Treść opublikowana przez ziomekthx
-
Oswietlenie
dzis własnie sprawdzałem i jest taka sama jak na tym linku wyrzej. Obecnie mam 12V 55W
-
Oswietlenie
Witam wszystkich. Mam takie małe pytanko a za razem problem. Che sobie kupic żarówki halogenowe, oto link http://www.allegro.pl/item489301763_zarowka_halogenowa_hb4_philips_blue_vision_xenon.html Obecnie mam 12V 55W, ta z allegro jest 12V 51W czy moge taka wsadzic czy bedzie ona swieciła czy moze sie od razy spali? Sa tez inne 12V 60W nie wiem czy moge któras z nich wsadzic czy musi byc taka jaka jest teraz w mojej buni. Pomóżcie nie jestem elektrykiem i jest to dla mnie czarna magia
-
Od kiedy DSC III w e46?
Moja bunia mam DSC a jest z czerwca 2000r moze dlatego ze to M-technik
-
gdzie czujnik temp zewnetrznej??
ten oto czujnik to chyba zaden czujnik dzis wszedłem pod samochód tez cos takiego tam mam po tej prawej stronie, potem wyciagłem kierunkowskaz ale nie widziałem zeby dochodziły tam jakies kabelki a temperature komp pokazuje mi dobrze
-
brak abs/asc w 330D 2000r. PILNE POMOCY
z ta kontrolka ASC mozesz miec zwykły bład. MIałem tak jak Ty tylko ze nie mogłem jej wyłaczyc pojechałem na kompa i jest ok
-
brak abs/asc w 330D 2000r. PILNE POMOCY
Co do tego czujnika to znajomy kupił na allegro za 35 zł + przesyłka
-
Diagnostyka E91/ Odłączanie sprawdzania świateł
dobrze Cie rozumie tylne swiatło przeciwmgielne a ty tam zamontowałes ksenony ?
-
Kupuje E46 320d
tylko ze nie po polsku
-
bezpiecznik odpowiedzialny za sterowanie lusterkami
Rozpis by sie przydał po polsku do 330d z 2000r. Ma ktos moze
-
Dorobienie kluczyka do E46 2001 rok
sam chciałem dorobic sobie kluczy oryginalny. Dzwoniłem do warsztatu który sie specjalizuje w BMW i powiedzieli mi ze taki kluczyk to tylko w ASO bo jest on sciagany z Niemiec na podstawie nr VIN. O cene nie pytałem
-
Zimówki do E46 330i
na 100 nie wchodza bo sam kupiłem ładne 16 z dobrymi zimowymi oponami 4x8 mm i musiałem je sprzedac bo nie wchodziły. wiec zacznij rozgladac sie za 17
-
regeneracja turbosprężąrki o zmiennej geometrii
KIedys juz była mowa o generowaniu turbo. Z tego co pamietam nie opłaca sie generowac lepiej kupic nowa. Nie ma do tego odpowiednich przyrzadów które wygenerója ja w 100% sprawnie. poszukaj dobrze to moze znajdziesz o tym, napewno było
-
Kupuje E46 320d
jak chcesz miec pewnosc to jedz do ASO albo do jakiegos mechanika co sie specjalizuja w BMW tak bedzie najlepiej
-
320d częstotliwość wymiany oleju
Castrol Edge raczej do silników benzynowych. Ja bym wlał Castrol Magnatek 5W40
-
Montaz haka
z tego co wiem to jesli chcesz zamontowac hak to musisz jechac na przeglad
-
Ładoweanie aku w e46
No ale chyba nic sie nie dzieje jesli bede ładował Aku w bagarzniku bo ja własnie tam mam i no jak to kolega napisał porzyczał prad?
-
Ładoweanie aku w e46
No własnie tam pod ta klapa silnika to tylko podłacza sie tylko plusową kleme ?
-
Odpiecie aku a inspekcja
nie zresetuje sie alarma na inne zrudło zasilania. Mozesz sam to sprawdzic włacz alarm i odepnij akumulator zobaczysz ze nic to nie da. Pozdrawima
-
Spalanie 9,5 w 318 tds w mieście?
jak dla mnie nie ma sie czym przejmowac mamy juz prawie grudzien wiec i nizsze temp silnik sie tak szybko nie dogrzewa i wydaje mi sie ze własnie stad masz wieksze spalanie. moze tez byc tak ze robisz "krótkie odcinki" i silnik musi sie dogrzewac kilka razy zanim przejedziesz te 100 km po czym sprawdzasz ile Ci spala Pozdrawiam
-
co to za czujnik?
moze czujnik ruchu jak by ktos chciał auto na lawete wziasc wiem ze e46 takie cos ma
-
Kody wyposażenia w BMW m.in e46
hehe teraz to sie zastanawiam czy jakas bunia ma ta ful opcje :)
-
Swap e36 nareszcie ktoś konkretny
wiec co byo ze przy 5,5 tys ob miała odciecie? jak juz wszystko skonczysz to wrzyc jakies fotki. Pozdrawiam
-
330CD Czy wejda opony 205/50/17
co masz na mysli poszac ze bedzie go przekłamywał licznik ?
-
Ringi plus biksenony = koszt?
Tak jest to normalne przy ksenonach bo one sa samo poziomujace sie
-
Co to za lusterko.
co do alarmu zgadzam sie z Toba ale co do samo ściemniającego sie to wydaje mi się ze te lusterka maja pod górna krawedzia na srodku takie jakby "kułko" w którym nie ma odbicia. a czy jest samo ściemniające sie mozesz to sprawdzic jesli jedzie za Toba auto to bedziesz mial odbice w kusterku koloru zielonego. Tylko to jest tak ze kierowca za toba musiałby Cie oslepiac bo jesli ma dobrze ustawione swiatła to nic nie bedzie. Chyba ze poprosisz kumpla zeby stana za Toba i załączył długie