe ale mi sie tak nie wydaje bo dysza i tak ma wkrety od spodu wiec ja zdejmowalem zderzak i wtedy jest idealne dojscie.
  14. tony h. odpowiedział(a) na Tomasz28 temat w E36
    ja u siebie wymienialem te czarne tło i wyjmowalem wskazówki, wszystko działa. tez zaczelo pekac i puchnac. kupilem drugi licznik na allegro i zlozylem w jeden.
  15. akumulator owszem odepnij jesli masz poduchy powietrzne, jezeli nie to nie musisz tego robic.
  16. a ciekawe czy to tylko sprawa przelozenia samego predkosciomierza w liczniku. Bo to zajmuje chwile.
  17. tony h. odpowiedział(a) na Adas158 temat w E36
    Ja na swoim chipie latam juz 1,5 roku i jestem z niego zadowolony miedzy innymi dlatego ze dalem za niego 120 zeta i zuzycie wachy mi nie wzrosło. A co zyskałem.... :lol: wróciłem do serii. Niestety autko ma juz 16 wiosenek. %5B640%3A480%5Dhttp%3A//img218.imageshack.us/img218/9586/80850602ur6.jpg
  18. Aluminium "lotnicze" - fajnie to brzmi :lol:
  19. Tu masz moje stare pytanie a mam ten sam rok i silnik. http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=66497&highlight= Ciekawe za masz na krótki lacznik w 91 roku. U mnie tez takie sa ale podobno powinny byc na dlugi. Natomiast nie wiem o jakie lozysko ci chodzi? tę góre ktorą przykrecasz na górze amorka? jezeli tak to chyba powinienes tylko sprawdzic czy otwor kapsla jest taki sam i juz. Ale dokładnie nie wiem :? Amorki to porabana sprawa.
  20. Tak więc po przeczytaniu tego kupiłem sobie dzisiaj "zestaw" naprawczy i od jutra bedę chciał zacząć taka naprawe swoich felasiek. Ciekawe jak mi to wyjdzie.... :lol: :lol:
  21. Ciekawe bo jak ja się pytałem o amorki to wszyscy twierdzili ze Bilsteiny to tylko żółte bo te czarne to z turcji chłam. Ja kupiłem Sachsy.
  22. tony h. odpowiedział(a) na tony h. temat w E36
    I co, kolezka poszedł na łatwiznę i podłaczył swoją nowa centralke juz sterowana z pilota pod te kable które dochodza od drzwi, klapy i bagaznika i dziala. Niestety swiatelko przy otwrtych drzwiach dalej nie dziala. Stwierdzil ze szukal dlugo przyczyny i nie mogl zalapac czemu to nie dziala i oryginalna centralka. Trudno ze nie dziala ale zona zyskala otwieranie z pilota...
  23. tony h. odpowiedział(a) na python_78 temat w E36
    Mnie czeka wymiana na wiosne bo przelatałem juz ponad 30 tysi. W focie koszt części to Rolka SKF 60zł Rolka prowadzaca SKF 78zł Napinacz SKF 145zł Pasek GATES 120zł Jak sie ma znizkę to wcale drogo nie wychodzi :D Mam tylko pytanko, czy dam rade to sam wymienić czy to jakaś wieksza filozofia :?: :?:
  24. tony h. odpowiedział(a) na tony h. temat w E36
    dzisiaj dopiero wrocilem do chaty i z rańca nie czytajac waszych porad odstawilem fure do elektryka :roll: Próbowałem jeszcze z tym zamkiem w klapie i wd40 i innymi ustrojstwami ale nic nie pomogło. Zobaczymy jak jemu to pojdzie.
  25. tony h. opublikował(a) temat w E36
    Własnie dzisiaj mi zdechl tez centralny. Sprawdzilem bezpieczniki i tam jest ok. W sobote sie wezme i spróbuje sie dostac do centralki oraz rozbiore boczek drzwi. Mam pytanie bo juz wczesniej zdazalo mu sie ze przekrecales , rygle sie wsuwaly a po sekundzie same znowu wyskakiwaly i trzeba bylo jeszcze raz przekrecic. Za 2 razem zaskakiwal. Jak myslicie to wina centralki czy czegos innego? Czy byly rozne centralki bo moze zeby sprawdzic czy dziala wyjme z 325 coupe i sprobuje wlozyc do 318 sedan? To chyba to ustrojstwo http://moto.allegro.pl/it...ka_bmw_e36.html no i wyjalem schowek i przełożyłem działającą centralkę z drugiej e36 ale niestety to nie pomoglo więc ta jest dobra, rozebrałem tapicerkę drzwi od kierowcy ale tam jest czarna magia, nie wiem jak sie za to zabrac? w drzwiach jest mnóstwo kabli ale które do czego nie ogarniam. Czy mozna jakoś na krótko zewrzeć te kable z drzwi zeby zadzialal centralny? Lipa jest taka ze jezeli to cos z kablami tylnej klapy o nie moge jej otworzyc bo zamek sie . i zawsze dzialal tylko z centrala i jeszcze dziwna sprawa ze przestalo takze dzialac to podswietlenie wewnatrz jak sa otwarte drzwi. Co radzicie?, moze jakis namiar na jakiegos kumatego elektryka z wawy lub okolic?

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.