Skocz do zawartości

sylwo

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sylwo

  1. wszystko ku temu swiadczy pozostaje wiec tylko czekac i trzymac kciuki. :pray:
  2. a masz kogos znajomego zeby ci na e-bayu kupil? to kupuj. bo faktycznie posucha na allegro.
  3. to byloby jak zabranie francuzom wiezy Eiffle'a albo jak wprowadzenie w Rosji prohibicji.
  4. eee tam, nie jest tak zle za tymi drzwiami. zaskoczony zas pozytywnie jestem poziomem dyskusji, i stylem pismiennictwa tam uzywanym.
  5. no to prosze cos o efekcie cieplarnianym i emisji CO2 http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,33181,5108962.html p.s. ciekawi mnie dlaczego nikt sie nie czepia USA za to ze nie podpisaly do dzis porozumienia z Kioto w sprawie ograniczenia emisji gazow cieplarnianych.i nie maja zamiarow podpisywac bo to zaszkodziloby ich gospodarce.ale slaby dolar daje im niezle popalic.zebyscie widzieli ile tuostatnio toyot yaris mozna zobaczyc :twisted2: a ile ja jekow codziennie slysze o drogich paliwach!
  6. ale wiecie co mowia: jedna jaskolka wiosny nie czyni!
  7. sylwo odpowiedział(a) na zalew temat w Inne zagadnienia wokół BMW
    zalew jak dla mnie film nieciekawy.jakby nie to ze to ty go wrzuciles to nie wiem czy bym sie skusil na ogladniecie go p.s. nie wiem czy przecietny amerykanski smiertelnik zmusil by sie do ogladniecia go w calosci.oni preferuja rzeczy raczej lekkostrawne.
  8. sylwo odpowiedział(a) na zalew temat w Inne zagadnienia wokół BMW
    no to juz wiemy jak wyglada niemieckie poczucie humoru.zdecydowanie wole angielskie.najlepsze mieli zeby w tym filmiku co poniektorzy! p.s. wiesz ze niemcy do tej pory nie emitowali u siebie serialu "ALLO ALLO"? recenzenci niemieccy uznali go za zbyt malo smieszny
  9. sylwo odpowiedział(a) na zalew temat w Inne zagadnienia wokół BMW
    myslisz ze BMW AG jest sponsorem tego filmu? jezeli tak to faktycznie ciekawy sposob promocji!
  10. sylwo odpowiedział(a) na zalew temat w Inne zagadnienia wokół BMW
    zalew wtf? co to w ogole ma symbolizowac? niemiecka zaradnosc i dokladnosc i precyzja? nie rozumie zupelnie przeslania tego filmu.
  11. proboj znalezc na niemieckim e-bayu albo szukaj na allegro.nie wierze ze sie czasem cos ciekawego nie trafi.pozdro
  12. pozatym to nie wiem jak z wysylka do polski.chyba nie ma takiej opcji.
  13. brzmi jak primaaprilisowy zart,ale oby to byla prawda.tylko laczego trwalo to tak dlugo? p.s.chodzi mi o wnioski plynace z drugiego linka zalewa.
  14. co do pierwszej aukcji to za pozno.zamknieta. a co do samego radia z mp3 to ktos tu na forum juz pisal ze byly montowane w e39 w ostatniej fazie produkcji wiec to prawdziwe rodzynki.nie mniej jednak takie radyjko chyba widze w jednym z twoich linkow. co do e-baya to jest w miare bezpiecznym sposobem kupowania.po transakcji musisz przeslac feedback kupujacemu wiec sie staraja sprzedajacy nie oszukiwac.patrz zawsze ile przedmiotow sprzedals przedajacy i jaki maprocent dobrych ecenzji
  15. powiem krotko, no to ja juz nic nie rozumie.
  16. tu ci racje przyznam.sam widzialem takie stluczki a i sam pare razy bym komus wjechal w zad.
  17. brazylie niech lepiej zostawia w spokoju. artykul przytoczony przez zalewa opiera sie na wycinaniu dzungli amazonskiej i uprawie pol.brakuje im do szczescia produkcji benzyny z wegla. pozaty o ile sie nie myle to chodzi o koszty.drozej wychodzi.
  18. moze nie dokladnie co kazda generacje.ale policz ile nastepnych serii 7 weszlo na rynek(liczac od twojej e23) i jakie teraz standardowo kola stosuja.wychodzi tak jakos ze co nowa 7 to kolo o cal wieksze.w duzym skrocie.
  19. http://auto.gazeta.pl/auto/1,48316,5103057.html nowe wiesci.
  20. http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=78786 masz tu jeszcze jeden aktualny watek dotyczacy auta z usa. i garsc oficjalnych informacji na temat warunkow i oplat przy sprowadzaniu aut zza oceanu: http://auto.gazeta.pl/auto/1,48316,5140829.html
  21. pytanie do moderatora.dostalem potwierdzenie o przyjeciu mnie do klubu.moja zonka dokonala wwplaty na konto BKP w poniedzialek czyli 7 kwietnia. ile czasu mija od wplyniecia kasy na konto do odblokowania stron dostepnych tylko dla klubowiczow? nie ukrywam ze strasznie ciekawi mnie co znajduje sie za tymi "zamknietymi drzwiami" pozdro.
  22. zalew to twoja e23 oryginalnie wyszla z febryki na felgach 14 cali? a jaki jest standardowy rozmiar felg nowej e65? i co glownie powoduje ze felgi rosna o 1 cal co kazda generacje? wyglad? chyba nie tylko?
  23. kaczynscy zawsze z kims walcza taka juz ich natura ze w kazdym widza wroga.nawet jak nie byli u wladzy to co tez z mafia paliwowa walczyli? wytlumacz co masz na mysli bo jakos nie kumam co ma wspolnego posiadanie konta osobistego tzw ROR z mafia?
  24. jasio ale zapominasz ze aby prawidlowo wlaczyc sie do ruchu przejezdzajac na zielonej strzalce zawsze powinienes sie zatrzymac,ze o przepuszczeniu jadacych z lewej juz nie wspomne.nie mozna tak dramatyzowac.to naprawde wygodne rozwiazanie.pozatym zasada ograniczonego zaufania.nawet jak przejezdzasz na zielonym
  25. zielonej karty miec nie trzeba.znajomy wlasnie zjezdza po 4 latach siedzenia na nielegalu i bierze ze soba kontener rzeczy,ale nie auto bo wlasnie przeszkoda jest to ze nie ma auta zarejestrowanego na siebie .a trzeba miec dokladnie tak jak piszesz czyli nie mniej niz pol roku.potem nie mozesz go sprzedac w polsce o ile sie nie myle jakies 2 lata.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.