Treść opublikowana przez lamer
-
x5 g05 - warto wiedzieć przed zakupem
Wg mnie pneumatyka nie musi być połączona z osią skrętną. Natomiast po przejechaniu ponad 4kkm potwierdzam bardzo dużą podatność na wiatr (bez skrętnej osi)!!! Trochę dmuchało i przy prędkościach ponad 170km/h był poważny problem z utrzymaniem samochodu na swoim pasie ruchu :shock: Moje poprzednie F15 nie reagowało aż tak drastycznie na wiatr :duh:
-
M3 E92 WBSWD91040PY30174
lamer odpowiedział(a) na Yarwa temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażByć może nic nie wnosi. Może jest tak jak u ciebie. A może "pierwszy właściciel" wcale nie jest pierwszy a resztę zostawię w sferze domysłów.
-
M3 E92 WBSWD91040PY30174
lamer odpowiedział(a) na Yarwa temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNa początek do sprawdzenia dlaczego samochód "od (prawie) pierwszego właściciela" z Poznania ma rejestrację z Łodzi?
-
Pierwsze G05 na forum.
Jeżeli komuś mieści się w budżecie i nie obawia się "przekombinowanego" silnika z 4-ma turbinami to oczywiście, że 50d jest lepsze niż 30d. Gdy ktoś ma trochę inne spojrzenie niż to, co napisałem w pierwszym zdaniu to uprzejmie donoszę, że 30d w zupełności wystarcza do tego samochodu. Wprawdzie na razie nie kręciłem go na wysokie obroty i nie wiem "co tam się kryje" ale idzie od samego dołu i mocy nie brakuje. Na razie maksymalnie jechałem trochę ponad 200km/h i silnik nawet "nie stęknął" :!: Czytałem artykuł jakiejś firny tunungowej, że obecne 30d jest na hamowni praktycznie odpowiednikiem poprzedniej 40d.
-
Gdzie / Jak / I inne pytania odnośnie G05
Na terenie Niemiec dział "z automatu".
-
Pierwsze G05 na forum.
Koniak wygląda świetnie - nie tylko w butelce :lol: Wrzuciłem zdjęcia ale nie oddają rzeczywistego wyglądu.
-
x5 g05 - warto wiedzieć przed zakupem
W środku wg moich odczuć jest więcej miejsca. Bagażnik podobny za to miejsca pod podłogą bagażnika mniej. Mniejsze wydają się też kieszenie w drzwiach.
-
x5 g05 - warto wiedzieć przed zakupem
No to nie licz na pomoc dealera z Warszawy :? Pozostaje poprosić Zdunka o pomoc i zrobić sobie wycieczkę do Trójmiasta.
-
x5 g05 - warto wiedzieć przed zakupem
50d ma faktycznie 4 "turbawki"!
-
x5 g05 - warto wiedzieć przed zakupem
Jeżeli jesteś wiarygodnym, rokującym zakup klientem to dealer znajdzie sposób na odbycie jady próbnej odpowiednim samochodem. Wpłać np. zaliczkę na samochód ale z opcją zmiany silnika - pod warunkiem zorganizowania jazdy próbnej.
-
Pierwsze usterki i awarie G05.
Gdyby był lewarek i klucz to wystarczy dokupić tanią dojazdówkę. Tak trzeba kupić cały komplet, który wejdzie w miejsce pod podłogą bagażnika. Jest go tam duuuużo mniej niż w F15 więc zestaw od F15 nie wejdzie a do G05 nie wiem czy są? Właśnie... Skoro G05 jest większe od F15 to dlaczego tak mało jest miejsca pod podłogą bagażnika :shock:
-
x5 g05 - warto wiedzieć przed zakupem
Przeczytaj wątek: https://g05.bimmerpost.com/forums/showthread.php?t=1555517
-
Pierwsze usterki i awarie G05.
Sprawdzał ktoś czy jest w komplecie chociaż lewarek? Z ciekawości sam sprawdzę co jest na stanie jak już się zdecyduję wyjść z domu ;) EDIT: Nie ma. Jest tylko kompresor i pojemnik z "glutem" do zalepiania uszkodzeń.
-
Pierwsze usterki i awarie G05.
Można profil "sparować" z kluczykiem.
-
Pierwsze usterki i awarie G05.
Wdziałem te "światełka" ale nawet nie wiedziałem, że tak to się nazywa ;) U mnie zdaje się zapala się podczas zbliżania do samochodu ale mam dostęp komfortowy. Teraz jest za jasno by sprawdzić... Mapy u mnie są w wersji 2018-3 i BMW Download Manager nie znajduje nowszych.
-
Pierwsze usterki i awarie G05.
Albo ja jestem głupi albo "inżynierowie BMW". Chciałem skopiować swoje 15G muzyki z F15 do G05. Wykonałem "zachowanie" muzyki na USB w F15 ale G05 jej nie "widzi". Niby próbuje wgrać ale nic się nie dzieje :( Próbował ktoś ze skutkiem pozytywnym?
-
Ocieranie kierownicy X5 F15 3-ramienna
Skoro 17 rok to przecież na gwarancji. Po co chcesz sam dłubać :shock: :shock: :shock:
-
Co w standardzie w G05?
Widziałem filmiki na YT z tym "gadżetem". Opcji do zamówienia w konfiguratorze nie ma :(
-
Pierwsze usterki i awarie G05.
Nie ma opcji "internet" do zamówienia :(
-
Pierwsze usterki i awarie G05.
Działa wam hot-spot? U mnie smartfon nie ma internetu po połączeniu z wifi w samochodzie.
-
Pierwsze usterki i awarie G05.
Jaki komunikat? Sprawdź czy możesz wykonać połączenie z HOTLINE z samochodu (nie przez swoją komórkę). U mnie była jedna aplikacja.
-
Pierwsze usterki i awarie G05.
EGR i chłodnica to był "zestaw obowiązkowy" ;) Zazwyczaj wymieniane w ramach akcji serwisowej. Miałeś to F10 od nowości?
-
Co w standardzie w G05?
No i pierwszy zonk... Mam kluczyk z wyświetlaczem ale nie ma opcji zdalnego wyjazdu z garażu :( Pilot nie ma nawet odpowiedniego przycisku. Spytałem o to w ASO i powiedzieli, że pewnie nie zamówiłem tej opcji. Ale przecież takiej opcji nie ma w konfiguratorze!!! Więc byłem pewien, że skoro biorę "duży kluczyk" to mając dostęp komfortowy i Parking Assistant Plus będę to miał :shock: Za to wbrew obawą i opiniom na forum USA działa otwieranie nogą pomimo haka holowniczego.
-
Pierwsze usterki i awarie G05.
U mnie skończyło się wizytą w ASO. Wgrali ponownie soft do radia i wszystko zaczęło działać! Za to dzisiaj przestał działać przycisk BC na lewej manetce :( Na szczęście "restarcie" (wyłączenie silnika, zamknięcie samochodu, otwarcie, ponowny rozruch) zaczął działać ponownie. Od, boję się, że czeka nas wiele akcji serwisowych!
-
Pierwsze usterki i awarie G05.
Jutro spróbuję ponownie (może jakiś brak zasięgu sieci, którą wykorzystuje BMW w moim rejonie?) a jak nie pójdzie to wycieczka do ASO.