Skocz do zawartości

ziomekthx

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ziomekthx

  1. ziomekthx odpowiedział(a) na chemik666 temat w E46
    Ty masz czytnik http://www.allegro.pl/item552307984_bmw_e46_e39_e38_x3_x5_mk3_navigacja.html a monitorek ten duzy to jakies pewnie z 400 zł
  2. ziomekthx odpowiedział(a) na chemik666 temat w E46
    navi dobra rzecz na upartego mozna sobie kupic wszystkie czesci do tego i dac komus to załozyc, no albo kupic zwykła navigace w sklepie
  3. ziomekthx odpowiedział(a) na chemik666 temat w E46
    jesli masz czujnik deszczu i wycieraczki wł na najwolniejszym poziomie to beda zbierac wode tylko wtedy gdy szyba bedzie mokra, gdy przestanie padac a Ty bedziesz miał dalej to wł wycieraczki nie beda przesuwały sie po szybie
  4. Co do alarmu tez miałem taki problem ale szyby mi sie same nie chowały. Do wymiany miałem ta kostke pod maska gdzie wpina sie przewód od alarmu.
  5. Witam klego widze ze jestes z Siemianowic tak ja. A co do Twojego pytania to u mnie jest troszke inne rozwiazanie. Mam jeden duzy zbiorniczek z 2 pompkami, jedna do szyb a druga do reflektorów. Pewnie jak bys podłaczył to do jedej pompki by działało ale nie wiem czy wtedy pompka dał by rade mocno psikac na szybe no i na te reflektory. Normalnie wyglada to tak ze co 5 psikniece nie czesciej co 3 min uaktywnia spyskiwacze reflektorów
  6. ziomekthx odpowiedział(a) na ziomekthx temat w E46
    nikt nic nie wie na ten temat ?
  7. Wcale sie nie dziwie bo predziej bys czołg zajechał niz tego miecia ze starszych roczników
  8. ziomekthx odpowiedział(a) na ziomekthx temat w E46
    Koledzy tak jak opisywałem mój problem w powyższych postach co do tej gumki która jest na tłoczku. Wiec tak chciałbym wymienic je na wszystkich 4 kołach wiem ze srednica tłoczka jest rózna. Chciałbym poznac własnie te wymiary jaki jest z przodu a jaki z tyłu. Czy ktos jest w stanie mi pomóc? Moje autko to e46 z 2000r 330d 184KM.
  9. Polecam ten warsztat specjalizujacu sie w BMW od 10 lat wiec chłopaki wiedza co robia. http://www.m-auto.pl/ Wymiana oleju z wszystkimi filtrami 400 zł płaciłem w kwietniu
  10. tez zderzak http://s6.zapodaj.net/19653547.jpg.html jest od M-technik
  11. ziomekthx odpowiedział(a) na ziomekthx temat w E46
    Ok o taka informacje własnie mi chodziło wielkie dzieki dla Ciebie Pozdrawiam Rafał
  12. na starym czujniku ABS tez tak miałes jesli nie to moze byc cos z tym czujnikiem. Dziwna sprawa z tym
  13. ziomekthx odpowiedział(a) na kamil23gd temat w E46
    tak jest zalecana wymiana katalizatora bo poszed przez nigo olej. Jedni pisza ze sie olej przepali i bedzie ok, ale do tego czasu moze turbo pasc po raz kolejny
  14. U góry po prawej stronie stojac przed samochodem , jest to biały lekko przezroczysty mały pojemniczek - leje sie tam płyn do hamulców
  15. ziomekthx opublikował(a) temat w E46
    Witam i prosze was o rade. Jestem zmuszony kupic poduszke powietrzna kierowcy do E46 tu jest taka http://www.allegro.pl/item550173153_poduszka_powietrzna_airbag_air_bag_bmw_e39_e36_e46.html z tego co mi powiedzieli w warsztacie gdzie zawsze oddaje samochód ze poducha z e36 nie pasuje do e46 a tu jest napisane ze jest one do jednego jak i drugiego modelu wiec jak to w końcu jest. kształtem one sie nie róznia ale cena tak i to bardzo. Patrzyłem na poduszki do e36 to mozna było kupic nawet za 100 a do e46 zaczynały sie od 400. Pomózcie bo juz sam nie wiem
  16. ziomekthx odpowiedział(a) na bebok-85 temat w E46
    koledzy dobrze pisza. Turbiny nie da rady dobrze wyregenerowac. za jakis czas znów ci padnie i bedziesz musiał kupic nowa.
  17. ziomekthx odpowiedział(a) na JaVoL temat w E46
    chyba jest pod siedzeniem kierowcy
  18. ziomekthx odpowiedział(a) na czzw temat w E46
    nistwa nie bedzie pasowała dlatego ze jest ona przeznaczona do BMW po lifcie a ty masz przed
  19. poduszki wymienia sie parami wymien jeszcze ta druga. A co do Tych skoków na obrotomierzu z 800 na 1000 co 1 min jak pisałes, tez takie mam ale na zimnym silniku i przy wł nawiewie, gdy go wył obroty nie skacza. Spr czy czasem tez tak nie masz nie wiem czy to jest norma ale ja i kumpel tak mamy (no chyba ze mamy razem cos popsute) pozdrawiam
  20. ziomekthx odpowiedział(a) na berbeto temat w E46
    Sam bym ja wziął ale na czesci. Koledzy dobrze pisza , moze miec ukryte wady. Zrobisz ja , ładnie bedzie wygladała a okarze sie skarbonka i bedziesz cały czas w nia ładował kase i w koncu wyjdzie Cie tyle co auto bezwypadkowe. Takie moje zdanie
  21. ziomekthx odpowiedział(a) na ziomekthx temat w E46
    pisałem z tym panem i jest inny na tył ale bedzie mial w srode wiec zamówiłem. Moze nie ma w orginale a zamienniki sa
  22. ziomekthx odpowiedział(a) na ziomekthx temat w E46
    jeszcze jedno pytanko bo pisze ze to jest do przodu a ja mam kłopot z tylnim kołem. Z tych jest taki sam tłoczek i bedzie pasowało ? Wyglada tak samo ale nie wiem czy srednica jest identyczna
  23. ziomekthx odpowiedział(a) na ziomekthx temat w E46
    tak tak był nie zauwazyłem :) a co do cylinderka to własnie taki jest
  24. ziomekthx odpowiedział(a) na ziomekthx temat w E46
    tak tak był nie zauwazyłem :) a co do cylinderka to własnie taki jest
  25. ziomekthx odpowiedział(a) na ziomekthx temat w E46
    Ok. Dzieki , zamówie to sobie bo dzis byłem w dwóch sklepach i tego nie mieli dzieki za pomoc koledzy pozdrawiam ziomekthx

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.