Treść opublikowana przez sylwo
-
silnik roku 2008
http://www.autokrata.pl/lod/3825/najlepszy_silnik_roku_2008/ ja obstawiam ze wygra diesel 2.0 204 KM.
-
tylna os skretna w nowej 7?
http://www.autokrata.pl/lod/3826/nowa_siodemka/
-
tylna os skretna w nowej 7?
http://www.autokrata.pl/lod/3826/nowa_siodemka/
-
wypadek-przypadek
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,5137166.html rece opadaja.
-
tlumaczenie "reczne"
jakby tak kazdy recznie tlumaczyl kazdemu o co chodzi to pol polski by sie bilo na ulicy.
-
tylna os skretna w nowej 7?
nie wiem czy te widziales,choc w sumie nic nie wnosza. http://www.bmwblog.com/2008/04/04/spy-photos-again-the-2009-bmw-7-series/
-
tylna os skretna w nowej 7?
marek masz tu linka na temat nowej 7 http://www.bmwblog.com/2008/04/19/2009-bmw-7-series-interior-photo/ jak poszukasz to znajdziesz tam wiecej info.
-
emblemat 320d
riddick pewny jestes? bo ja czytalem ze jest to najczesciej zamawiany dodatek przy kupnie nowego BMW w polskich salonach.oczywiscie moge sie mylic.
-
emblemat 320d
jak dla mnie to takie autko bez emblematu bardziej prowokuje.bo nie wiadomo co pod maska....
-
Tragiczny Wypadek BMW w Łęcznej!!
a tu nastepny madry. http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,5136252.html
-
zestaw xenon well-done, co sądzicie?
czyli podsumowujac co panowie sadzicie o tych ksenonach? warto czy nie warto bo w sumie to wiem ze nic nie wiem.
-
zestaw xenon well-done, co sądzicie?
czyli co ? trzeba udowodnic ze sie ma nieoryginalne xenony i nie trzeba spryskiwaczy i poziomowania?
-
zestaw xenon well-done, co sądzicie?
czyli co legalne ? a zylem do tej pory myslac ze zalozenie xenonow obwarowane jest dokladnie tymi restrykcjami o ktorych pisze flash plus system samopoziomowania nadwozia. jezeli to prawda to :modlitwa:
-
radio z USA
masz inne radio.u mnie przycisk m znajduje sie w miejscu twojego mode.
-
zestaw xenon well-done, co sądzicie?
flash nie chce sie wdawac w polemike z toba ale podsumowujac twoja wypowiedz wychodzi jednak na to ze zalozenie takiego zestawu jest nielegalne.i to jest punkt wyjscia.
-
WARTO ZAKUPIĆ BMW SPROWADZONE Z USA ???
no to masz szczescie.bo definitywnie autko przegladu nie powinno przejsc. ale kiedys moze sie jakis policjant przyczepic,chocby do braku spryskiwaczy. a juz na pewno zakwestionuje to jakis kumaty diagnosta.no chyba ze masz znajomosci.
-
ludzie wjezdzajacy na zderzak
jakas fotke jak to wyglada moglbys wrzucic!
-
emblemat 320d
brak oznaczenia modelu przy kupnie nowego bmw z salonu dostepny jest za doplata.zastanow sie dobrze czy go chcesz. ja naprzyklad nie mam i nie zaluje.
-
zestaw xenon well-done, co sądzicie?
cos to dziwne.a co ze spryskiwaczami i systemem samopoziomowania podwozia? nie powinny byc w takim zestawie? pozatym myslalem zawsze ze lampa wyladowcza nie ma zarnika tylko swieci sie wlasnie ten gaz xenon.
-
WARTO ZAKUPIĆ BMW SPROWADZONE Z USA ???
a zarejestrowales juz to autko? nikt sie nie przyczepil do tych kierunkowskazow i braku przeciwmgielnych?
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
prawie robi wielka roznice. i jeszcze ta pisownia! ..."i z tat ta moc..." http://otomoto.pl/bmw-318-prawie-jak-m3-compact-C4980778.html
-
grzeczny piesek
no to jest reklama! nie to co "rampa",ktorej do dzis nie moge zrozumiec.
-
ringi ccfl - zalozone- fotka jak wyszlo
ja wlasnie dostalem moje zamowione na e-bayu.na pierwszy rzut oka nie roznia sie od tych prezentowanych na zdjeciach.jakbym wiedzial wczesniej....
-
ringi ccfl - zalozone- fotka jak wyszlo
no brawo,w koncu okazuje sie ze polak tez potrafi.przydaloby sie jeszcze pare pozytywnych opinii i interes masz gwarantowany :clap:
-
Czasowa ubezpieczenie AC
sylwo odpowiedział(a) na plodz1 temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjneprzechodzilem dokladnie przez to samo.lepiej wynajmnij jakis garaz na noc.bo ja pierwszei nocy po sprowadzeniu nie przespalem.