Treść opublikowana przez sylwo
-
Kultura na drodze ;)
kris po prostu posiadanie BMW prowokuje...
-
Odgrzybianie klimatyzacji.
czy sa to srodki ogolnodostepne? tzn czy moge je kupic wsklepie z art motoryzacyjnymi? czy trzeba szukac w jakichs specjalistycznych sklepach?
-
Slabe punkty e46(320d)
moja malzonka znalazla slaby punkt naszej e46.jest w 9 miesiacu ciazy i nie moze wysiasc z auta,bo mamy chyba sportowe fotele, takie glebokie z boczkami. dalszych wad jak na razie nie stwierdzono!
-
czyszczenie skóry
masz tu linka. http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=3210&highlight=czyszczenie+tapicerki :search:
-
ringi ccfl - zalozone- fotka jak wyszlo
dzieki za info.mam nadzieje ze we wtorek zaprezentuje ringi u mnie!
-
silnik roku 2008
no i mamy wyniki.BMW wygralo w 4 z 8 kategorii!! plus wyroznienie za silnik 2.0 204 KM. http://moto.onet.pl/1485687,2217,artykul.html
-
Odgrzybianie klimatyzacji.
jaki jest kosz tego preparatu do odgrzybiania? bo bylem wczoraj u mechanika od BMW i powiedzial mi 400zl za usluge,plus koszt filtra kabinowego 120zl.troche duzo co???
-
ringi ccfl - zalozone- fotka jak wyszlo
czyli normalnych postojowek juz nie bedzie?
-
wieksze mandaty od czerwca?!
to byloby zbyt surowe.nie jest to w koncu jakas zmora w jezdzie codziennej.wiem ze to denerwuje i to bardzo ale na kursie prawa jazdy polozony jest spory nacisk na jazde z kierunkami i widze ze ludzie sie stosuja. p.s. nie wiem jak sie jezdzi po stolicy.
-
wieksze mandaty od czerwca?!
zalew a byl wogole taki zamysl aby dawac punkty karne za brak kierunkow? w polsce nie jest tak zle,stwierdzam po dwoch dniach jazdy.w nyc to jedna z najwiekszych plag.
-
m3 335i 135i film
ja do jazdy na codzien po miescie wybralbym 135 jako bardziej dyskretne i mniej wyzywajace.ale jako drugie auto w rodzinie to tylko M3. p.s. film pokazuje jaki postep technologiczny dokonuje sie w BMW, bo nie myslalem ze cos moze dorownac e46 M3, oprocz oczywiscie nowej e90 M3.
-
[e46] komputer czy mozna mu ufać
no to nie wiem jak to wytlumaczyc.widocznie nie ma co do konca wierzyc BC.ja na wszelki wypadek nie dopuszczam do zaswiecenia sie kontrolki rezerwy.pozdro.
-
wieksze mandaty od czerwca?!
z tymi pieszymi to chyba chodzi o to ze policjanci nie mieli sumienia karac 200 zlotowym mandatem ludzi ubogich badz emerytow.chodzi mi np. o male miasteczka gdzie zawsze znajdzie sie jakas babcia ktora wlezie na czerwonym.a tak to babci 20 zlotych i nastepnym razem moze pomysli.a 200 no to czesto polowa renty byla,i konczylo sie na pouczeniu, bo policjanci to tez ludzie.
-
[e46] komputer czy mozna mu ufać
loocas cyzli wsyzstko w normie z twoim kompem.jak zapaliles silnik po poludniu to byl on"zimny" i komp pokazywal ile bys teoretycznie przejechal takim nierozgrzanym autem. natomiast po osiagnieciu temp roboczej i przy stalej predkosci spalanie spada i dlatego ci wyswietlalo ze mozesz przejechac 105 km.pozdro.
-
ringi ccfl - zalozone- fotka jak wyszlo
to ja mam pytanko do wszystkich ktorzy maja zamontowane ringi. umowiony jestem na wtorek na montaz i chodzi mi o sposob ich wlaczania po zamontowaniu.czy jest osobny wlacznik,albo czy wlacza sie je razem z postojowkami czy razem ze swiatlami mijania? bo mi powiedzieli ze mi zamontuja jak chce a ja nie wiem jak bedzie najlepiej?
-
wieksze mandaty od czerwca?!
rzad szykuje nam zmiane taryfikatora.oczywiscie wzwyz http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,5188614.html nie cieszy mnie ta zmiana, ale popieram dwa zapisy.pierwszy o zajmowaniu miejsc dla inwalidow, a drugi za nieprawidlowe przewozenie dzieci w aucie.za te dwa wykroczenia moga z czystym sumieniem zwiekszyc mandaty!
-
Podkarpackie
bylem dzisiaj u pana Mateusza Wlazly w Mrowli 89.gosc w wieku okolo 30 lat, zwykly domek a na ogrodzie to co zobaczylem to nie moglem uwierzyc: z4, e38, 4x e90, 3x e60 do tego x5 i pare e39.wiecej jak w jakims serwisie,wow gosc wyglada na niezle zorientowanego,umowilem sie z nim na odgrzybianie klimy. p.s. czytalem kiedys jakis archiwalny post o 6er z usa gdzie serwis nie mogl sobie poradzic z elektronika.gosc mowi ze pomogl mu przez telefon. czary jakies czy co ?????
-
radio z USA
nikt sie nie bawil.nie wiem jak to sie stalo ale przypomnialem sobie o radiu juz w domu i bylo juz przestawione.
-
cche zalozyc Felgi 19 prosze o pomoc
a jaka cena orzginalow? podejrzewam ze gora kasy.
-
radio z USA
ja wlasnie zamontowalem swoj business cd/mp3 i nie trzeba bylo nic zmieniac.radio ma zakres czestotliwosci co 0.1 mhz.dziwne bo przywiozlem je ze stanow i myslalem ze trzeba bedzie przestawiac.mozliwe ze przestawilo sie automatycznie?
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
das is bundestunig! widze ze nie tylko u nas mozna wioche spotkac.
-
cche zalozyc Felgi 19 prosze o pomoc
dawaj 19 ja mam letnie 17 autko troche tanczy na koleinach ale ten wyglad :dance: z checia bym zalozyl 18 ale oryginal od BMW pewnie kosztuje fortune,a ja nieoryginalow nie chce.pozdro. p.s. w irlandii chyba macie dobre drogi???
-
cche zalozyc Felgi 19 prosze o pomoc
masz tu watek o felgach 19 w e39. http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=74459
-
M1 Concept!!!
:jawdrop: ale to mi bardziej wyglada jak prototyp nastepnej 3er coupe.piekny!! i nawet w "bangle" stylu.
-
skrzynia manualna vs automat za? przeciw?
automat do miasta jak najbardziej.jezdze ciezarowka po miescie i jakby to nie byl automat to chyba by mi rece odpadly.ale fajnie tez wsiasc do manuala i samemu pomieszac biegami.