witam, mam problem, chcialem dzisiaj jak zwykle w niedziele pojechac do kosciola ale bmw odmowilo posluszwenstwa, nie wiem w czym jest problem nie znam sie bardzo prawdę mówiąc, wygląda mi to jak by zacisna mi się hamulec w tylnim kole, mam skrzynie automatyczna chce wyjeczac na wstecznym a to kolo mi blokuje co moge zrobic ? dziwna sprawa moze bylby to problem z recznym ale to chyba tylko jedno kolo blokuje nie dwa.