Treść opublikowana przez sylwo
-
tylna os skretna w nowej 7?
zalew fajna stronka.prawdziwa kopalnia wiedzy na temat nowosci w BMW :cool2:
-
radio z USA
to jest wypowiedz jednego z forumowiczow:nie wiem czy dziale bo jeszcze nie sprawdzalem. "...Można to przestroić tylko nie wiem czy każde radio BMW ma ukryte menu. Włanczamy radio gałką i wciskamy przycisk "m" i trzymamy z 10s, aż się nie pojawi numer seryjny, guzikami "+ i -" wyszukujemy "area usa" czy coś takiego i to zmieniamy na erope albo co nam się podoba. Po zmianie wychodzi się "+". Moje radio to blaupunkt CD busines i umnie to działa..."
-
relacja foto z targow Car_Audio
Bad_Boy a czym byles bardziej zainteresowany? :norty: :lol:
-
ringi ccfl - zalozone- fotka jak wyszlo
zerknij na 15 strone tego postu.
-
WDS ON-LINE
to mozliwe.turcja jest jedna z dwudziestu najwiekszych gospodarek swiata.71 mln mieszkancow.
-
TIME: "The Clean Energy Scam" - o biopaliwach
i jeszcze o efekcie cieplarnianym,choc nie wiadomo jak to interpretowac bo na koncu znajduje sie zaprzeczenie tytulu.czyli jednak sciema z tym ociepleniem http://wiadomosci.onet.pl/1730825,16,item.html
-
ludzie wjezdzajacy na zderzak
juz widze te napisy: i co sie tak gapisz????? :dance:
-
malucha wciaglo
to sie wlasciciel zdziwil :twisted2: http://gospodarka.gazeta.pl/pieniadze/1,52984,5120810.html
-
tansze ac?
sylwo odpowiedział(a) na sylwo temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjnea tu jeszcze cos nowego o AC - miniAC http://gospodarka.gazeta.pl/pieniadze/1,52984,5120810.html mysle ze pomysl calkiem niezly.
-
hamann m3
moze lekko przesadzone w tuningiem optycznym,jakby jednak nie patrzac to M3,i to jeszcze mocniejsze.
-
BMW z Kanady
w kanadzie obowiazuje system metryczny. czyli auto tam kupione nie rozni sie od kupionego w europie.
-
WDS ON-LINE
zobacz ile BMW sprzedaje rocznie nowych aut w polsce.
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
beemwu powiedz mi gdzie ty widzisz gaz bo ja chyba slepy jestem :shock:
-
hamann m3
a tu artykul w wersji polskiej http://auto.gazeta.pl/auto/1,48316,5117726.html
-
nowe tanie auta - na ile bezpieczne
sylwo odpowiedział(a) na Hubertus7er temat w Bezpieczeństwo w ruchu drogowym, techniki bezpiecznej jazdydokladnie tak sie przeprowadza crash testy czolowe.wedlug EURO NCAP. co do podpilowania podlogi to u ruskich wszystko mozliwe ale nie chce mi sie wierzyc zeby musieli sie uciekac do takich metod
-
nowe tanie auta - na ile bezpieczne
sylwo odpowiedział(a) na Hubertus7er temat w Bezpieczeństwo w ruchu drogowym, techniki bezpiecznej jazdyzupelnie zgadzam sie z gregiem.know how dostarcza kto inny,chinczycy tylko to produkuja.co sie tyczy aut to chinczykom na razie dobrze wychodzi powielanie wzorcow, np kopia BMW X5. a dla wszystkich niedowiarkow i oponentow tego filmu jedna rada: jak nie wierzysz w to co zobaczyles to przelam stereotyp chinskiego auta i kup je.
-
opinie na temat felg ats
znajomy mial w golfie,dokladnie 17.jak najbardziej w porzadku.na pewno o niebo lepsze niz te niewiadomego pochodzenia z allegro.
-
Dylemat po uszkodzeniu opony
mam podobny problem bo panowie ktorzy wymieniali mi kola stwierdzili ze jedna z opon nadaje sie do wymiany.ja kupie 2 nowe zeby byly takie same na jedna os.oj bedzie bolalo!
-
jakies ciekawe felgi 16 do czarnej e46 doradzcie
te AEZ z twojego linka sa calkiem fajne.a i firma solidna.
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
nie no czy, ten gosc jest tak glupi? przeciez jak ktos szuka takiej bmki to wie jakie sa silniki.nie wiem czym sie koles sugeruje.chyba ze sie kompletnie nie zna i sprowadzil autko po prostu z takim znaczkiem i mysli ze to taki jest oryginalny?
-
Czy ktoś w tym kraju wymienia laser w CD BMW Bussines RDS???
no to z koszalina masz kawalek.
-
mała moc na gazie
pojedz jeszcze do innego gazownika.jezeli on stwierdzi to samo no to nie masz wyjscia,bedziesz musial wyczyscic lub wymienic je.badz dobrej mysli,moze samo czyszczenie wystarczy.
-
tlumaczenie "reczne"
http://wiadomosci.onet.pl/1728269,11,item.html no to sobie chlopaki pogadali.tylko nie wiem czy bylo warto :clap:
-
Zlot BMW KLUB POLSKA
widzisz a ty tyle czasu zyles w niewiedzy :lol:
-
Zlot BMW KLUB POLSKA
oooo! do tej czesci klubu to jeszcze nie mam chyba dostepu!!!?????