Treść opublikowana przez sylwo
-
touring tylna szyba otwiera się sama
czyzby jakas seryjna przypadlosc? bo w moim pierwszym na ten temat watku tez ktos jeszcze sygnalizowal ten problem. ja sproboje to naprawic w maju,mam nadzieje ze to jakis drobiazg niewymagajacy rozbierania polowy instalacji elektrycznej.
-
wypadek-przypadek
mixer zformuluj pytanie troszke inaczej bo odnosze wrazenie ze jest niepoprawnie zadane. co do samego pytania to jest dosc ciekawe. nieodpowiedzialne jest samo wsiadanie za kolko bez prawka.to raz ,a z drugiej strony odpowiedzialnosc to cecha charakteru z jaka sie urodzilismy, badz jaka zostala nam wpojona przez rodzicow/wychowawcow.i w tym przypadku posiadanie prawka ma drugorzedne znaczenie.glebiej wyjasniac nie musze bo przykladow mnostwo na naszych drogach.
-
nowe tanie auta - na ile bezpieczne
sylwo odpowiedział(a) na Hubertus7er temat w Bezpieczeństwo w ruchu drogowym, techniki bezpiecznej jazdyhttp://auto.gazeta.pl/auto/1,48316,5149491.html nastepny crash test. wynik wiadomy do przewidzenia.
-
bedzie drozsze OC
...byle kierowcow po kieszeni... http://moto.onet.pl/1482977,4191,artykul.html czyli ze placimy za kogos kto wsiadl do auta pijany i sie rozbil na drzewie???
-
Dylemat przy zakupie auta.
za taka kase to e60 z poczatku produkcji.
-
Alpinweiß - wygodny sedan - 18", Xenon - nowe foto str.
spoko spoko.ladne autko.felgi tez. :cool2:
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
wow, patrzcie jak babcia trafila z kolorem ubrania :dance: pelen profesjinalizm.
-
touring tylna szyba otwiera się sama
i daj znac jak rozwiazales ten problem.pozdro.
-
mandaty za używanie CB radia
sylwo odpowiedział(a) na bakukamil temat w Bezpieczeństwo w ruchu drogowym, techniki bezpiecznej jazdychyba sie sprawa wyjasnila.mozna uzywac CB bez obaw o mandat. http://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci/bezpieczenstwo/news/mandat-za-cb-nie,1098165
-
ceny BMW w USA
na razie jeszcze tragedii nie ma.mooooze w przyszlym roku.z tym ze niekoniecznie http://auto.gazeta.pl/auto/1,48316,5140829.html
-
Alufelgi 19' do E39
masz tu niezly watek: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=74459
-
touring tylna szyba otwiera się sama
kiedys juz poruszalem ten problem bo tez sie moja szybka otwierala.niestety nikt nie wiedzial co to moze byc. ja zrobilem w ten sposob ze wyciagnalem bezpiecznik i teraz mi sie w ogole nie otwierala.ech przypomniales mi to i teraz trzeba chyba bedzie sie w koncu wziasc za to.ja poszukam jakiegos elektryka bo sam sie nie znam.a podejrzewam jakies zwarcie w instalacji.
-
Tragiczny Wypadek BMW w Łęcznej!!
a ja wlasnie mysle ze ci co zwykli jezdzic po pijaku to dalej by jezdzili, ale moze ten co mialby wsiasc pierwszy raz to by sie zastanowil i odpuscil.
-
Tragiczny Wypadek BMW w Łęcznej!!
nie uwierze w takie zapewnienia.polacy za nic sobie maja i mieli zaostrzanie przepisow.tylko nie wiem gdzie tkwi fenomen takiego zachowania.
-
wypadek-przypadek
dobre :cool2: fajna musial miec mine prowadzacy kurs. :jawdrop:
-
Tragiczny Wypadek BMW w Łęcznej!!
no chyba ze pasazerka byla tesciowa :twisted2: a tak na powaznie to raczej nikt nikogo swiadomie nie zabija w samochodzie,zwazywszy ze mozna zabic i siebie.ale fakt ze koles musial byc swiadomy ze pil i z czym to sie wiaze.
-
Pasy bezpieczeństwa
sylwo odpowiedział(a) na greg523 temat w Bezpieczeństwo w ruchu drogowym, techniki bezpiecznej jazdyjak widac zadne kampanie nie pomagaja.nic nie jest w stanie zmusic kogos do zapiecia pasow kogos kto nie chce.... http://auto.gazeta.pl/auto/1,48316,5145774.html
- jaki most
-
mokro u pasażera
zobacz ten watek.moze ci pomoze. http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=77121&highlight=wilgoc+aucie
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
naklejka na tylnej szybie mowi nam kto tym autem jezdzil!
-
wypadek-przypadek
mixer, naprawde znales tak dobrze przepisy?przeciez wiele z nich tak naprawde mozna poznac dopiero na kursie.
-
radio z USA
mozna by to wrzucic do dzialu gotowe recepty.sa juz dwie na przestrojenie radia.
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Znalazłem tylko jeden Avant w tej chwili ale tych z silnikami TDI jest multum :lol: V6-tek też coś malutko :lol: rosnie nam swiadomosc spoleczenstwa!
-
emblemat 320d
no to zwracam honor.czyli jest to opcja na zadanie ale bez doplaty.pewnie zle doczytalem albo piszacy tez nie wiedzieli ze sie za to nie doplaca.
-
tylna os skretna w nowej 7?
ale to chyba niemiecki brukowiec? jakos niepodejrzewam gosci z autokraty o taka fantazje? jakies ziarno prawdy tam pewnie jest.