Treść opublikowana przez bart 328
-
Re: [E87] LCI 118d+ | SecondLife | STAGE2 - 220KM/460Nm
Gratuluję samozaparcia, ale efekt i wygoda jest. Sam przez rok użytkowałem F30 w M pakiecie i uważam, że te fotele w alcantarze są super. Pasy ala Competition :cool2:
-
E90 330i wbavb33596az86668 Piastów
bart 328 odpowiedział(a) na Rytlo temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTy chyba żartujesz. Marzyciele z ograniczonym budżetem chyba... :duh:
-
F30 WBA8E3C54GK501658
bart 328 odpowiedział(a) na Parchin temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDołożyć M pakiet , sprawa ułatwiona, bo ma sportowe fotele i czarną podsufitkę jak ktoś lubi i auto prawie kompletne. Tylko jak było uderzone, to jest pytanie, bo wygląda naprawdę ładnie. :wink:
-
G20 330i RWD Alpinweiss - Randall (zima str.20)
Świetna jest t dokładka. Idealnie pasuje do charakteru i wyglądu auta. Pomalutku, ciesząc się autem i zmianami, zakładaj kolejne. :wink:
-
Jaki lakier do zaprawek na zaciskach??
Mam zaciski w X3 pomalowane w Estoril Blau II, bo mając M pakietowe zaciski niebieskie w F30 tym lakierem podmalowałem ubytek od kamienia. W lakierni ASO dostałem takie info i zaprawka idealnie pasowała. Nic się nie dzieje z lakierem od temperatury po dwóch latach.. Nadal elegancko się trzyma i ma ładny połysk.
-
LAMPY DEPO DO ROZBITKA :]
Kolega miał najzwyklejsze lampy w F31, zamontował Depo z ringami. Auto odmłodniało i zmieniło wygląd niesamowicie na plus. Nic mu się z nimi nie działo.
-
F34 335d xDrive bez koloru :)
Fajnie wygląda taki zestaw. Ja bym dyfuzor kupił. Montaż prosty, a jak nie będzie pasować, wystawisz na sprzedaż.
-
[E92] I do it again..E92 LCI 335is N54 DKG
Jak zwykle prace na najwyższym poziomie. :cool2: To czekamy na kolejnego isa i kolejną galerię :D
-
BMW F20 Mineral Grey
Fajnie to wyszło za promil ceny oryginału :cool2: Jeszcze do kompletu hamulec ręczny z mieszkiem i nakładki na pedały.
-
Zaślepka spryskiwacza.
Dodam coś od siebie. Na obronę "awaryjności" X3 F25 mam przykład w rodzinie. X3 z 2013 roku, 2.0 d N47 mojego wujka. BMW ma już 215 tyś przebiegu. Jedynie nie planowana usterka, to wymiana turbo, bo wujek nie przejmuje się rozgrzaniem i wystudzeniem silnika. Olej wymienia co 15-20 tyś km. Tak to ZERO awarii. Rozrządu też nie wymienia, chociaż wie o tym, że dla bezpieczeństwa wypadałoby :D Moje X3 LCI silnik B47, też odpukać, ZERO awarii, nie licząc akcji serwisowej w maju z chłodniczką spalin. Na EGR nie miał akcji. Olej wymieniany raz do roku lub max 10 tyś km. Obecny przebieg 70 tyś km. Poprzednie moje X3, model E83, 110 tyś w moich rękach od nowości, też bezawaryjnie (wymiany oleju co rok lub max 10 tyś km), nie licząc wymiany koronki ABS z powodu korozji. U kolejnego właściciela - znajomego - też bezawaryjnie. Więc nie jest tak żle. :wink:
-
Mata do bagażnika
Polecam z firmy Rezaw Plast. Bardzo solidnie wykonana i idealnie dopasowana. Ojciec ma matę tej firmy w swoim Volvo XC60, bo stwierdził, że jeszcze mu nie odbiło, aby wydawać kilkaset złotych na oryginalną matę. Nic jej się nie dzieje. Mi jednak odbiło i kupiłem oryginalną matę z BMW. :mrgreen: Jest taka sztywna, jakby plastikowo gumowa i super wygląda. Ale niestety bardzo się rysuje .
-
F10 525dx LCI M-pakiet, carbon-schwarz, jasne skóry
Ładna kolorystyka, ledy, M pak. Gratulacje. Niech dobrze służy.
-
F36 Gran coupe Estoril Blue
Moim zdaniem, jedne z ładniejszych felg do serii F. W końcu model M performance. Miałem takie same w F30. Teraz naprawdę trzeba uważać na dziury...
-
E90 330xi M Pakiet / 2005 / LPG
Wszystko w czarny połysk. Będzie pasować do czarnego dachu po oklejeniu.
-
BMW e90 // 330d // M-Pakiet
Jest kosa :cool2:
-
E60 WBANX71090CS58795
bart 328 odpowiedział(a) na Dr.DE temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDo mnie nie przemawiają te obrzydliwe tiuningowe (nie tuningowe ) nerki. Ale to szczegół łatwy do poprawienia. Ale autem bym się zainteresował.
-
F30 330d xDrive Jędrzejów WBA8F51020K557233
bart 328 odpowiedział(a) na adj44 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWedług ogłoszenia sprzedający jest pierwszym właścicielem, więc powinien wszystko wiedzieć o swoim aucie i również o jego wypadkowej przeszłości. Z pakietu M performance (ciekawe, czy ori, czy ali :wink: )brakuje mu dolnych listewek przy progach. Kapitalny silnik, szkoda, że nie ma sportowej skrzyni i łopatek. Propozycja zamiany za fajne modele BMW rzeczywiście pozwala przypuszczać, że to fan marki.
-
E91 330xi WBAVT31090FZ15193
bart 328 odpowiedział(a) na useruser temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJa tam nie widzę nic złego na zdjęciu z naklejką VIN. Ale tak jak kolega wyżej zaznaczył, bądź czujny.
-
X3 G01 20d xline czy 20i M Sport ?
Moment obrotowy w dieslu też robi robotę. Ekonomia spalania swoją drogą.
-
Sportowiec w garniturze
Idealnie wybalansowałeś sport z elegancją i wyszło ładne, nietuzinkowe auto. Fajna tablica imienna.
-
F34 335d xDrive bez koloru :)
Dobre, ale prawdziwe :mrgreen:
-
BMW E90 320si 127KW 173 hp - 2006
Szkoda, bo auto zadbane i zmodyfikowane, ale cóż, życie musi się toczyć dalej. Chociaż nerwy jak najbardziej mogą być. Mumin naprawiaj i modyfikuj dalej, bo jestem fanem twojego auta. Szkoda do zrobienia jak najbardziej.
-
E90 330xi M Pakiet / 2005 / LPG
+1 Zdecydowanie brakuje lotki do tych wydechów i dyfuzora.
-
E46 Coupe 2005 titan-silber Lifestyle Edition
Jedno jest pewne. Wiem, że nowoczesne F10 kusi... Ale z takim przebiegiem i tak zadbanej sztuki E46 ze świecą szukać. Wystawiłbym cenę wysoką, ale nie z kosmosu i poczekał na rozwój sytuacji...
-
e46 330ci 2003 Oxford-green
Świetny kolor. Nie kombinuj z nieoryginalnymi modami. E46 zadbanych i seryjnych coraz mniej, a twoja się dodatkowo wyróżnia przez kolor i silnik.