Treść opublikowana przez sylwo
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
powiedzcie jaki jest sens tego typu przerobek? przeciez to sa drogie elementy.! wartosc czesci na pewno przekracza wartosc auta.
-
pytanie o komputer i radio CD
:modlitwa: masz szczescie bo juz mnie zaczynala nerwica brac.pozdro :dance:
-
pytanie o komputer i radio CD
co wy sie tak tego radia czepiliscie? arczito wrzuc fote jak to radio wyglada. moze byc radio oryginalne i bez zmieniarki!!!! co pisze na radiu? naprawde wyglada jak naklejka? nie uwierze jak nie zobacze!
-
ringi ccfl - zalozone- fotka jak wyszlo
nie wiem skad ten post tutaj??????????????????? odpowiedz dotyczyla zupelnie innego watku ale o podobnej tematyce.sorka.
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
http://allegro.pl/show_item.php?item=358380231 ciete wg wskazowek klienta. p.s. przez masarza. 20 lat doswiadczenia w masarni.
-
ringi ccfl - zalozone- fotka jak wyszlo
:cool2: autko czarne nerki w twoim przypadku tez wygladaja fajnie. pamietam ze u piotresa w srebrnej bmce juz wygladaly gorzej. p.s. piotres dalej je masz czy wrociles do srebrnych?
-
Wawa, Puławska niedawno trójka na pół, dziś spalone ferrari
nie tlumacze brawury,twierdze tylko ze jakby tam nie bylo tego dolka to wypadkow byloby mniej!! czas pokaze co sie bedzie dzialo teraz po zlikwidowaniu tej nierownosci.ludzie jezdzili, jezdza i beda jezdzili za szybko, ale moze nikt juz nie zginie w tamtym miejscu.
-
pytanie o komputer i radio CD
kolego co rozumiesz pod pojeciem nieoryginalen radio? radio mozna miec oryginalne i nie trzeba wcale miec zmieniarki.
-
Wawa, Puławska niedawno trójka na pół, dziś spalone ferrari
jezeli juz tak piszesz to powinno brzmiec: ludzie gineli tam z powodu dolka i nadmiernej predkosci.to wypadkowa dwoch czynnikow.pozdro
-
pytanie o komputer i radio CD
to akurat dosc czesta przypadlosc w e46.ja sam tez mam kaseciaka.jeszcze... bo we wtorek zmiemiam na oryginalny mp3 odtwarzacz :dance: a brak cd juz pare osob na tym forum poruszalo czyli wynika ze sporo e46 wychodzilo w takiej konfiguracji wyposazenia. to byl akurat zaden problem dla mnie w momencie kupna.lepiej bylo zwrocic uwage na inne rzeczy.
-
sprytne sposoby zaoszczedzenia paliwa
ja natomiast niewiedzialem o tym nieszczelnym korku od wlewu paliwa.a faktycznie paliwko szybko paruje na wolnym powietrzu.
-
Wawa, Puławska niedawno trójka na pół, dziś spalone ferrari
nikt juz wiecej nie zginie przez glupi dolek.trzeba bylo kilku osob zabitych aby cos z tym zrobic. a wiadomo cos wiecej co z mackiem? bo jakos cicho od paru tygodni.sledze neta i nie natrafilem na zadne info na temat jego stanu zdrowia.
-
pytanie o komputer i radio CD
dzwignia a raczej przycisk na jej koncu. wierzyc mi sie nie chce ze kompa nie ma :jawdrop:
-
BMW w USA
solara wyglada niezbyt ciekawie i nie sadze aby zrobila furore w europie,a musialaby kosztowac wiecej niz 100k. co do malych autek to amerykanie zaczynaja kupowac toyoty yaris,priusy,popularny jest golf V,zobaczyc tez mozna male chevrolety aveo i hhr.no i sporo hyundai accentow i elantr. co sie tyczy BMW to marka ta ma tu swietna reputacje.kropka.
-
pytanie o komputer i radio CD
a 318Ci to diesel? komputer jesli jest, to wyswietlacz znajduje sie u dolu pomiedzy predkosciomierzem a obrotomierzem.obsluguje go dzwigienka kierunkowskazow. business cd znajdziesz na allegro za okolo 600 zlotych.
-
Skórzana tapicerka czy warto?
fakt, zwracam honor, zapomnialem o jakim autku piszemy.najlepsze czasy e36 ma juz za soba,choc pewnie mozna znalezc egzemplarze z pieknymi skorami.pozdro!!
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
ale wlasciciel przynajmniej szczery az do bolu ,trzeba mu to przyznac. :clap:
-
sprytne sposoby zaoszczedzenia paliwa
moze ktos jeszcze nie wie. http://moto.onet.pl/1484521,2217,artykul.html
-
Skórzana tapicerka czy warto?
echh teraz ci sie dostanie od wszystkich posiadaczy ladnie utrzymanych skor. :twisted2: zapomniales ze czesc forumowiczow ma nowsze autka z ladna skorka :dance:
-
Jak otworzyć kluczyk? FOTO
ale co tam w srodku slychac? jest bateria? jakis opis na niej?
-
BMW w USA
fotki sa spoko ale zadnego BMW na nich nie ma. a gdzie wszystkie e36 i e46 sie podzialy? bo ja ich widze cale mnostwo! alez to wszystko pieknie na zdjeciach wyglada! pozatym USA sa najwiekszym rynkiem zbytu dla BMW,jak jestes w NYC to kup dzisiejszy (05.01) nowy dziennik sa tam dane sprzedazy. BMW sprzedaje wiecej w USA niz w Niemczech!
-
Jak otworzyć kluczyk? FOTO
no to gregu nie zobaczysz jak jest w srodku.szkoda bo sam jestem ciekaw co tam siedzi.ale napisz jaka jest przyczyna ze chcesz tam zagladnac. :hand:
-
Skórzana tapicerka czy warto?
masz tu wszystkie za i przeciw. :D http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=77085&highlight=skora+aucie
-
Jak otworzyć kluczyk? FOTO
ale dlaczego? musi byc przeciez dostep jakis do tego co jest w srodku??
-
kontrolki na desce
symbole swiatel przy obrazku auta zapalaja sie jak masz przepalona zarowke.wiec jak wszystko jest ok to powinny byc zgaszone. kontrolki poduszek powinny zgasnac po wlaczeniu silnika.