Skocz do zawartości

ziomekthx

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ziomekthx

  1. ziomekthx odpowiedział(a) na ziomekthx temat w E46
    dzis własnie sprawdzałem i jest taka sama jak na tym linku wyrzej. Obecnie mam 12V 55W
  2. ziomekthx opublikował(a) temat w E46
    Witam wszystkich. Mam takie małe pytanko a za razem problem. Che sobie kupic żarówki halogenowe, oto link http://www.allegro.pl/item489301763_zarowka_halogenowa_hb4_philips_blue_vision_xenon.html Obecnie mam 12V 55W, ta z allegro jest 12V 51W czy moge taka wsadzic czy bedzie ona swieciła czy moze sie od razy spali? Sa tez inne 12V 60W nie wiem czy moge któras z nich wsadzic czy musi byc taka jaka jest teraz w mojej buni. Pomóżcie nie jestem elektrykiem i jest to dla mnie czarna magia
  3. ziomekthx odpowiedział(a) na jelcyno temat w E46
    Moja bunia mam DSC a jest z czerwca 2000r moze dlatego ze to M-technik
  4. ten oto czujnik to chyba zaden czujnik dzis wszedłem pod samochód tez cos takiego tam mam po tej prawej stronie, potem wyciagłem kierunkowskaz ale nie widziałem zeby dochodziły tam jakies kabelki a temperature komp pokazuje mi dobrze
  5. z ta kontrolka ASC mozesz miec zwykły bład. MIałem tak jak Ty tylko ze nie mogłem jej wyłaczyc pojechałem na kompa i jest ok
  6. Co do tego czujnika to znajomy kupił na allegro za 35 zł + przesyłka
  7. dobrze Cie rozumie tylne swiatło przeciwmgielne a ty tam zamontowałes ksenony ?
  8. ziomekthx odpowiedział(a) na grzechuuu temat w E46
    tylko ze nie po polsku
  9. Rozpis by sie przydał po polsku do 330d z 2000r. Ma ktos moze
  10. sam chciałem dorobic sobie kluczy oryginalny. Dzwoniłem do warsztatu który sie specjalizuje w BMW i powiedzieli mi ze taki kluczyk to tylko w ASO bo jest on sciagany z Niemiec na podstawie nr VIN. O cene nie pytałem
  11. ziomekthx odpowiedział(a) na transporter0 temat w E46
    na 100 nie wchodza bo sam kupiłem ładne 16 z dobrymi zimowymi oponami 4x8 mm i musiałem je sprzedac bo nie wchodziły. wiec zacznij rozgladac sie za 17
  12. KIedys juz była mowa o generowaniu turbo. Z tego co pamietam nie opłaca sie generowac lepiej kupic nowa. Nie ma do tego odpowiednich przyrzadów które wygenerója ja w 100% sprawnie. poszukaj dobrze to moze znajdziesz o tym, napewno było
  13. ziomekthx odpowiedział(a) na grzechuuu temat w E46
    jak chcesz miec pewnosc to jedz do ASO albo do jakiegos mechanika co sie specjalizuja w BMW tak bedzie najlepiej
  14. Castrol Edge raczej do silników benzynowych. Ja bym wlał Castrol Magnatek 5W40
  15. ziomekthx odpowiedział(a) na syjam23 temat w E46
    z tego co wiem to jesli chcesz zamontowac hak to musisz jechac na przeglad
  16. ziomekthx odpowiedział(a) na krg1 temat w E46
    No ale chyba nic sie nie dzieje jesli bede ładował Aku w bagarzniku bo ja własnie tam mam i no jak to kolega napisał porzyczał prad?
  17. ziomekthx odpowiedział(a) na krg1 temat w E46
    No własnie tam pod ta klapa silnika to tylko podłacza sie tylko plusową kleme ?
  18. ziomekthx odpowiedział(a) na Nighstalker temat w E36
    nie zresetuje sie alarma na inne zrudło zasilania. Mozesz sam to sprawdzic włacz alarm i odepnij akumulator zobaczysz ze nic to nie da. Pozdrawima
  19. jak dla mnie nie ma sie czym przejmowac mamy juz prawie grudzien wiec i nizsze temp silnik sie tak szybko nie dogrzewa i wydaje mi sie ze własnie stad masz wieksze spalanie. moze tez byc tak ze robisz "krótkie odcinki" i silnik musi sie dogrzewac kilka razy zanim przejedziesz te 100 km po czym sprawdzasz ile Ci spala Pozdrawiam
  20. ziomekthx odpowiedział(a) na ggrzee temat w E46
    moze czujnik ruchu jak by ktos chciał auto na lawete wziasc wiem ze e46 takie cos ma
  21. hehe teraz to sie zastanawiam czy jakas bunia ma ta ful opcje :)
  22. wiec co byo ze przy 5,5 tys ob miała odciecie? jak juz wszystko skonczysz to wrzyc jakies fotki. Pozdrawiam
  23. ziomekthx odpowiedział(a) na kqazik temat w E46
    co masz na mysli poszac ze bedzie go przekłamywał licznik ?
  24. ziomekthx odpowiedział(a) na PappaIce temat w E46
    Tak jest to normalne przy ksenonach bo one sa samo poziomujace sie
  25. ziomekthx odpowiedział(a) na volpek temat w E36
    co do alarmu zgadzam sie z Toba ale co do samo ściemniającego sie to wydaje mi się ze te lusterka maja pod górna krawedzia na srodku takie jakby "kułko" w którym nie ma odbicia. a czy jest samo ściemniające sie mozesz to sprawdzic jesli jedzie za Toba auto to bedziesz mial odbice w kusterku koloru zielonego. Tylko to jest tak ze kierowca za toba musiałby Cie oslepiac bo jesli ma dobrze ustawione swiatła to nic nie bedzie. Chyba ze poprosisz kumpla zeby stana za Toba i załączył długie

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.