Treść opublikowana przez sqnix
-
316i compact jakie głośniki wejda z przodu pod nogi????
Witam mam problem spalily mi sie 2 glośniki standardowe te co siedza z przodu przy nogach orientuje sie ktos czy moge bez problemu wstawic tam cos lepszego??
-
316i compact - Nie można otworzyć bagażnika :-(
tak jest otwarty
-
316i compact - Nie można otworzyć bagażnika :-(
Witam,chyba zamek sie zepsuł,po wciśnięciu nic nie łapie nie można otworzyć....jak to teraz naprawic? Pomoże ktoś?
-
316i strasznie coś piszczy, pasek??
to jest pasek wielorowkowy....powodem piszczenia w tym silniku może być pasek i 2 rolki...jesli to nie pompa,ani alternator...ja pasek bym poleci tylko z ASO koszt ok 135zł ,rolki Ina koszt ok90-120zł za 1 sztukę....choć u mnie kiedy deszcz pada i jest cieplo i wilgotno piszczy dopiero jak silnik sie nagrzeje przestaje....w mrozy nawet nic nie zapiszczy..te silniki chyba juz tak maja :(
-
316i czy to wina akumulatora????
Witam mam 3,5roczny akumulator Bosch silver 45amh,który rozładował mi sie juz 2 razy ,ładowałem go po jakies 8h...ost.sprzatalem w nocy w aucie i lampka kabinowa swiecila sie ok godzine,aku padł...czy jest mozliwe by 3,5 roczny akumulator juz sie zuzył?? po kolejnym naladowaniu obroty zaczely dziwnie pracowac caly czas chodzi jakby na ssaniu,kiedy lekko dam gazu obroty spadaja do prawie 0 i gaśnie choc nie zawsze......czy to moze byc przez słaby akumulator????
-
316i trzęsie mi sie lewarek od skrzynki kiedy szybko ruszam
jaka tego jest przyczyna???? poduszki silnika??? skrzyni biegów??? popdpora wału???pomoze ktos???
-
316i problem z nawiewem
nie mam klimy.....zwykły nawiew....
-
316i problem z nawiewem
czym szybciej jade tym mocniej..wieje....dziwna sprawa....elektrozawor chyba nic do tego nie ma....moze gdzies jakas uszczelka poszła juz sam nie wiem.......uzytkownicy e36 compact a jak jest u was???
-
316i problem z nawiewem
Witam mam taki problem u siebie w compakcie polegajacy na tym iż wieje mi caly czas powietrze kiedy jade nawet kiedy ustawie na 0 dalej wieje wentylator sie nie kreci na 100% nie wiem jaka jest tego przyczyna,,myslałem wczesniej ze jest to spowodowane brakiem filtrow kabinowych(okrągłych) filtry zalozylem ale jest bez zmian..tak jakby gdzies powietrze z zewnątrz dostawalo sie bezposrednio do ukladu ogrzewania...moze ktos mial podobny problem??
-
316i regeneracja zacisków hamulcowych.
Panowie sami tak nie zregenerujecie...watpie zebyscie mieli taki sprzet i doswiadczenie jak ta firma....za malowanie proszkowe jednak trzeba dopłacic 25 zł od sztuki ale i tak warto....zregeneruje to napisze jak to działa.....na nowych tarczach i klockach :norty: oto link z allegro tej firmy http://allegro.pl/regeneracja-zaciskow-osobowe-ciezarowe-dostawcze-i1274247476.html
-
316i regeneracja zacisków hamulcowych.
Witam czy moze ktos w swojej e36 regenerowal zaciski hamulcowe przednie???chciałbym to zrobic w profesionalnej firmie 2 zaciski koszt 200zł razem z proszkowym malowaniem ,wymiana tłoczków uszczelnien i dokładne oczyszczenie zacisków...jesli ktos regenerował niech napisze czy warto?? czy jest duza różnica po regeneracji.
-
316 compact `95 problem z układem chłodzenia
rozszczelnionej nagrzewnicy nie naprawisz.....uzywana kosztuje 50zł ,jesli dywanik u kierowcy jest mokry to nie koniecznie nagrzewnica magą byc uszczelki od rurek przy nagrzewnicy.
-
316i spalona pompka paliwa??
to nie jest prawda że jak sie jeździ na żydzie to sie pompa zatrze,spali. jesli wyjeździ sie do konca paliwo do ost kropli az stanie wtedy tak moze sie tak stać.
-
318i m43 96r. zamiana kata.
brzęczeć moze obudowa od katalizatora...moze to nie od kata CI muli..przepływka,sonda lamda,...jaki masz przebieg????
-
316i Hamulce- kiedy czas na wymianę?
prosze tu jest link do aukcji kolega regeneruje bardzo profesionalnie http://allegro.pl/item1187141084_zaciski_hamulcowe_zaciskow_regeneracja_bmw.html
-
318i m43 96r. zamiana kata.
a dlaczego chcesz sie pozbyc katalizatora???
-
316i Hamulce- kiedy czas na wymianę?
potrzebny byłbym wiekszy zacisk do wentylowanej w 1.6 :D ,ja bym proponował regeneracje zacisków hamulcowych..naprawde to pomaga . :norty:
-
316i Kilka problemów z wnętrzem
1. musisz kupić nową rączkę cena ok 38zł , w Twojej pękły plastikowe mocowania klejenie nie ma sensu ,w nowej rączce sa juz metalowe mocowania nigdy juz CI sie nie urwie i będzie ładnie przylegać jak z fabryki. 51 41 8 190 323 2. Musisz kupić nowe zaczepy ,stare juz sie porozginały i nie trzymają dobrze chyba jest ich tam 6 nie są drogie kosztują grosze 51 41 8 190 421 jak zdejmujesz boczek to kup sobie wszystkie nowe plastikowe zaczepy do niego,stare się połamią. 3. wkręc od dołu jakis czarny krótki wkręcik i bedzie trzymac. 4.a gałkę tylko oryginalną proponuję niestety zwykła plastikowa kosz ok 100zł ,skórzana 200zł
-
Alarm e36 z dobrymi czujnikami w drzwiach i powiadomieniem
Witam mam problem w niedalekiej przeszłości moja bunia a to zostałała z jednej strony porysowana a to z dwóch poobijana od drzwi innych aut...dlatego tez szukam alarmu nie wiem nawet czy taki istnieje który miałby takie czułe czujniki które mogłyby zaregować w przypadku takiej agresji na moim aucie :(
-
Czy warto czyścić wtryski paliwowe specjalnymi preparatami??
Witam nigdy tego nie robiłem,a widziałem w necie takie preparaty w spray czyszczące wtryski paliwowe.Czy ktoś czyścił??i jak się to wykonuje???
-
e36 wgniotki od drzwi jakas rada???
a gdzie moge kupić takie urządzenie???
-
e36 wgniotki od drzwi jakas rada???
Witam czy jest jakis sposób na wgniecenia minimalne kółeczka od drzwi innych aut?? czy tylko szpachla i lakiernik pomoze?????-
-
316i M43 czy ciężko wymienić tą część?
a jak z podejściem z której strony????
-
316i M43 czy ciężko wymienić tą część?
Pytanie kieruje do posiadaczy silników m43, chodzi mi o plastikowe kolanko znajdujace sie za silnikiem element nr.1 http://bmwfans.info/parts/catalog/E36/Compact/Europe/316i_1.6-M43/LHD/M/1994/november/browse/engine/cylinder_head_attached_parts/ ____________ Poprawiłem tytuł! sqnix, ogarnij się w końcu człowieku, bo nie chcę Ci dawać po raz drugi ostrzeżenia za to samo!! :P Przeczytaj w końcu Format tytułowania i się go trzymaj!! pozdrawiam /mattiss
-
318i m43 cykanie przednich kół
jak masz szerokie nacięcia w oponie i czesto po kamieniach żwirze jeździsz to Ci sie wbijaja w opone i stąd ten dzwiek..