Treść opublikowana przez sylwo
-
kubica.wygra wyscig?
wszystko ku temu swiadczy pozostaje wiec tylko czekac i trzymac kciuki. :pray:
-
jak rozpoznac czy business cd czyta mp3
a masz kogos znajomego zeby ci na e-bayu kupil? to kupuj. bo faktycznie posucha na allegro.
-
Ograniczenia prędkości w Niemczech
sylwo odpowiedział(a) na greg523 temat w Bezpieczeństwo w ruchu drogowym, techniki bezpiecznej jazdyto byloby jak zabranie francuzom wiezy Eiffle'a albo jak wprowadzenie w Rosji prohibicji.
-
Zlot BMW KLUB POLSKA
eee tam, nie jest tak zle za tymi drzwiami. zaskoczony zas pozytywnie jestem poziomem dyskusji, i stylem pismiennictwa tam uzywanym.
-
TIME: "The Clean Energy Scam" - o biopaliwach
no to prosze cos o efekcie cieplarnianym i emisji CO2 http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,33181,5108962.html p.s. ciekawi mnie dlaczego nikt sie nie czepia USA za to ze nie podpisaly do dzis porozumienia z Kioto w sprawie ograniczenia emisji gazow cieplarnianych.i nie maja zamiarow podpisywac bo to zaszkodziloby ich gospodarce.ale slaby dolar daje im niezle popalic.zebyscie widzieli ile tuostatnio toyot yaris mozna zobaczyc :twisted2: a ile ja jekow codziennie slysze o drogich paliwach!
-
Ograniczenia prędkości w Niemczech
sylwo odpowiedział(a) na greg523 temat w Bezpieczeństwo w ruchu drogowym, techniki bezpiecznej jazdyale wiecie co mowia: jedna jaskolka wiosny nie czyni!
-
rampa
zalew jak dla mnie film nieciekawy.jakby nie to ze to ty go wrzuciles to nie wiem czy bym sie skusil na ogladniecie go p.s. nie wiem czy przecietny amerykanski smiertelnik zmusil by sie do ogladniecia go w calosci.oni preferuja rzeczy raczej lekkostrawne.
-
rampa
no to juz wiemy jak wyglada niemieckie poczucie humoru.zdecydowanie wole angielskie.najlepsze mieli zeby w tym filmiku co poniektorzy! p.s. wiesz ze niemcy do tej pory nie emitowali u siebie serialu "ALLO ALLO"? recenzenci niemieccy uznali go za zbyt malo smieszny
-
rampa
myslisz ze BMW AG jest sponsorem tego filmu? jezeli tak to faktycznie ciekawy sposob promocji!
-
rampa
zalew wtf? co to w ogole ma symbolizowac? niemiecka zaradnosc i dokladnosc i precyzja? nie rozumie zupelnie przeslania tego filmu.
-
jak rozpoznac czy business cd czyta mp3
proboj znalezc na niemieckim e-bayu albo szukaj na allegro.nie wierze ze sie czasem cos ciekawego nie trafi.pozdro
-
jak rozpoznac czy business cd czyta mp3
pozatym to nie wiem jak z wysylka do polski.chyba nie ma takiej opcji.
-
TIME: "The Clean Energy Scam" - o biopaliwach
brzmi jak primaaprilisowy zart,ale oby to byla prawda.tylko laczego trwalo to tak dlugo? p.s.chodzi mi o wnioski plynace z drugiego linka zalewa.
-
jak rozpoznac czy business cd czyta mp3
co do pierwszej aukcji to za pozno.zamknieta. a co do samego radia z mp3 to ktos tu na forum juz pisal ze byly montowane w e39 w ostatniej fazie produkcji wiec to prawdziwe rodzynki.nie mniej jednak takie radyjko chyba widze w jednym z twoich linkow. co do e-baya to jest w miare bezpiecznym sposobem kupowania.po transakcji musisz przeslac feedback kupujacemu wiec sie staraja sprzedajacy nie oszukiwac.patrz zawsze ile przedmiotow sprzedals przedajacy i jaki maprocent dobrych ecenzji
-
e46 Który sensowniejszy silnik na dystans 10 000 rocznie?
powiem krotko, no to ja juz nic nie rozumie.
-
zielona strzalka wraca!
tu ci racje przyznam.sam widzialem takie stluczki a i sam pare razy bym komus wjechal w zad.
-
TIME: "The Clean Energy Scam" - o biopaliwach
brazylie niech lepiej zostawia w spokoju. artykul przytoczony przez zalewa opiera sie na wycinaniu dzungli amazonskiej i uprawie pol.brakuje im do szczescia produkcji benzyny z wegla. pozaty o ile sie nie myle to chodzi o koszty.drozej wychodzi.
-
felgi 19" w e39
moze nie dokladnie co kazda generacje.ale policz ile nastepnych serii 7 weszlo na rynek(liczac od twojej e23) i jakie teraz standardowo kola stosuja.wychodzi tak jakos ze co nowa 7 to kolo o cal wieksze.w duzym skrocie.
-
Wawa, Puławska niedawno trójka na pół, dziś spalone ferrari
http://auto.gazeta.pl/auto/1,48316,5103057.html nowe wiesci.
-
BMW z USA czy sie opłaca ,Czy warto ??
http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=78786 masz tu jeszcze jeden aktualny watek dotyczacy auta z usa. i garsc oficjalnych informacji na temat warunkow i oplat przy sprowadzaniu aut zza oceanu: http://auto.gazeta.pl/auto/1,48316,5140829.html
-
Zlot BMW KLUB POLSKA
pytanie do moderatora.dostalem potwierdzenie o przyjeciu mnie do klubu.moja zonka dokonala wwplaty na konto BKP w poniedzialek czyli 7 kwietnia. ile czasu mija od wplyniecia kasy na konto do odblokowania stron dostepnych tylko dla klubowiczow? nie ukrywam ze strasznie ciekawi mnie co znajduje sie za tymi "zamknietymi drzwiami" pozdro.
-
felgi 19" w e39
zalew to twoja e23 oryginalnie wyszla z febryki na felgach 14 cali? a jaki jest standardowy rozmiar felg nowej e65? i co glownie powoduje ze felgi rosna o 1 cal co kazda generacje? wyglad? chyba nie tylko?
-
'uprzywilejowani', ktorym policja pomaga lamac przepisy
kaczynscy zawsze z kims walcza taka juz ich natura ze w kazdym widza wroga.nawet jak nie byli u wladzy to co tez z mafia paliwowa walczyli? wytlumacz co masz na mysli bo jakos nie kumam co ma wspolnego posiadanie konta osobistego tzw ROR z mafia?
-
zielona strzalka wraca!
jasio ale zapominasz ze aby prawidlowo wlaczyc sie do ruchu przejezdzajac na zielonej strzalce zawsze powinienes sie zatrzymac,ze o przepuszczeniu jadacych z lewej juz nie wspomne.nie mozna tak dramatyzowac.to naprawde wygodne rozwiazanie.pozatym zasada ograniczonego zaufania.nawet jak przejezdzasz na zielonym
-
[E46] 330ci z usa co o nim sadzicie!?
zielonej karty miec nie trzeba.znajomy wlasnie zjezdza po 4 latach siedzenia na nielegalu i bierze ze soba kontener rzeczy,ale nie auto bo wlasnie przeszkoda jest to ze nie ma auta zarejestrowanego na siebie .a trzeba miec dokladnie tak jak piszesz czyli nie mniej niz pol roku.potem nie mozesz go sprzedac w polsce o ile sie nie myle jakies 2 lata.