Treść opublikowana przez Kawa1705
-
brak wycieraczek (i/lub) spryskiwaczy
co do mechanizmu to jest on raczej już do wymiany, słyszałem że niektórzy też regenerują te tulejki. wymontowanie starego i zamontowanie nowego mechanizmu jest dość kłopotliwe dlatego że strasznie mało tam miejsca, ale da się zrobić pod domem. co do reszty to nie wiem...
-
Ile tak naprawde Wam pali ?
najnowszy nabytek E39 540i w zależności jak mocno naciskam na gaz :mrgreen: w mieście wyliczyłem 17-23 l/100km w trasie 11-15 l/100km
-
BMW za te pieniądze? dylemat...
nie no kolego E39 99-00 za 20k zł? to bedzie raczej mocno wyeksploatowane auto. ja bym raczej poszedł w stronę E46 jednak... nawet dołożyć trochę i sprowadzić, ew kupić od kolegów z klubu zadbany egzemplarz.
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
"SPORTOWY WYGLĄD" - szczególnie z przodu buahahaha :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9495052
-
Pomoc w zakupie e38, jaki silnik,porady, opinie, porównania
ale w czym my mamy tobie pomóc? sam sobie odpowiedziałeś: jak będzie ok to nad czym się zastanawiać?
-
Kupno Bmw serii 8 - recenzja ogłoszeń, rady przed zakupem.
za te 130 tys zł tez bym wolał CSI niz te "szóstki", a to z jednego prostego względu, CSI bedzie zyskiwac z wiekiem na wartości a te młodsze 6er tracic i podejrzewam ze znacznie... Kuchel myśle że cena jest :cool2: nie dla psa kiełbasa :mrgreen:
-
Kupno Bmw serii 8 - recenzja ogłoszeń, rady przed zakupem.
z tyłu to normalnie opel calibra :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
-
E34 Cóż to jest ??
to jest bezpiecznik, który mozesz kupic w sklepie, nie warto tam kombinowac bo moze sie cos spalic :evil:
-
tylne mocowanie amortyzatora
ma stac na kolach, nic sie nie stanie, jakiej firmy to ci nie powiem, ale ok 60zł za sztuke placilem w BMW FOTA i sa ok :cool2:
-
tylne mocowanie amortyzatora
Adzio wymieniałem to u siebie, nie ma nic prostszego, wystarczy kanał, klucz bodajze 17 lub 19 jakis lepszy i sam to zrobisz... nawet kola nie trzeba zdejmowac...
-
E39 Zmyty lakier na myjni
to jak to oryginalny lakier zmył ci myjką karchera??? co to za myjka... :mrgreen: oddajesz auto do profesjonalistow a oni robia szkody... ja bym sie upierał że to ich wina... powinni wiedziec jak pracowac swoimi narzedziami.
-
Zagadkowa awaria pompy paliwa
u mnie w obu bmkach pompa zalacza sie dopiero podczas krecenia rozrusznikiem...
-
Niedziała klakson lub jego brak - od czego zacząć?
miałem tak w E34, też myślałem że jest zaślepka, ale po rozkręceniu okazało się że poducha siedzi więc poszedłem dalej, rozkręciłem plastikową obudowę stacyjki/kolumny a tam jest taki wtyk, który się po prostu rozpiął... nie było masy na klaksonie... nie wiem czy w E38 jest tak samo ale możesz to sprawdzić...
-
tylne mocowanie amortyzatora
no koledzy w końcu tydzień temu zebrałem się w sobie bo już mnie wkurzały te stuki z tyłu i umówiłem się w warsztacie na dziś na wymiane tulei tylnej belki, w warsztacie męczyli się cały dzień ale dali radę. wybuliłem 200zł, ale warto było, stuki zniknęły, tył auta sztywny, także polecam taki zabieg jak ktoś ma tuleje do wymiany :cool2:
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
ten bolid wygląda z tyłu jak renault megane :mrgreen: :mrgreen:
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
i te trzy wydechy :mrgreen:
-
3 cylindry w BMW :-|
no dobrze to że w E60 są to ja wiem, ale czytajcie panowie ze zrozumieniem :norty: to dalej czekam na dane o benzynowej R4 w E39 bo jeszcze takowej nie widziałem :mrgreen:
-
3 cylindry w BMW :-|
chodzilo mi raczej o to ze w benzynowych e39 zrezygnowano z R4 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ps. 520i to jeszcze nie widzialem R4, pokaz mi skad to wziales??
-
3 cylindry w BMW :-|
czyli co wracamy do 5er z czterema cylindrami?? :mrgreen:
-
Maska nie wyskakuje do końca przy otwieraniu !
ja tez nie widziałem jeszcze inaczej w E34
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
o w mordę - bagażnik wycieli :mrgreen: :mrgreen:
-
zabezpieczenie lakieru i karoseri przed odpryskami
eee, wydaje mi się, że przy nałożonej folii nie ma tego pięknego efektu połysku lakieru, folia zawsze coś zniekształci...
-
520 i touring - jak zdemontowac siedzisko tylnej kanapy ?
dokładnie. :cool2:
-
520 i touring - jak zdemontowac siedzisko tylnej kanapy ?
trzeba mocno szarpnac do gory przednia czesc siedziska z jednej a potem drugiej strony, nastepnie wysunac do przodu.
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
no nie śmiej się :mrgreen: dzięki tym żółtym wlotom ta 316-tka na drodze jedzie jak M3, co zresztą widać z tyłu na klapie... :norty: