Treść opublikowana przez ziomekthx
- hamulce
-
hamulce
Witam wszystkich i prosze o rade. Zauwazyłem ze przy hamulcach a dokładnie na tłoczku znajduje sie tam guma która mi pekła widaj aja tu pod nr 10 http://bmwfans.info/original/E46/Lim/330d-M57/ECE/L/N/2000/05/mg-34/ill-34_0757/ moje pytanie mozna wymienic sama gume czy trzeba kupic ja razem z tłoczkiem
-
Kontrolka - pomocy
juz wiem ze nie mam ładowanie umówiłem sie z elektrykiem na poniedziałek zobaczymy co zrobi. Stwierdził ze jest cos z alternatorem. A jak wejde w ten test na kompie to pokaze co jest nie tak czy tylko pokaze jakim prądem jest ładowany aku
-
Kontrolka - pomocy
jutro sie popytam kumpli o miernik bo sam takiego nie posiadam i zobaczymy jakie to bede miał ładowanie
-
Kontrolka - pomocy
ok dzieki za info
-
Kontrolka - pomocy
Ok a wiesz moze ile powinno pokazywac na mierniku gdy ładowanie jest dobre?
-
Kontrolka - pomocy
Witam. Mam taki mały problem i mysle ze mi w nim pomozecie. Zaswieciła mi sie kontrolka akumulatora i nie chce zgasnac, wiem ze moze to oznaczac dwie mozliwosci - słaby aku albo uszkocony pasek alternatora i aku nie jest ładowany....ale przejechałem tak 20km na zapalonych swiatłach wł radyjku , wł cb radyjku i gdy dojechałem na miejsce zgasiłem autko po czym zapaliłem je ponownie w celu spr czy akumulator jest dobry. Mam diesla wiec jak byłby słaby to niezapaliłbym go - zapaliłem samochód bez problemu zadne inne kontrolki sie nie zapaliły gdy samochów chodził. Cz to moze byc zwykły bład kompa czy cos jest nie tak.
-
320d mocne szarpnięcie silnikiem przy gaszeniu
ziomekthx Miałeś dokładnie tak jak my.Szarpanie przy gaszeniu, a na zimnym brak szarpnięcia???? NIe wiem dokladnie co myslisz piszac o szarpaniu. Gdy gasiłem samochów nie szarpało nim do przodu tak jakby miał dalej jechac. szarpało mi silnikiem i miałem takie przeczucie jakby przenosiło sie to na wał gdy wymieniłem te poduchy jest ok
-
320d mocne szarpnięcie silnikiem przy gaszeniu
miałem tak jak wy koledzy wymieniłem poduszki pod silnikiem i od razu pod skrzynia bo sa bardzo tanie i juz nic mi nie szarpie
- klakson- airbag
-
klakson- airbag
Witam. Mam takie pytanie na temat poduszki powietrznej do mojej e46. Sprawa wyglad tak nie działa mi klskson i mam do wymiany poduszke powietrzna która na allegro kosztuje od 400 zł i zastanawiam sie tez nad poduszka z E36 wygladaja one tak samo i sa nawet od 100 zł ale nie wiem czy bedzie pasował ona do E46 moze wiecie cos na ten temat. Dzieki pozdrawiam Rafał
-
nawigacja do bmw e46
tu kolego masz polski soft z lektorem http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=88508&postdays=0&postorder=asc&start=0 poszukaj dobrze bo znajduje sie tam tez hsało które bedzie Ci potrzebne zeby rozpakowac plik Pozdrawiam
-
Kontrolka automatycznej skrzyni biegów - mam manual
moze ta kontrolka nie dotyczy skrzyni tylko ma to jakis zwiazek własnie z ASC
-
330D prosze o opinie na temat spalania
Zgadzam sie z Toba mam 330d koła 18' 235\40 spalanie po miescie max 9l. na trasie 7l teraz mam załozone 17' 225\45 w miescie nie pokazała mi wiecej niz 7,5 a utrzymuje sie od 6,8 do 7,2 na trasie pokazywała mi 6l
-
Po Ile Paliwko jest w waszych miastach???
dzis widziałęm shella diesel w Zabrzu przy mc donaldzie po 3,08
-
Navi do e46
Wszystko pieknie dobrze ale gdy to rozpakowałem pokazał sie nastepny plik do rozpakowywania a gdy go chciałem rozpakowac pisze ze nie znaleziono archiwów. Tez tak miałes czy jes cos nie hallo u mnie
-
Navi do e46
ok dzieki zobaczymy czy pójdzi na mojej navi bo juz tyle ich miałem ze juz sie odechciewa. jeszcez raz dzieki.
-
Navi do e46
Witam koledzy mam taki problem z nawigacja do mojego samochodu. Od kad kupiłem samochód mam nawigacje na europe ale nie mam na Polske szukałem , wypaliłem juz wiele płyt ale zadna mi nie chodziła. Z tego co tu wyczytałem sa one rózne zalezne od mk2 mk3 i jeszcze o wieli innych rzeczy,a ja na ten temat jestem zielony i nie poradze sobie bez waszej pomocy. Mój samochodzik to e46 z 2000r mam nawigacje chyba duza jakies 10cm na 10 cm. Płyte do navi wsadzam w bagazniku nad zmieniarka. Pomózcie mi bo juz nie wiem jaka nawigacje mam sciagnac dowiedziałem sie ze mam MK2 taka nawigacje a jaka mape do tego ?
-
Klimatronik dwustrefowy JAK TO MA DZIAŁAĆ !!!!
Tez mam bunie od nie dawna tzn prawie rok ale klimy na tak wysoka temperature nie ustawiałem. Ustaw ja na nizszy stopien to zobaczysz ze bedzie dmuchac zimnym powietrzem a jesli chcesz miec ciepłe to nie naciskaj sniezynki tylko ustaw nawiew na wysoka temp i bedzie dmuchac. Tak mi sie przynajmniej wydaje ze klima działa tylko przy niskich temp bo jak juz pisałem na tak wysoka nie nastawiałem Pozdrawiam
-
Inspektion - WOW co to za komunikat
to oznacza ze Twoje autko domaga sie" przedladu". zapwene predzej Ci sie swieciły zielone cegiełki.
-
DSC podczas utknięcia na śniegu - wyłączacie czy włączacie ?
Tak jak ci kolega wyżej napisał nie masz DSC tylko ASC lub ASC+T A przy tych systemach nie działa 5sek. przytrzymanie. A co powinno sie stac jesli sie przytrzyma DSC przez 5 sekund
-
Kontrolka AIRBAG
ja aku odpinałem nie raz i w róznej kolejnosci odkrecałem klemy i nic mi sie nie kasowało w radyjku. Musiałem tylko nastawic date i godzine nic wiecej
-
>Sposób na przymarźniętą maskę...Ktoś ma?
Jesli masz tez mozliwosc to spr ogrzać ten zatrzask zwykła suszarka
-
stan oleju
spusci tyle ile musisz nadwyżka moze byc grozniejsza niz sam niedobór oleju
-
Nisko świecące światła.
Mi przy zapalaniu ida w góre i od razu w dół