Treść opublikowana przez ziomekthx
-
navi, elek.szyby,skora
Ty masz czytnik http://www.allegro.pl/item552307984_bmw_e46_e39_e38_x3_x5_mk3_navigacja.html a monitorek ten duzy to jakies pewnie z 400 zł
-
navi, elek.szyby,skora
navi dobra rzecz na upartego mozna sobie kupic wszystkie czesci do tego i dac komus to załozyc, no albo kupic zwykła navigace w sklepie
-
wycieraczki podczas deszczu
jesli masz czujnik deszczu i wycieraczki wł na najwolniejszym poziomie to beda zbierac wode tylko wtedy gdy szyba bedzie mokra, gdy przestanie padac a Ty bedziesz miał dalej to wł wycieraczki nie beda przesuwały sie po szybie
-
Szyby elektryczne same sie opuszczają po otwarciu samochodu
Co do alarmu tez miałem taki problem ale szyby mi sie same nie chowały. Do wymiany miałem ta kostke pod maska gdzie wpina sie przewód od alarmu.
-
Montaż spryskiwaczy reflektorów
Witam klego widze ze jestes z Siemianowic tak ja. A co do Twojego pytania to u mnie jest troszke inne rozwiazanie. Mam jeden duzy zbiorniczek z 2 pompkami, jedna do szyb a druga do reflektorów. Pewnie jak bys podłaczył to do jedej pompki by działało ale nie wiem czy wtedy pompka dał by rade mocno psikac na szybe no i na te reflektory. Normalnie wyglada to tak ze co 5 psikniece nie czesciej co 3 min uaktywnia spyskiwacze reflektorów
- hamulce
-
Jestem NOWY - ogólne (szczegółowe) informacje o BMW
Wcale sie nie dziwie bo predziej bys czołg zajechał niz tego miecia ze starszych roczników
-
hamulce
Koledzy tak jak opisywałem mój problem w powyższych postach co do tej gumki która jest na tłoczku. Wiec tak chciałbym wymienic je na wszystkich 4 kołach wiem ze srednica tłoczka jest rózna. Chciałbym poznac własnie te wymiary jaki jest z przodu a jaki z tyłu. Czy ktos jest w stanie mi pomóc? Moje autko to e46 z 2000r 330d 184KM.
-
GDZIE NAJLEPIEJ SERWSOWAC ? SOSNOWIEC - KATOWICE
Polecam ten warsztat specjalizujacu sie w BMW od 10 lat wiec chłopaki wiedza co robia. http://www.m-auto.pl/ Wymiana oleju z wszystkimi filtrami 400 zł płaciłem w kwietniu
-
Zderzaki, M-pakiet + pare pytań 330d
tez zderzak http://s6.zapodaj.net/19653547.jpg.html jest od M-technik
-
poduszka powietrzna
Ok o taka informacje własnie mi chodziło wielkie dzieki dla Ciebie Pozdrawiam Rafał
-
Drgania przy hamowaniu-tylko gdy podpięty czujnik ABS
na starym czujniku ABS tez tak miałes jesli nie to moze byc cos z tym czujnikiem. Dziwna sprawa z tym
-
po wymianie turbo, slaba moc
tak jest zalecana wymiana katalizatora bo poszed przez nigo olej. Jedni pisza ze sie olej przepali i bedzie ok, ale do tego czasu moze turbo pasc po raz kolejny
-
POMOCY!!! Gdzie mam dolać płyn do wspomagania i hamulców??
U góry po prawej stronie stojac przed samochodem , jest to biały lekko przezroczysty mały pojemniczek - leje sie tam płyn do hamulców
-
poduszka powietrzna
Witam i prosze was o rade. Jestem zmuszony kupic poduszke powietrzna kierowcy do E46 tu jest taka http://www.allegro.pl/item550173153_poduszka_powietrzna_airbag_air_bag_bmw_e39_e36_e46.html z tego co mi powiedzieli w warsztacie gdzie zawsze oddaje samochód ze poducha z e36 nie pasuje do e46 a tu jest napisane ze jest one do jednego jak i drugiego modelu wiec jak to w końcu jest. kształtem one sie nie róznia ale cena tak i to bardzo. Patrzyłem na poduszki do e36 to mozna było kupic nawet za 100 a do e46 zaczynały sie od 400. Pomózcie bo juz sam nie wiem
-
Okazja kupna E46 2.0D porada
koledzy dobrze pisza. Turbiny nie da rady dobrze wyregenerowac. za jakis czas znów ci padnie i bedziesz musiał kupic nowa.
-
Wymiana Filtra paliwa BMW 330d
chyba jest pod siedzeniem kierowcy
-
LISTWA PODREFLEKTOROWA BMW 3 E46
nistwa nie bedzie pasowała dlatego ze jest ona przeznaczona do BMW po lifcie a ty masz przed
-
320d Problemy z drganiami silnika, jestem załamany
poduszki wymienia sie parami wymien jeszcze ta druga. A co do Tych skoków na obrotomierzu z 800 na 1000 co 1 min jak pisałes, tez takie mam ale na zimnym silniku i przy wł nawiewie, gdy go wył obroty nie skacza. Spr czy czasem tez tak nie masz nie wiem czy to jest norma ale ja i kumpel tak mamy (no chyba ze mamy razem cos popsute) pozdrawiam
-
Czy warto kupic za 10 tys ?
Sam bym ja wziął ale na czesci. Koledzy dobrze pisza , moze miec ukryte wady. Zrobisz ja , ładnie bedzie wygladała a okarze sie skarbonka i bedziesz cały czas w nia ładował kase i w koncu wyjdzie Cie tyle co auto bezwypadkowe. Takie moje zdanie
- hamulce
- hamulce
- hamulce
- hamulce
- hamulce