Treść opublikowana przez lamer
-
Pierwsze usterki i awarie G05.
Nadal ten sam efekt: "Aktualizacja nie powiodła się. Spróbuj ponownie później" :(
-
Pierwsze usterki i awarie G05.
Ku...a! Idę do samochodu spróbować jeszcze raz :)
-
Pierwsze usterki i awarie G05.
Ja nie mówię, że nie zamawiałeś. Tylko nie działa - tak jak u mnie!
-
Pierwsze G05 na forum.
Swoja droga o ile F15 bazowało mocno na E71 przynajmniej pod względem zawieszenia to przy wymianie opon zauważyłem, że G05 ma kompletnie inną konstrukcję zawieszenia. Od wahaczy, amortyzatorów aż po tarcze i klocki hamulcowe! I czuć to podczas jazdy!
-
Pierwsze usterki i awarie G05.
"Odkrycia" problemu dokonałeś dokładnie w ten sam sposób co ja :D Najwyraźniej też nie masz usług online! Wejdź w aplikacje i zobacz co masz. Ja mam tylko jedną. Hotline poradziło mi nacisnąć "options" i wybrać "aktualizuj aplikacje" ale niestety nie działa. Po około 2 minutach wywala błąd połączenia...
-
Pierwsze usterki i awarie G05.
No i pierwszy problem... Nie działają usługi Connected Drive ani nie ma możliwości wykonania połączeń głosowych do Hotline, itp. Tak jakby karta SIM była nieaktywna :( Hotline nie potrafiło pomóc a ASO już zamknięte. Raz pojawił się też komunikat o "niepełnym działaniu wspomagania" czy jakoś tak ale wrzuciłem wsteczny a później zniknął więc nawet nie wiem do końca jak brzmiał.
-
Pierwsze G05 na forum.
Oczywiście wiesz z autopsji... Na prawdę przestań zaśmiecać wątek. Kompletnie skompromitowałeś się tymi tekstami o amortyzacji w kredycie itp. więc masz zerową wiarygodność :twisted:
-
Pierwsze G05 na forum.
Gdzie w UE nie można jeździć (nowoczesnymi) dieslami? Chyba miłośnik Kia powinien na prawdę dać sobie spokój... Skóra Vermasca Cognac. Bałem się trochę tego koloru ale świetnie wygląda. Dlaczego nie 50d? Ja jeżdżę szybko ale akurat czy mam 5 czy 6s do 100km/h na co dzień nie robi mi wielkiej różnicy a budżet jednak różni się o blisko 100kzł. Benzyna odpadła z uwagi na zasięg ale na ten temat już toczyła się dyskusja. Opony zimowe kupowałem poza ASO i były zadziwiająco tanie jak na ten rozmiar! Spodziewałem się znacznie większej kwoty. Co do ceny i rabatu to nie chciałbym zdradzać tajemnicy handlowej...
-
Pierwsze G05 na forum.
- Pierwsze G05 na forum.
No i jeżdżę! Wrażenia jak na razie wyłącznie pozytywne. Przeskok względem F15 jest niesamowity.- Pierwsze G05 na forum.
Mam wrażenie, że wszystkie X5 przeznaczone dla klientów (a nie demo) przypłynęły jednym transportem bo jakieś ożywienie w temacie się zrobiło!- Pierwsze G05 na forum.
Tylko nie nazywaj ich "Jacek i Placek" :twisted:- CarPlay
- Pierwsze G05 na forum.
Gratuluję narodzin bliźniaków ;) Jeka wersja silnikowa?- Pierwsze G05 na forum.
Mój samochód jest już zarejestrowany i miałem go dzisiaj odebrać ale w ostatniej chwili przesunęli termin na jutro. Podobno konieczne jest jakieś dodatkowe programowanie :( Jest jednak duża szansa, że już jutro będę śmigał :)- BMW ROAD MAP EUROPE NEXT 2019-1
No właśnie pobrałem i już sam to wiem :)- x5 g05 - warto wiedzieć przed zakupem
Ale to chyba dotyczy tylko 50% VAT. A ten nowy limit 150tys. netto to inna bajka?- x5 g05 - warto wiedzieć przed zakupem
Ta zmiana przepisów to masakra :( Właśnie ona skłoniła mnie do wymiany 2 letniego F15 na G05. Przyjdzie jeździć skodami :lol: Cekawe tylko jaki będzie długofalowy efekt dla budżetu...- BMW ROAD MAP EUROPE NEXT 2019-1
Nie mieście się na pena 32G :( Czy wersja pobrana programem BMW też ma ten problem?- x5 g05 - warto wiedzieć przed zakupem
Ja jeździłem tylko M50d i to już długo po zamówieniu "w ciemno" samochodu dla siebie. Ale znając charakterystykę silników to 40i trzeba będzie "kręcić" na wysokie obroty by dostrzec różnicę względem 30d. Diesel idzie "momentem" od samego dołu i daje często (złudne) wrażenie, że jest znacznie żwawszy od porównywalnej benzyny.- x5 g05 - warto wiedzieć przed zakupem
Dodając do tego aerodynamikę zbliżoną do cegły (trochę przesadzam) mój szacowany zasięg autostradowy na poziomie 400km nie powinien wiele odbiegać od rzeczywistości. Moja żona poprzednio jeździła małym japońskim samochodem z wolnossącym 1,6. Spalanie oscylowało przy jej jeździe na poziomie 6l/100km. Po zmianie na zbliżony samochód z "oszczędniejszym" silnikiem 1.2 turbo ma teraz 8l/100km! Nowoczesne silniki benzynowe są oszczędne przy jeździe 80km/h a jak się je trochę przyciśnie to bajka się kończy :(- x5 g05 - warto wiedzieć przed zakupem
Pochwalisz się ile to twoje cudo spala przy szybkiej jeździe?- x5 g05 - warto wiedzieć przed zakupem
Mi się zdarza "latać" po 200/h po "autobanach". Wtedy nawet moje obecne 25d potrafi zechlać 12l/100km. No ale nie ma co gdybać. Jeżeli samochody dostaniemy zaraz po Świętach to się niedługo przekonamy jak jest w realu. W drugim tygodniu stycznia będę miał trasę około 2kkm więc wszystko się wyjaśni. Mam tylko nadzieję, że do tego czasu zdążę przejechać chociaż te 2kkm by wstępnie dotrzeć silnik.- x5 g05 - warto wiedzieć przed zakupem
Wątpię byś przy szybkiej jeździe autostradą zrobił na jednym zbiorniku więcej niż 400km...- Opony zimowe X5 G05
Miałem już jeden samochód, w którym producent przewidywał stosowanie łańcuchów wyłącznie do felg 16" (a miałem 19") bo wynikało to z odstępu opony od mcpersona. Wtedy znalazłem wprawdzie łańcuchy z maleńkimi ogniwami, które (wbrew zaleceniom producenta) się mieściły ale kosztowały chore pieniądze :( - Pierwsze G05 na forum.
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.