Treść opublikowana przez Kawa1705
-
"przed szkodą i po szkodzie, Polak 'GŁUPI' "
hehe, kiedyś słyszałem o pewnej pani, która pisze teksty ustaw a potem sprzedaje je politykom, pani ta ma niepełne wykształcenie podstawowe i całe życie pracowała w szkole jako sprzątaczka :lol: podobno jest to prawdziwa historia, a ona całkiem nieźle zarabia w ten sposób :mrgreen:
-
[ F10 ] Nowe wiadomosci i foty BMW F10 - wrzucajcie co macie
piękna jest :dance: ciekawe jak w środku...
-
E38 740i 1995
hmm ja tam na aukcji nie widze słowa o tym ze pieniadze zostana przekazane na cel charytatywny ani zaden inny, zatem trafia pewnie do kieszeni tedego :mrgreen:
-
E38 740i 1995
a skąd wiesz że na cele charytatywne pójdzie kasa???
-
Artykul o E38 w Top-Gear [skan]
Dziewczyny, co wy się kłócicie :mrgreen: artykuł jest ok niezależnie od tego w jakim piśmie został opublikowany :cool2:
-
Nie wkreca sie na obroty
No panowie muszę się pochwalić, wczoraj podjąłem drugą próbę "zregenerowania" przepływomierza, rozkręciłem w nim co się dało, wszystko przeczyściłem, lekko spolerowałem bieżnię, klapka była lekko wygięta więc idealnie ją wyprostowałem i dopasowałem żeby szczelnie się domykała, popsikałem styki specjalnym preparatem, zostawiłem tak na noc a dziś od rana wszystko skręciłem do kupy i ku mojemu zaskoczeniu auto śmiga na Pb jak nowe, wkręca się idealnie, odpala bez problemu. Na lpg oczywiście też wszystko ok. Także ja się już uporałem, może lukaszo spróbuj najpierw tak jak ja. PS. na allegro widziałem jakieś przepływki używane Boscha w cenie ok 450 zł, ale nie wiem czy to coś warte.
-
Nie wkreca sie na obroty
ok, dzieki za info, zmienię przepływomierz i zobaczę czy coś to pomoże.
-
Nie wkreca sie na obroty
no chyba trzeba bedzie kupic nowa. tylko chcialbym wykluczyc inne mozliwosci, odpowiedz mi jeszcze na takie pytanie. Po strzale gazu, na Pb gasnie i nie chce odpalic, na gazie ok. Po odłączeniu przepływki na Pb czasem odpali i chodzi równo, a czasem nie chce odpalić, a na gazie dalej ok. czy to normalne przy uszkodzonej przepływce? pytam bo czytalem na forum ze jak uszkodzona przepływka to po jej odlaczeniu normalnie odpalaja auta a u mnie nie zawsze...
-
Nie wkreca sie na obroty
u mnie w M43 też jest klapowy przepływomierz, zrobiłem jak poradziłeś ale albo to nic nie dalo i przepływkę trza wymienić albo to coś innego. a dziwne bo też stało się to po mocnym wystrzale lpg. Na szczęscie mam drugą BM więc mogę sobie w tej grzebać do woli bez oddawania do warsztatu, może masz jeszcze pomysł co się mogło stać?
-
Nie wkreca sie na obroty
dołącze się do tematu, bo mi tak ostatnio w 518 sie zrobiło, Pinczer a na czym ma polegać reanimacja przepływki? jak to zrobić?
-
Pytanie o skutki urwania paska rozrzadu
wiem, że fiaty palio mają też bezkolizyjne... :mrgreen:
-
520 24v pompa paliwa kiedy dziala.
ja mam akurat instalację II gen. i na gazie jest idealnie, za to na pb objawy jak wyżej, nie wiem jak to jest w przypadku sekwencji :?:
-
520 24v pompa paliwa kiedy dziala.
u mnie pompa załącza się dopiero jak zaczyna kręcić rozrusznik, a objawy które opisujesz u mnie spowodowane były (a raczej są, bo jestem w trakcie wymiany) uszkodzonym przepływomierzem
-
M43 przepływomierz - czy pasuje do E34???
wg tej stronki przepływomierz w E36 1.8 i E34 1.8 jest taki sam to ok, a co z moim pytaniem czy coś jeszcze mogło strzelić? bo czemu nie mogę odpalić na pb jak jest odłączony przepływomierz? czy to normalka?
-
M43 przepływomierz - czy pasuje do E34???
Witam koledzy, co prawda nie jestem posiadaczem 3er tylko 5er a dokładnie jedną z nich jest E34 518i z silnikiem M43 z 1994 roku, ale piszę na tym dziale bo u nas mało jest właścicieli M43 :mrgreen: Otóż mam taki problem, jakieś 2 tygodnie temu zakupiłem sobie 530i no i 518i stała nieużywana, jak ją dziś chciałem odpalić i przejechać się to po przełączeniu na gaz strasznie strzeliło i chyba uszkodziło przepływomierz - silnik był już rozgrzany na pb, no i teraz jest tak że na gazie działa ok tak jak do tej pory, czyli jest moc i równo chodzi, ale problem jest z benzyną - wogóle nie mogę jej odpalić na pb a jak odpalę na gazie i przełącze na pb to działa tylko na wysokich obrotach, jak puszczę gaz to obroty spadają do 300-400 i w końcu gaśnie, nie ma też mocy. Po odłączeniu przepływki obroty na pb się stabilizuja w granicach 800 rpm, czyli wychodziłoby na to że to przepływka, ale na odłączonej przepływce nadal nie mogę odpalić go na pb, czy to coś jeszcze czy to normalne że nie chce odpalać przy odłączonym przepływomierzu? bo jak czytałem na forum to ludzie piszą że na odłączonym odpalają i wszystko jest ok tylko spalanie większe, i jak się do tego ustosunkować? No i jeszcze pytanko czy przepływomierz od E36 M43 1.6 lub 1.8 będzie pasował do E34 M43?
-
Sam sie otwiera!!!
moje jest z 94 więc ci za bardzo nie pomogę, niech się ktoś wypowie kto ma starszy model, z mojej wiedzy to w starszej wersji jest taka czarna puszka i to jest chyba ten moduł, ale głowy nie dam.
-
Sam sie otwiera!!!
a który rok twojej bmw? bo w starszych to podobno inaczej jakoś było
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
jak to gdzie? poszedł się wypasać na pole :mrgreen:
-
Kupno BMW E34
masz 100% racji, a jeśli auto ma palić więcej o 1-2 litry to wolę V8 od R6 :mrgreen: :mrgreen:
-
Ale numer !!! Gra/program z BMW serii 3
:mrgreen: :mrgreen: i gaśnie na każdym postoju
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
nie ma co, "wypasiony tuning" :mrgreen: :mrgreen:
-
m60b30 łańcuch
serwis powie ci to samo, no chyba że beda chcieli sobie zarobic wtedy powiedza ci jakas gatkę że trzeba np co 200 tys wymieniać :mrgreen: :mrgreen:
-
m60b30 łańcuch
zgadzam się, póki nie słychać żadnych niepokojących hałasów z okolic łańcucha to nic nie trzeba robić.
-
Kupno BMW E34
jeśli to odpowiedź na pytanie autora to gadasz bzdury kolego :mrgreen:
-
Sam sie otwiera!!!
miałem w zeszłym roku identycznie, u mnie winę ponosił moduł komfortu pod tylnia kanapą - ten zielony, coś mu tam nie stykało czy coś i czasem otwierał centralny, też nie było reguły kiedy...