Treść opublikowana przez sylwo
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
nie no nie moge,nawet nie moglem wszystkich tych zdjec do konca obejrzec.to jest bezczeszczenie samochodu,powinni za to zamykac. ale zrobi pewnie gdzies furore pod dyskoteka w koziej wolce.
-
Mają Ruskie rozmach!
o,t o tym nie pomyslalem.ale zawsze sie moze znalezc jakis nieswiadomy zlodziej.takie zeczy sie zdarzaja.przynajmniej w filmach. ps. po nastepnym przyjrzeniu sie tej reklamie musze przyznac ze ruscy reklamuja tam m-modele.czyli maja rozmach.
-
Mają Ruskie rozmach!
a nie bylo czasami peugeotow w warszawie na ktoryms z hoteli? o ile pamietam to nawet bylo duze zdjecie w auto-swiecie.pare lat temu.czyli w sumie ruscy nic nowego nie wymyslili.tylko rozmiar spory.
-
ringi ccfl - zalozone- fotka jak wyszlo
ringi sa bomba.po obejrzeniu tych zdjec od razu zamowilem do swojego autka. co do nerek to ja zdecydowanie wole te chromowane.pozdro.
-
Wawa, Puławska niedawno trójka na pół, dziś spalone ferrari
dzieki wielkie za takie wywiniecie sie.chyba wolalbym pojsc do wiezienia niz byc jak warzywo do konca zycia.
-
Mają Ruskie rozmach!
na reklamie z plotna? jak dla mnie makiety.jak w tytule watku.ruscy krasc tez umieja,wiec moze zaraz by zwineli.jak nie cale autko to cos z wnetrza.
-
Jaki silnik e46d
z tego wynika ze cos zlego z moim autkiem bo ja a raczej chwilowo moja zona tak nisko ze spalaniem nie schodzi. z opinii zamieszczonych w tym poscie jasno wynika ze 330d jest lepsza.pali tyle samo lub mniej niz 320d no i lepiej jezdzi.pozostaje kwestia ubezpieczenia no i wiekszej akcyzy jesli ktos sprowadza autko z zagranicy.
-
przycisk wewnętrznej cyrkulacji powietrza ?
kurcze ale auto to nie labolatorium zeby badac dwutlenek wegla i metan.myslisz ze ten czujnik to tablice mendelejewa wychwytuje? nie chce mi sie wierzyc.
-
Nie ma juz mojej e36, wyc sie chce :(((
ciesz sie ze przezyliscie,bo faktycznie twoj model nieciekawie wypadl w crashtestach ncap, o ile pamietam jedna gwiazdka.zwazywszy ze jechales 140 na godzine, to mieliscie naprawde szczescie.autko kupisz jeszcze lepsze w przyszlosci,to rzecz nabyta.zdrowie wazniejsze.pozdro.
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
a ile kontroli granicznych! strach jechac.trzepia gorzej niz na ukrainskiej granicy.i do tego jeszcze gosci w bmw.
-
Czy ktoś w tym kraju wymienia laser w CD BMW Bussines RDS???
a wogole takie rzeczy sie wymienia? bo jak padl laser w dvd to serwis powiedzial ze koszt naprawy przewyzszy wartosc odtwarzacza.
-
przycisk wewnętrznej cyrkulacji powietrza ?
a czy ktos moze wie dokladnie jaka jest zasada dzialania tego urzadzenia? chodzi mi o to jak czujnik rozpoznaje brzydki zapach.moze byc na przykladzie wyzej wymienionego baka. bo o zasade dzialania tegoz czujnika kloce sie juz 3 dni w drodze rano do pracy.bylbym wdzieczny za odpowiedz.pozdro.
-
Jaki silnik e46d
zawsze mnie interesowal fenomen takiego rozumowania: silnik 3.0 pali mniej niz 2.0 bo jest mniej wysilony i auto ma zapas mocy.a silnik 2.0 pali mniej niz 1.8.bo tez jest mniej wysilony i ma zapas mocy.idac tym tropem mozna stwierdzic ze 1.8 pali wiecej niz 3.0. ... i tak dalej.nie wierze.
-
TDS a paliwa na stacjach w polsce
byl tu gdzies na tym forum niedawno post o biopaliwach.BMW Polska nie poleca takiego paliwa, ze niby nieznane parametry.ale jak sie nie boisz to lej.
-
Bohater
sylwo odpowiedział(a) na zbigniewst temat w Bezpieczeństwo w ruchu drogowym, techniki bezpiecznej jazdyczyli jak policjantom cos wypadnie i nie beda sie mogli stawic na rozprawe to sie kolesiowi upiecze?
-
Wawa, Puławska niedawno trójka na pół, dziś spalone ferrari
flash wyluzuj,nie ma sie co pastwic,koles sam sie dostatecznie ukaral tym ze przezyl wogole.wozek go czeka na pewno,bo kregoslup polamany w kilku miejscach.
-
Bohater
sylwo odpowiedział(a) na zbigniewst temat w Bezpieczeństwo w ruchu drogowym, techniki bezpiecznej jazdya w sadzie mu powinni dolozyc jeszcze wiecej i do tego koszty procesu.nie wiem na co gosc liczyl nie przyjmujac mandatu? moze na to ze sie policjanci nie stawia na rozprawe i go sad uniewinni albo zmniejszy mandat i liczbe punktow? powiedzcie czy jest to mozliwe?
-
Jaki silnik e46d
chyba R6? moja 320d 150KM pali pomiedzy 9 a 10 litrow.zona do pracy w miescie 3 km w jedna strone.nie wiem jak ostro jezdzi ale mam nadzieje ze nie cisnie do podlogi .ekonomizer pokazuje spalanie 7.5 litra. nie wiem czy bym sie zdecydowal na 330d,choc wiem ze to super silnik.
-
jaki mam zalac olej?
poszukaj.bylo o tym sporo postow.
-
felgi 19" w e39
nie no, nie dramatyzuje.moje auto tez stoi pod blokiem,ale jeszcze na zimowych kolach,na alusy czas nadejdzie niedlugo. ale wczoraj widzialem nowa e60 m5 stojaca na tarczach! uwierzcie mi az sie zatrzymalem bo nie moglem uwierzyc! zeby jeszcze chociaz na ceglach,a tu nic.
-
felgi 19" w e39
czyli najlepiej to dekielek na kluczyk i sruba z innym lbem! i spisz spokojnie.no chyba ze zniknie cale auto
-
felgi 19" w e39
masz na mysli srube z innym lbem? bo mi chodzilo dokladnie o to tylko nie wiem jak to fachowo nazwac.
-
Wawa, Puławska niedawno trójka na pół, dziś spalone ferrari
panowie mnie chodzi o kwestie czysto duchowa.mianowicie sumienie.bo gdybym to ja zabil kolege to spokoju bym wiecej nie zaznal.ani nie mogl spojrzec w oczy jego zonie i dzieciom.dla mnie to bylaby najgorsza kara.
-
Wawa, Puławska niedawno trójka na pół, dziś spalone ferrari
a i jeszcze to, zeby rozwiac watpliwosci kto prowadzil to ferrari http://wiadomosci.onet.pl/1722297,11,item.html pozatym nawet jakby stanal przed sadem to wiekszej krzywdy niz on sobie sam zrobil od naszego wymiaru sprawiedliwosci nie dostanie.
-
Mają Ruskie rozmach!
maja ruscy rozmach,bo maja rope,gaz i kupe oligarchow z grubymi portfelami.kopalnia zlota dla producentow drogich samochodow jakim bez watpienia jest bmw.