Treść opublikowana przez Kawa1705
-
Wersja sport po 2001
LOL niezły temat :mrgreen: :mrgreen: :norty: :mrgreen: :norty:
-
Czy jest sens kupować 525TD turing po 300tyś
E34 za 4000 zł to nie będzie dobry zakup a tym bardziej w dieslu. Taki samochód żeby nadawał się w miare do jazdy na powiedzmy 2-3 miesiące bedzie kosztował od 6000 w góre. W dobrym stanie w granicach 10000 zł. Nie ma się co oszukiwać ludzie wiedzą co sprzedają.
-
E34 Pompa Paliwa
acha, nie doczytałem do końca twojego postu myślałem że chodzi tylko o pompę, sorki. a kanapę jak najbardziej można zdemontować. siedzisko mocno szarpnąć do góry po lewej i prawej stronie następnie wysunąć do przodu, oparcie wyjmuje się do góry po wyjęciu siedziska. pozdr.
-
E34 Pompa Paliwa
tak tylko po co demontować kanapę??? tak jak napisał m-system pompa jest w bagażniku po prawej stronie.
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
"pojazd w idealnym stanie" buahahahaha :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ale mnie rozbawił z rana :lol: :lol: :lol:
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
http://moto.allegro.pl/item889166086_bmw_730_v8_manualna_alpina_po_lifcie.html ALPINA :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: zwróćcie uwage na zegary :lol: :lol: :lol:
-
530iJak pracuje twoje V8 Prosze wszystkich wlascicieli o odp
u mnie nie rzuca silnikiem, ale rzucało jak kupowalem, po wymianie olejów i filtrów (+paliwowy) chodzi świetnie, ale nie wiem co pomogło :?: :mrgreen: :?:
-
prośba o pomoc
bzdury to ty piszesz kolego, widocznie masz juz slabiutki silnik ze nie czujesz roznicy w jezdzie na mieszalnikowej instalacji.
-
prośba o pomoc
żeby się w pełni cieszyć 3.5 litrową jednostką musiałbyś wywalić wogóle reduktory!!! na gazie silnik zawsze będzie słabszy niż na Pb. Alternatywą jest założenie gazu sekwencyjnego, gdzie spadek mocy na gazie jest mało odczuwalny.
-
Porada 525i czy 530i V8
witam, ja tez smigam 530i V8 z 94 roku, powiem tak...spalanie minimalne 16l/100km w miescie a w trasie to mozna zejsc nawet i do 10l, ale jak zachce mi sie poszalec to w miescie wciagnie nawet i 20l, w trasie ok 14l. z silnikiem zero problemow (oczywiscie musi byc zadbany egzemplarz - okresowe wymiany olejow, filtrów itd.) na autostradzie predkosci rzedu 200-220 nie stanowia dla niego wiekszego wysilku, prazyspieszenie do 100 w niecale 8 sek jak na tak duze auto dla mnie jest :cool2: nie mam wprawdzie porownania do m50b25 ale m60b30 zdecydowanie polecam.
-
[ala] XENONY czy warto?
z jakiegos forum: " Swiatlo z ksenonów jest bardzo mocne i kontrukcja reflektora powoduje stosunkowo duza kierunkowość tego światła. Brud na kloszu powoduje rozszczepienie światła i oślepianie kierowców. Szczególnie dokuczliwe jest to dla kierowców, którzy siedzą wyzej w swoich samochodach (SUV, dostawczaki itp)"
-
Zagłówki w Touringu
no to sprzedaj karolowi kanape z zagłówkami :mrgreen:
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
7000 i twoja :mrgreen: :mrgreen: :duh: :mrgreen: :duh:
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
a tymi naklejkami co niby od kul to chyba pozaklejał bąble rdzy :mrgreen: :mrgreen:
-
E34 Cabrio!!!
ciekawie byłoby kupić sobie salonowe E34 w naszych czasach :wink:
-
[w trasie, pilne] piszczenie silnika / przegrzanie
chłopie wymieniaj od razu. ile to wytrzyma to się okaże..... jak strzeli ci w trasie. :mrgreen:
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
coupe jak znalazł :mrgreen:
-
Pytanie a zarazem pomoc! dla swiezaka
moze ktoś wpakował V12 z 7er do 5er i mamy 550i V12, mało to wynalazków jeździ :mrgreen:
-
Dziwne stuki!!
tak chodzi mi o te duze tuleje w belce, no ale jak masz zmienione to nie wiem. co do zwrotnicy to nic ci nie podpowiem bo jeszcze nigdy w zadnej bmw nie mialem z nia problemow...
-
Dziwne stuki!!
miałem podobne objawy u siebie w e34, przyczyną okazały się tuleje tylnego mostu, wymiana rozwiazala problem, zobacz w jakim stanie są one u ciebie.
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
a mnie rozbawił ten sprzedający, opis rewelacyjny :mrgreen: no i "lekko" uszkodzona :mrgreen: http://moto.allegro.pl/item738985493_bmw_320d_1998r_170km_lekko_uszkodzona.html
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
czytając opis można wywnioskować że właściciel też nie jest tym załamany, pozatym śmiejemy się z ogłoszenia a nie z jego ewentualnej tragedii. http://allegro.pl/item714774998_bmw_m3_e36_3_0_210kw_286km.html
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
E46 M3 tylko coupe lub cabrio, z tego co kojarze to chyba tylko E36 było w sednie M3, a pozatym co to za M3 z silnikiem 2.0 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
i dodatkowo otrzymujemy silnik V6 :mrgreen:
-
BMW za te pieniądze? dylemat...
Witam, ja niedawno kupiłem E39, szukałem ok 3 miesięcy, w końcu znalazłem, silnik trochę większy niż chciałem bo 4.4 a szukałem max 3.0 ale najważniejszy był stan, a jak się tym przejechałem to się jednak zdecydowałem. U nas jest strasznie duzo złomów ale gdzieniegdzie można trafić perełkę, oczywiście za odpowiednia kwotę, moja z 2002 roku kosztowała bagatela 52 tyś zł. Przy twoim budżecie nie twierdzę że nie jest możliwe znaleźć ładne E39 ale niestety w starszym roczniku ewentualnie w słabszym silniku, ale to przecież odpada z miejsca jak sam napisałeś. Rozejrzyj się za modelami z lat 98-99.