Skocz do zawartości

lamer

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lamer

  1. lamer odpowiedział(a) na lamer temat w X5 (G05)
    Nadal ten sam efekt: "Aktualizacja nie powiodła się. Spróbuj ponownie później" :(
  2. lamer odpowiedział(a) na lamer temat w X5 (G05)
    Ku...a! Idę do samochodu spróbować jeszcze raz :)
  3. lamer odpowiedział(a) na lamer temat w X5 (G05)
    Ja nie mówię, że nie zamawiałeś. Tylko nie działa - tak jak u mnie!
  4. lamer odpowiedział(a) na lamer temat w X5 (G05)
    Swoja droga o ile F15 bazowało mocno na E71 przynajmniej pod względem zawieszenia to przy wymianie opon zauważyłem, że G05 ma kompletnie inną konstrukcję zawieszenia. Od wahaczy, amortyzatorów aż po tarcze i klocki hamulcowe! I czuć to podczas jazdy!
  5. lamer odpowiedział(a) na lamer temat w X5 (G05)
    "Odkrycia" problemu dokonałeś dokładnie w ten sam sposób co ja :D Najwyraźniej też nie masz usług online! Wejdź w aplikacje i zobacz co masz. Ja mam tylko jedną. Hotline poradziło mi nacisnąć "options" i wybrać "aktualizuj aplikacje" ale niestety nie działa. Po około 2 minutach wywala błąd połączenia...
  6. No i pierwszy problem... Nie działają usługi Connected Drive ani nie ma możliwości wykonania połączeń głosowych do Hotline, itp. Tak jakby karta SIM była nieaktywna :( Hotline nie potrafiło pomóc a ASO już zamknięte. Raz pojawił się też komunikat o "niepełnym działaniu wspomagania" czy jakoś tak ale wrzuciłem wsteczny a później zniknął więc nawet nie wiem do końca jak brzmiał.
  7. lamer odpowiedział(a) na lamer temat w X5 (G05)
    Oczywiście wiesz z autopsji... Na prawdę przestań zaśmiecać wątek. Kompletnie skompromitowałeś się tymi tekstami o amortyzacji w kredycie itp. więc masz zerową wiarygodność :twisted:
  8. lamer odpowiedział(a) na lamer temat w X5 (G05)
    Gdzie w UE nie można jeździć (nowoczesnymi) dieslami? Chyba miłośnik Kia powinien na prawdę dać sobie spokój... Skóra Vermasca Cognac. Bałem się trochę tego koloru ale świetnie wygląda. Dlaczego nie 50d? Ja jeżdżę szybko ale akurat czy mam 5 czy 6s do 100km/h na co dzień nie robi mi wielkiej różnicy a budżet jednak różni się o blisko 100kzł. Benzyna odpadła z uwagi na zasięg ale na ten temat już toczyła się dyskusja. Opony zimowe kupowałem poza ASO i były zadziwiająco tanie jak na ten rozmiar! Spodziewałem się znacznie większej kwoty. Co do ceny i rabatu to nie chciałbym zdradzać tajemnicy handlowej...
  9. lamer odpowiedział(a) na lamer temat w X5 (G05)
  10. lamer odpowiedział(a) na lamer temat w X5 (G05)
    No i jeżdżę! Wrażenia jak na razie wyłącznie pozytywne. Przeskok względem F15 jest niesamowity.
  11. lamer odpowiedział(a) na lamer temat w X5 (G05)
    Mam wrażenie, że wszystkie X5 przeznaczone dla klientów (a nie demo) przypłynęły jednym transportem bo jakieś ożywienie w temacie się zrobiło!
  12. lamer odpowiedział(a) na lamer temat w X5 (G05)
    Tylko nie nazywaj ich "Jacek i Placek" :twisted:
  13. lamer odpowiedział(a) na Dee_Jay temat w X5 (G05)
    https://www.auto-swiat.pl/testy/testy-nowych-samochodow/bmw-x5-connected-drive-i-live-cockpit-or-test/d6gs62t Może właśnie przez to przetrzymali mój samochód do jutra w ASO?
  14. lamer odpowiedział(a) na lamer temat w X5 (G05)
    Gratuluję narodzin bliźniaków ;) Jeka wersja silnikowa?
  15. lamer odpowiedział(a) na lamer temat w X5 (G05)
    Mój samochód jest już zarejestrowany i miałem go dzisiaj odebrać ale w ostatniej chwili przesunęli termin na jutro. Podobno konieczne jest jakieś dodatkowe programowanie :( Jest jednak duża szansa, że już jutro będę śmigał :)
  16. No właśnie pobrałem i już sam to wiem :)
  17. Ale to chyba dotyczy tylko 50% VAT. A ten nowy limit 150tys. netto to inna bajka?
  18. Ta zmiana przepisów to masakra :( Właśnie ona skłoniła mnie do wymiany 2 letniego F15 na G05. Przyjdzie jeździć skodami :lol: Cekawe tylko jaki będzie długofalowy efekt dla budżetu...
  19. Nie mieście się na pena 32G :( Czy wersja pobrana programem BMW też ma ten problem?
  20. Ja jeździłem tylko M50d i to już długo po zamówieniu "w ciemno" samochodu dla siebie. Ale znając charakterystykę silników to 40i trzeba będzie "kręcić" na wysokie obroty by dostrzec różnicę względem 30d. Diesel idzie "momentem" od samego dołu i daje często (złudne) wrażenie, że jest znacznie żwawszy od porównywalnej benzyny.
  21. Dodając do tego aerodynamikę zbliżoną do cegły (trochę przesadzam) mój szacowany zasięg autostradowy na poziomie 400km nie powinien wiele odbiegać od rzeczywistości. Moja żona poprzednio jeździła małym japońskim samochodem z wolnossącym 1,6. Spalanie oscylowało przy jej jeździe na poziomie 6l/100km. Po zmianie na zbliżony samochód z "oszczędniejszym" silnikiem 1.2 turbo ma teraz 8l/100km! Nowoczesne silniki benzynowe są oszczędne przy jeździe 80km/h a jak się je trochę przyciśnie to bajka się kończy :(
  22. Pochwalisz się ile to twoje cudo spala przy szybkiej jeździe?
  23. Mi się zdarza "latać" po 200/h po "autobanach". Wtedy nawet moje obecne 25d potrafi zechlać 12l/100km. No ale nie ma co gdybać. Jeżeli samochody dostaniemy zaraz po Świętach to się niedługo przekonamy jak jest w realu. W drugim tygodniu stycznia będę miał trasę około 2kkm więc wszystko się wyjaśni. Mam tylko nadzieję, że do tego czasu zdążę przejechać chociaż te 2kkm by wstępnie dotrzeć silnik.
  24. Wątpię byś przy szybkiej jeździe autostradą zrobił na jednym zbiorniku więcej niż 400km...
  25. lamer odpowiedział(a) na BigCactus temat w X5 (G05)
    Miałem już jeden samochód, w którym producent przewidywał stosowanie łańcuchów wyłącznie do felg 16" (a miałem 19") bo wynikało to z odstępu opony od mcpersona. Wtedy znalazłem wprawdzie łańcuchy z maleńkimi ogniwami, które (wbrew zaleceniom producenta) się mieściły ale kosztowały chore pieniądze :(

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.