Treść opublikowana przez ziomekthx
-
330d (i inne diesle) Nagrzewanie , temperatura silnika - ??
co do tej zaluzji to chyba nie bedzie rozwiazanie w Twoim przypadku. Ja u siebie zaluzji nie widze, przynajmniej nie zauwazyłem a autko nagrzewa sie tak jak powinno. Pozdrawiam
-
Akumulator
wiec mozesz zerknac jaki ty masz tam aku bo muj ma 4 miesiace no i dzis padł
-
Tylna lampa przeciwmgielna jest tylko z lewej?
Ale tak powinno być, więc po co chcesz poprawiać? Dlatego, że symetryczne 2 światła przeciwmgielne pozwalają byc lepiej widocznym we mgle oraz wygladaja lepiej. Inna sprawa ze uzywa sie ich raz na rok, ale mimo wszystko... Tak poza tym to ciekawi mnie dlaczego ma świecic tylko 1 strona? Przeciez w warunkach kiepskiej widocznosci ktos jadacy za nami moze nas uznac za motor albo inny jednoslad i podczas wyprzedzania lub innego manewru zle ocenic odległosc? Dlaczego tak wielu producentow aut stosuje jedynie jedno tylnie swiatło przeciwmgielne?Oszczedność żarówek czy co? :D Z przodu sa 2 :) Nie wydaje mi sie zeby ktos przy takiej ograniczonej widocznosci jechał zbyt szybko zeby nie wyhamowac przed poprzedzajacym samochodem a co dopiero chciałby wyprzedzac
-
Akumulator
no jest tam jeden 95Ah to moze ten bedzie do 330 Wiem ze tam pisze ze to sa wszystkie do 300D ale ciezko mi w ta uwierzyc ze 55Ah da rade ojciec ma taki w golfie 1.6 d i jak podpinałem na kable to nie ruszył
-
Akumulator
no dobrze ale czy taki aku jest zalecany do tych silników o tej pojemnosci ?
-
Akumulator
Wydaje mi sie ze u mnie musi byc wiekszy w koncu wiekszy sillik wiecej cylindrów to i aku tez musi byc wiekszy. Ale i tak dziekuje za odpowedz
-
Akumulator
Witam wszystkich forumowiczów. Mam pytanie odnosnie akumulatora,a mianowicie jaki powinien byc akumulator do 330d tzn jaki jest wpisany do instrukcji. Kupilem 4 miesiace temu aku i jest w nim blisko 90 Ah nie wiem dokładnie ile 80 pare. czytałem na forum ze jak jest za duzo albo za mało to zle bo alternator go nie doładuje albo przeładuje. Dzis mi własnie sie rozladował i nie wiem dlaczego moze przez to ze nie mam on tyle Ah ile miał miec wiec koledzy pomózcie. Ile powinien miec oryginalny do 330d dzieki i pozdrawiam
-
Jakie alusy i jakie opony polecacie?
Dokładnie. Co prawda 16 beda jeszcze lepsze bo wiadomo jakie mamy drogi. Chyba ze masz 330 to mniejsze niz 17 Ci nie wejda
-
szarpanie przy ruszaniu
jesli to dwumas to bedziesz odczywał drgania na pedale sprzegła. Jesli sie myle niech mnie ktos poprawi
-
jak uruchomić spryskiwacze ksenonów?
co 5 raz ale jeszcze niektórzy mówia ze nie czesciej niz 3 min
-
wywaliło olej
filtr oleju dokreca sie reka nie trzeba zadnym kluczem, filtr i tak zassie i go potem reka nie odkrecisz wiec dokrecony miałes dobrze
-
320d bije koło podczas szybkiej jazdy.
sprawdz tez te gumy w górnym kielichu(nie wiem jak one sie fachowo nazywaja) gdzie sie przykreca amor mi ostatnio tez stukało wymieniłem je do tego amory i juz jest wszystko ok nic nie stuka
-
Nawiew
rzezc normalna. Jesli wyłaczysz dmuchawe przed samym zgaszeniem silnila to po ponownym właczeniu dmuchawa sie znów załaczy. Wylacz ja znacznie szybciej 2, 3 min przed zgaszeniem silnika, nie wiem dokładnie ile ale po nastepnym uruchomieniu silnika ona juz sie nie załaczy sama.
-
Dziwna czarna skrzynka przy akumulatorze E46 330XD
nie wiem czy o tym mówimy ale wydaje mi sie ze jest to takie urzacenie co odcina prad podczas wypadku. Jesli sie myle niech mnie ktos poprawi
-
Ciężki rozruch 330da
jesli zapala za drugim razem bez problemu to wydaje mi sie ze swiece do wymiany.
-
Stuki przy zmianie biegów
miałem takie same objawy styki było słychac nawet na wyłaczonym silniku gdy wrzucałem biegi okazało sie ze był to łacznik elastyczny wału
-
Wymiana kierunkow na białe - przod - bok - tył...
moim zdaniem komplet jest duzo lepszy niz ten co przedstawiłes jako pierwszy. Osobiscie tez mam na bokach białe kierunkowstazy i ładnie to wylglada
- felgi
-
320d vs 330d vs 520d vs 530d
mam 330d i mieszcze sie w 9 L
-
Jakie opony na zime
dokładnie mam osobiscie 16 na zime i nie wchodza do 330 i musze je sprzedac zeby sobie kupic 17
-
AUTOmatyczne lusterko wsteczne
to wszystko jasne nie posiadam pamieci foteli dzieki za info chłopcy. Pozdrawiam
-
AUTOmatyczne lusterko wsteczne
A w e46 wystepuje ?? bo ja nie zauwazyłem tego u siebie w autku
-
Dziura w gazie e46 1,9
sory chłopcy takie su uroki gazu kupujecie takie samochody i wrzucacie gaz bunie tego nie lubia
-
Duplikat kluczyka do e36
w E46 w oryginalnym kluczyku jest od razu pilot nie wiem jak to bedzie w Twoim
-
Podgrzewanie lusterek
kolega ma racje jak kluczyk jest przekreciny w pozycji nr 2 to lusterka zaczynaja grzac