Skocz do zawartości

sylwo

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sylwo

  1. http://www.autokrata.pl/lod/3825/najlepszy_silnik_roku_2008/ ja obstawiam ze wygra diesel 2.0 204 KM.
  2. http://www.autokrata.pl/lod/3826/nowa_siodemka/
  3. http://www.autokrata.pl/lod/3826/nowa_siodemka/
  4. http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,5137166.html rece opadaja.
  5. jakby tak kazdy recznie tlumaczyl kazdemu o co chodzi to pol polski by sie bilo na ulicy.
  6. nie wiem czy te widziales,choc w sumie nic nie wnosza. http://www.bmwblog.com/2008/04/04/spy-photos-again-the-2009-bmw-7-series/
  7. marek masz tu linka na temat nowej 7 http://www.bmwblog.com/2008/04/19/2009-bmw-7-series-interior-photo/ jak poszukasz to znajdziesz tam wiecej info.
  8. sylwo odpowiedział(a) na majkeld69 temat w E46
    riddick pewny jestes? bo ja czytalem ze jest to najczesciej zamawiany dodatek przy kupnie nowego BMW w polskich salonach.oczywiscie moge sie mylic.
  9. sylwo odpowiedział(a) na majkeld69 temat w E46
    jak dla mnie to takie autko bez emblematu bardziej prowokuje.bo nie wiadomo co pod maska....
  10. a tu nastepny madry. http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,5136252.html
  11. sylwo odpowiedział(a) na Dura temat w E46
    czyli podsumowujac co panowie sadzicie o tych ksenonach? warto czy nie warto bo w sumie to wiem ze nic nie wiem.
  12. sylwo odpowiedział(a) na Dura temat w E46
    czyli co ? trzeba udowodnic ze sie ma nieoryginalne xenony i nie trzeba spryskiwaczy i poziomowania?
  13. sylwo odpowiedział(a) na Dura temat w E46
    czyli co legalne ? a zylem do tej pory myslac ze zalozenie xenonow obwarowane jest dokladnie tymi restrykcjami o ktorych pisze flash plus system samopoziomowania nadwozia. jezeli to prawda to :modlitwa:
  14. sylwo odpowiedział(a) na daniel_ temat w Sprzęt audio i video
    masz inne radio.u mnie przycisk m znajduje sie w miejscu twojego mode.
  15. sylwo odpowiedział(a) na Dura temat w E46
    flash nie chce sie wdawac w polemike z toba ale podsumowujac twoja wypowiedz wychodzi jednak na to ze zalozenie takiego zestawu jest nielegalne.i to jest punkt wyjscia.
  16. no to masz szczescie.bo definitywnie autko przegladu nie powinno przejsc. ale kiedys moze sie jakis policjant przyczepic,chocby do braku spryskiwaczy. a juz na pewno zakwestionuje to jakis kumaty diagnosta.no chyba ze masz znajomosci.
  17. jakas fotke jak to wyglada moglbys wrzucic!
  18. sylwo odpowiedział(a) na majkeld69 temat w E46
    brak oznaczenia modelu przy kupnie nowego bmw z salonu dostepny jest za doplata.zastanow sie dobrze czy go chcesz. ja naprzyklad nie mam i nie zaluje.
  19. sylwo odpowiedział(a) na Dura temat w E46
    cos to dziwne.a co ze spryskiwaczami i systemem samopoziomowania podwozia? nie powinny byc w takim zestawie? pozatym myslalem zawsze ze lampa wyladowcza nie ma zarnika tylko swieci sie wlasnie ten gaz xenon.
  20. a zarejestrowales juz to autko? nikt sie nie przyczepil do tych kierunkowskazow i braku przeciwmgielnych?
  21. prawie robi wielka roznice. i jeszcze ta pisownia! ..."i z tat ta moc..." http://otomoto.pl/bmw-318-prawie-jak-m3-compact-C4980778.html
  22. no to jest reklama! nie to co "rampa",ktorej do dzis nie moge zrozumiec.
  23. ja wlasnie dostalem moje zamowione na e-bayu.na pierwszy rzut oka nie roznia sie od tych prezentowanych na zdjeciach.jakbym wiedzial wczesniej....
  24. no brawo,w koncu okazuje sie ze polak tez potrafi.przydaloby sie jeszcze pare pozytywnych opinii i interes masz gwarantowany :clap:
  25. przechodzilem dokladnie przez to samo.lepiej wynajmnij jakis garaz na noc.bo ja pierwszei nocy po sprowadzeniu nie przespalem.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.