Treść opublikowana przez Kawa1705
-
525 M20B25 problem z elektryką pompy paliwa
w książce jest napisane tak: "W wersjach 520i, 525i, 524td przekaźnik pompy paliwa jest brązowy, a w wersjach 530i, 535i - pomarańczowy"
-
Kupno BMW E34
Również polecam silnik M60 - V8 3.0, bardzo dobra dynamika a spalanie nie jest tak wygórowane jakby można było sądzić patrząc na pojemność, mi wychodzi ok 15l/100km benzyny w mieście, tak jak koledzy wcześniej pisali sprawdź tłumiki i skrzynię, jeśli automat żeby nie szarpała przy zmianie biegów bo naprawa jest kosztowna.
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
przód jeszcze może i znośny, tył już zepsuty przez agro-tunnera, no i muza wsią zajeżdża :mrgreen:
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
było, to wersje BAUR TC, strasznie mało ich wyszło, ale to chyba dobrze :mrgreen: dziwnie to wygląda jak samorobka : D :norty: dokładnie tak samo kiedyś pomyślałem jak zobaczyłem to na żywo. http://www.bmwbaurtc.nl/RegisterInternationalE36.htm
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
było, to wersje BAUR TC, strasznie mało ich wyszło, ale to chyba dobrze :mrgreen: dziwnie to wygląda
-
530i emblemat z tyłu na klapie
to kwestia gustu, ja chcę go mieć :mrgreen: to literka "g" od modelu 518g, czyli z fabrycznym gazem
-
530i emblemat z tyłu na klapie
chciałem żeby wyglądało jak przylepione oryginalnie, no ale trudno jak nikt nie napisze to znajde gdzieś na ulicy i zmierzę, chociaż będzie to podejrzanie wyglądało :norty:
-
530i emblemat z tyłu na klapie
hej panowie, nikt nie pomoże? jest weekend, wolne od pracy, niech któryś zejdzie do swojej beci i zmierzy położenie tego napisu, bardzo proszę :modlitwa:
-
530i emblemat z tyłu na klapie
a mnie jakos to nie kreci zeby miec np 518 napis przy dużo wększej pojemności poza tym i tak zdradza mnie podwójny wydech :lol: pozatym juz zakupiłem więc przykleję 530i, jeśli mi ktoś zmierzy jak prosiłem :modlitwa: :modlitwa: nawet jak ktoś ma napis 520i to proszę o zmierzenie, szerokość tego napisu jest taka sama. i jeszcze prośba jaka jest odległość litrki "i" od cyfry "0"
-
530i emblemat z tyłu na klapie
Witam, w zeszły piątek moja stajnia BMW powiększyła się o nowy nabytek, mianowicie jest to 530i V8, 1994 rok, jak widać w moim podpisie przesiadłem się do niej z 518i :jawdrop: różnica jest kolosalna :lol: :lol: chociaż 518 tez narazie zostawiam jako drugie auto - może żona zrobi prawko :dance: No ale do rzeczy, otóż brakuje mi w niej napisu/emblematu z tyłu na klapie "530i", chciałbym przykleić taki i już nawet zakupiłem go, ale nie wiem w jakim miejscu ma on być aby wyglądało jak przyklejony oryginalnie, czy ktoś może dla mnie zmierzyć ile cm jest on od góry, boku i dołu? będę bardzo wdzięczny :cool2: zaznaczę że jest to sedan. pozdrawiam. PS. idę pojeździć :lol: :lol: :lol:
-
M20B20 Przewody zapłonowe, jakiej firmy polecacie?
ja mam zwykly gaz, nie sekwencje i na sentechach jezdze juz prawie rok i ok 15k km zrobilem bez najmniejszego problemu, pozatym niska cena i 2 lata gwarancji
-
sklejone spieczone zapieczone sprzęgło
ja rowniez nie spotkałem się zeby od stania sprzęgło się zapiekło!! kiedyś mój kumpel miał identyczny problem, otóż okazało się że wysprzęglik miał malutki wyciek, prawie nie zauważalny - zapowietrzał się, wymiana wysprzęglika pomogła i auto jeździ do dziś. możliwe że masz nieszczelność i nawet odpowietrzenie nie pomaga...
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
"ostatnio wymieniłem tarcze klocki na nowe oryginalne z allegro, ale bez znaczka BMW ponieważ w sprzedaży internetowej takowe znaczki są usówane ponieważ nie wolno ich miec." buahahaha :mad2: :mad2: :mad2:
-
chyba zwarcie w instalacji na deszczu
ok, a gdzie jest ten moduł w E34?? bo na forum znalazłem tylko gdzie jest w E39, jaki spray polecasz do tych styków?
-
chyba zwarcie w instalacji na deszczu
przed chwila zastosowalem sie do waszych rad, sprawdzilem pod tylnia kanapa, jest sucho, pod bezpiecznikami pod maska tez sucho, wyciagnalem te moduly z pod kanapy wlozylem jeszcze raz, no i wogole powyciagalem i powkladalem wszystkie przekazniki i zaczelo dzialac, nie wiem na jak dlugo ale specjalnie przetrzymalem go noc na dworzu i dzis caly dzien i na zimno dzialaja wycieraczki i spryskiwacz, co do tej pory nie bylo mozliwe, takze na chwile obecna problem jest usuniety, ale co to moglo byc? czytalem tu gdzies na forum ze czasem przekazniki moga nie stykac, moze trzeba je wymienic albo jakos przeczyscic? co wy na to?
-
chyba zwarcie w instalacji na deszczu
no i co nikt nic nie wie? czyli bede musial jechac do elektryka? panowie skupcie się :modlitwa: :modlitwa: moze dam rade sam to zrobic tylko od czego zaczac?
-
chyba zwarcie w instalacji na deszczu
witam, chciałbym odkopać temat bo problem się powtórzył, jak auto postoi na dworzu kilka godzin to nie działają wycieraczki i spryskiwacz, jak auto się rozgrzeje tzn po ok 15 min jazdy wszystko wraca do normy, co to może być? ten bezpiecznik koło aku jest juz nowy i myslalem ze wszystko ok, a tu znow to samo a bezpiecznik caly. macie jakieś rady? co dalej robić? moze jakies przekaźniki/bezpieczniki??????
-
chłodnica cieknie m30b35
temat niedawno poruszany: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=99785&sid=0831755bf4c4fbcfdd8b64571a4f6eea
-
540Ai same problemy czy wadliwy model
Elvishh nie rozumiem dlaczego w co drugim wątku nagle włączasz się do dyskusji i psujesz ludziom humor takimi głupimi docinkami, coś z Tobą nie tak?? daj se na luz.
-
530D Popsuta pompa wstępna paliwa
przy takich mrozach jak są u nas teraz czyli ok -10 w nocy paliwo nie powinno zamarznąć, tym bardziej że na dobrych stacjach mają już paliwo zimowe, które jest z domieszką czegoś żeby nie zamarzało a w przypadku ropy żeby nie zrobiła się galareta, no chyba że jakieś lewe zatankowałeś, które było zmieszane z wodą i ta woda przymarzła. kiedyś słyszałem że jak zamarźnie paliwo w aucie to trzeba trochę denaturatu wlać, ale ja tego nie praktykowałem więc i tobie nie zalecam.
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
bo to pewnie 9 letnia sekwencja po przebiegu 250 000 w innym aucie, który na koniec roztrzaskał się na drzewie :mrgreen: :mrgreen:
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
ten faktycznie dziwnie wyglada :? ale spojrzcie na tego czy wyszly jakies E23 w kombi czy to też przeróbka?
-
Pytanie o skutki urwania paska rozrzadu
potwierdzam :cool2:
-
przedni kierunek bialy vs pomaranczowy
mi się bardziej podoba na białych do tego koloru auta :cool2:
-
10'' w e39, ma ktoś takie felgi?
to już hardcore :shock: :shock: nie na nasze drogi :nienie: a 10J z tyłu da radę ale oponka to min 245/45, przód widziałem kiedyś 9J i oponkę 235/40 bodajże i było ok, ale tak na styk :wink: