Skocz do zawartości

Kawa1705

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kawa1705

  1. hehe, kiedyś słyszałem o pewnej pani, która pisze teksty ustaw a potem sprzedaje je politykom, pani ta ma niepełne wykształcenie podstawowe i całe życie pracowała w szkole jako sprzątaczka :lol: podobno jest to prawdziwa historia, a ona całkiem nieźle zarabia w ten sposób :mrgreen:
  2. piękna jest :dance: ciekawe jak w środku...
  3. hmm ja tam na aukcji nie widze słowa o tym ze pieniadze zostana przekazane na cel charytatywny ani zaden inny, zatem trafia pewnie do kieszeni tedego :mrgreen:
  4. a skąd wiesz że na cele charytatywne pójdzie kasa???
  5. Dziewczyny, co wy się kłócicie :mrgreen: artykuł jest ok niezależnie od tego w jakim piśmie został opublikowany :cool2:
  6. Kawa1705 odpowiedział(a) na lukaszo temat w E34
    No panowie muszę się pochwalić, wczoraj podjąłem drugą próbę "zregenerowania" przepływomierza, rozkręciłem w nim co się dało, wszystko przeczyściłem, lekko spolerowałem bieżnię, klapka była lekko wygięta więc idealnie ją wyprostowałem i dopasowałem żeby szczelnie się domykała, popsikałem styki specjalnym preparatem, zostawiłem tak na noc a dziś od rana wszystko skręciłem do kupy i ku mojemu zaskoczeniu auto śmiga na Pb jak nowe, wkręca się idealnie, odpala bez problemu. Na lpg oczywiście też wszystko ok. Także ja się już uporałem, może lukaszo spróbuj najpierw tak jak ja. PS. na allegro widziałem jakieś przepływki używane Boscha w cenie ok 450 zł, ale nie wiem czy to coś warte.
  7. Kawa1705 odpowiedział(a) na lukaszo temat w E34
    ok, dzieki za info, zmienię przepływomierz i zobaczę czy coś to pomoże.
  8. Kawa1705 odpowiedział(a) na lukaszo temat w E34
    no chyba trzeba bedzie kupic nowa. tylko chcialbym wykluczyc inne mozliwosci, odpowiedz mi jeszcze na takie pytanie. Po strzale gazu, na Pb gasnie i nie chce odpalic, na gazie ok. Po odłączeniu przepływki na Pb czasem odpali i chodzi równo, a czasem nie chce odpalić, a na gazie dalej ok. czy to normalne przy uszkodzonej przepływce? pytam bo czytalem na forum ze jak uszkodzona przepływka to po jej odlaczeniu normalnie odpalaja auta a u mnie nie zawsze...
  9. Kawa1705 odpowiedział(a) na lukaszo temat w E34
    u mnie w M43 też jest klapowy przepływomierz, zrobiłem jak poradziłeś ale albo to nic nie dalo i przepływkę trza wymienić albo to coś innego. a dziwne bo też stało się to po mocnym wystrzale lpg. Na szczęscie mam drugą BM więc mogę sobie w tej grzebać do woli bez oddawania do warsztatu, może masz jeszcze pomysł co się mogło stać?
  10. Kawa1705 odpowiedział(a) na lukaszo temat w E34
    dołącze się do tematu, bo mi tak ostatnio w 518 sie zrobiło, Pinczer a na czym ma polegać reanimacja przepływki? jak to zrobić?
  11. wiem, że fiaty palio mają też bezkolizyjne... :mrgreen:
  12. ja mam akurat instalację II gen. i na gazie jest idealnie, za to na pb objawy jak wyżej, nie wiem jak to jest w przypadku sekwencji :?:
  13. u mnie pompa załącza się dopiero jak zaczyna kręcić rozrusznik, a objawy które opisujesz u mnie spowodowane były (a raczej są, bo jestem w trakcie wymiany) uszkodzonym przepływomierzem
  14. wg tej stronki przepływomierz w E36 1.8 i E34 1.8 jest taki sam to ok, a co z moim pytaniem czy coś jeszcze mogło strzelić? bo czemu nie mogę odpalić na pb jak jest odłączony przepływomierz? czy to normalka?
  15. Witam koledzy, co prawda nie jestem posiadaczem 3er tylko 5er a dokładnie jedną z nich jest E34 518i z silnikiem M43 z 1994 roku, ale piszę na tym dziale bo u nas mało jest właścicieli M43 :mrgreen: Otóż mam taki problem, jakieś 2 tygodnie temu zakupiłem sobie 530i no i 518i stała nieużywana, jak ją dziś chciałem odpalić i przejechać się to po przełączeniu na gaz strasznie strzeliło i chyba uszkodziło przepływomierz - silnik był już rozgrzany na pb, no i teraz jest tak że na gazie działa ok tak jak do tej pory, czyli jest moc i równo chodzi, ale problem jest z benzyną - wogóle nie mogę jej odpalić na pb a jak odpalę na gazie i przełącze na pb to działa tylko na wysokich obrotach, jak puszczę gaz to obroty spadają do 300-400 i w końcu gaśnie, nie ma też mocy. Po odłączeniu przepływki obroty na pb się stabilizuja w granicach 800 rpm, czyli wychodziłoby na to że to przepływka, ale na odłączonej przepływce nadal nie mogę odpalić go na pb, czy to coś jeszcze czy to normalne że nie chce odpalać przy odłączonym przepływomierzu? bo jak czytałem na forum to ludzie piszą że na odłączonym odpalają i wszystko jest ok tylko spalanie większe, i jak się do tego ustosunkować? No i jeszcze pytanko czy przepływomierz od E36 M43 1.6 lub 1.8 będzie pasował do E34 M43?
  16. Kawa1705 odpowiedział(a) na andre1981 temat w E34
    moje jest z 94 więc ci za bardzo nie pomogę, niech się ktoś wypowie kto ma starszy model, z mojej wiedzy to w starszej wersji jest taka czarna puszka i to jest chyba ten moduł, ale głowy nie dam.
  17. Kawa1705 odpowiedział(a) na andre1981 temat w E34
    a który rok twojej bmw? bo w starszych to podobno inaczej jakoś było
  18. jak to gdzie? poszedł się wypasać na pole :mrgreen:
  19. Kawa1705 odpowiedział(a) na krism84 temat w E34
    masz 100% racji, a jeśli auto ma palić więcej o 1-2 litry to wolę V8 od R6 :mrgreen: :mrgreen:
  20. :mrgreen: :mrgreen: i gaśnie na każdym postoju
  21. nie ma co, "wypasiony tuning" :mrgreen: :mrgreen:
  22. Kawa1705 odpowiedział(a) na mati-e28 temat w E34
    serwis powie ci to samo, no chyba że beda chcieli sobie zarobic wtedy powiedza ci jakas gatkę że trzeba np co 200 tys wymieniać :mrgreen: :mrgreen:
  23. Kawa1705 odpowiedział(a) na mati-e28 temat w E34
    zgadzam się, póki nie słychać żadnych niepokojących hałasów z okolic łańcucha to nic nie trzeba robić.
  24. Kawa1705 odpowiedział(a) na krism84 temat w E34
    jeśli to odpowiedź na pytanie autora to gadasz bzdury kolego :mrgreen:
  25. Kawa1705 odpowiedział(a) na andre1981 temat w E34
    miałem w zeszłym roku identycznie, u mnie winę ponosił moduł komfortu pod tylnia kanapą - ten zielony, coś mu tam nie stykało czy coś i czasem otwierał centralny, też nie było reguły kiedy...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.