Skocz do zawartości

bart 328

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bart 328

  1. Gratuluję samozaparcia, ale efekt i wygoda jest. Sam przez rok użytkowałem F30 w M pakiecie i uważam, że te fotele w alcantarze są super. Pasy ala Competition :cool2:
  2. Ty chyba żartujesz. Marzyciele z ograniczonym budżetem chyba... :duh:
  3. Dołożyć M pakiet , sprawa ułatwiona, bo ma sportowe fotele i czarną podsufitkę jak ktoś lubi i auto prawie kompletne. Tylko jak było uderzone, to jest pytanie, bo wygląda naprawdę ładnie. :wink:
  4. Świetna jest t dokładka. Idealnie pasuje do charakteru i wyglądu auta. Pomalutku, ciesząc się autem i zmianami, zakładaj kolejne. :wink:
  5. Mam zaciski w X3 pomalowane w Estoril Blau II, bo mając M pakietowe zaciski niebieskie w F30 tym lakierem podmalowałem ubytek od kamienia. W lakierni ASO dostałem takie info i zaprawka idealnie pasowała. Nic się nie dzieje z lakierem od temperatury po dwóch latach.. Nadal elegancko się trzyma i ma ładny połysk.
  6. Kolega miał najzwyklejsze lampy w F31, zamontował Depo z ringami. Auto odmłodniało i zmieniło wygląd niesamowicie na plus. Nic mu się z nimi nie działo.
  7. Fajnie wygląda taki zestaw. Ja bym dyfuzor kupił. Montaż prosty, a jak nie będzie pasować, wystawisz na sprzedaż.
  8. Jak zwykle prace na najwyższym poziomie. :cool2: To czekamy na kolejnego isa i kolejną galerię :D
  9. Fajnie to wyszło za promil ceny oryginału :cool2: Jeszcze do kompletu hamulec ręczny z mieszkiem i nakładki na pedały.
  10. bart 328 odpowiedział(a) na radzio76 temat w X3 (F25)
    Dodam coś od siebie. Na obronę "awaryjności" X3 F25 mam przykład w rodzinie. X3 z 2013 roku, 2.0 d N47 mojego wujka. BMW ma już 215 tyś przebiegu. Jedynie nie planowana usterka, to wymiana turbo, bo wujek nie przejmuje się rozgrzaniem i wystudzeniem silnika. Olej wymienia co 15-20 tyś km. Tak to ZERO awarii. Rozrządu też nie wymienia, chociaż wie o tym, że dla bezpieczeństwa wypadałoby :D Moje X3 LCI silnik B47, też odpukać, ZERO awarii, nie licząc akcji serwisowej w maju z chłodniczką spalin. Na EGR nie miał akcji. Olej wymieniany raz do roku lub max 10 tyś km. Obecny przebieg 70 tyś km. Poprzednie moje X3, model E83, 110 tyś w moich rękach od nowości, też bezawaryjnie (wymiany oleju co rok lub max 10 tyś km), nie licząc wymiany koronki ABS z powodu korozji. U kolejnego właściciela - znajomego - też bezawaryjnie. Więc nie jest tak żle. :wink:
  11. bart 328 odpowiedział(a) na vheider temat w X1 (F48)
    Polecam z firmy Rezaw Plast. Bardzo solidnie wykonana i idealnie dopasowana. Ojciec ma matę tej firmy w swoim Volvo XC60, bo stwierdził, że jeszcze mu nie odbiło, aby wydawać kilkaset złotych na oryginalną matę. Nic jej się nie dzieje. Mi jednak odbiło i kupiłem oryginalną matę z BMW. :mrgreen: Jest taka sztywna, jakby plastikowo gumowa i super wygląda. Ale niestety bardzo się rysuje .
  12. Ładna kolorystyka, ledy, M pak. Gratulacje. Niech dobrze służy.
  13. Moim zdaniem, jedne z ładniejszych felg do serii F. W końcu model M performance. Miałem takie same w F30. Teraz naprawdę trzeba uważać na dziury...
  14. Wszystko w czarny połysk. Będzie pasować do czarnego dachu po oklejeniu.
  15. Jest kosa :cool2:
  16. Do mnie nie przemawiają te obrzydliwe tiuningowe (nie tuningowe ) nerki. Ale to szczegół łatwy do poprawienia. Ale autem bym się zainteresował.
  17. Według ogłoszenia sprzedający jest pierwszym właścicielem, więc powinien wszystko wiedzieć o swoim aucie i również o jego wypadkowej przeszłości. Z pakietu M performance (ciekawe, czy ori, czy ali :wink: )brakuje mu dolnych listewek przy progach. Kapitalny silnik, szkoda, że nie ma sportowej skrzyni i łopatek. Propozycja zamiany za fajne modele BMW rzeczywiście pozwala przypuszczać, że to fan marki.
  18. Ja tam nie widzę nic złego na zdjęciu z naklejką VIN. Ale tak jak kolega wyżej zaznaczył, bądź czujny.
  19. Moment obrotowy w dieslu też robi robotę. Ekonomia spalania swoją drogą.
  20. Idealnie wybalansowałeś sport z elegancją i wyszło ładne, nietuzinkowe auto. Fajna tablica imienna.
  21. Dobre, ale prawdziwe :mrgreen:
  22. Szkoda, bo auto zadbane i zmodyfikowane, ale cóż, życie musi się toczyć dalej. Chociaż nerwy jak najbardziej mogą być. Mumin naprawiaj i modyfikuj dalej, bo jestem fanem twojego auta. Szkoda do zrobienia jak najbardziej.
  23. +1 Zdecydowanie brakuje lotki do tych wydechów i dyfuzora.
  24. Jedno jest pewne. Wiem, że nowoczesne F10 kusi... Ale z takim przebiegiem i tak zadbanej sztuki E46 ze świecą szukać. Wystawiłbym cenę wysoką, ale nie z kosmosu i poczekał na rozwój sytuacji...
  25. Świetny kolor. Nie kombinuj z nieoryginalnymi modami. E46 zadbanych i seryjnych coraz mniej, a twoja się dodatkowo wyróżnia przez kolor i silnik.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.