Treść opublikowana przez darcyn
-
e60 opony zimowe 205/55R16
Takie dostałem a darowanemu...
-
e60 opony zimowe 205/55R16
jak nie zapomnę to jutro sprawdze
-
Pod maską E60 535d
2. chyba umre ze śmiechu - ulało się podczas wlewania i tyle!!!!!!
-
e60 opony zimowe 205/55R16
nie ma bo to pewnie z e90. ja mam 205 i jeżdżę http://imageshack.us/a/img845/2296/p1050117i.jpg
-
530d 04r dziwnie pracujacy automat
I takie są właśnie e60tki za 40000
-
E 87 118 D osłona silnika
To jest osłona termiczna
-
BMW E87 118D 122KM i 143KM różnice
różnią się np rozrządem, który w 143KM lubi się posypać. naprawa jest bardzo kosztowna. niby piszą, że każdy o tym mówi a nikt nie widział. ja akurat obejrzałem jedno e90 143KM i akurat trzaskał się rozrząd. bardzo łatwo poznać poliftowy silnik. osłona silnika jest taka trójkątna, a przedlifotowa kwadratowa
-
Jakie tarcze i klocki do E60
niby nie ate. jakby ktoś chciał ori to mam 780 komplet z wysyłką, FV itp
- e60 535d falujące obroty
-
[E8x] Interfejs diagnostyczny
droższy kabel różni się tylko tym że chodzi w autach po 2006. na tym tańszym robisz wszystko w disie, ncs, inpie tylko w starszych rocznikach. i tyle. mam taki kabel za 50zł i robię nim wszystko w aucie z 2004r
-
e60 Stalowa Wola WBANB310XOBO79596
darcyn odpowiedział(a) na PAVKO temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażLeżąc pod pierzynka mogę ci juz powiedzieć że pewnie siedzą w niej wszystkie klątwy modelu e60 a zwłaszcza 545
-
E60 WBANC31010CX76842 z Belgii
darcyn odpowiedział(a) na kaczorlandia temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie do ciebie,
-
E60 WBANC31010CX76842 z Belgii
darcyn odpowiedział(a) na kaczorlandia temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażsłabo szukasz, ja sprzedaje i wśród kupujących jest taki sam dramat jak wśród sprzedających. Dla ludzi tak ważna jest duża nawigacja, albo czarny kolor, że nie interesuje go nic innego
-
BMW E60 535d RYPIN B763833
darcyn odpowiedział(a) na andrzej29 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażprzecież poduszka m-pakietowa kosztuje tyle co dwie takie kompletne kierownice
-
INPA
ma takie coś u góry w inpie, czy to oznacza że z czymś się nie łączy?? error coś tam... http://img861.imageshack.us/img861/5079/10940743.png
-
E60 530d Pakiet Startowy
uwielbiam spiewki sprzedawców: "na pierwszy montaż". po takiej formułce kupujesz cokolwiek by to było
-
BMW E90 | 320d 192 KM | do sprzedania lub zamiany
cena
-
Koło pasowe wału/tłumik drgań, E61 2005 530d
jakby co to mam koła pasowe Corteco taniej niż najtaniej na allegro ;)
-
E60, 530d. Syców, WBANR71000CR05773
darcyn odpowiedział(a) na samboman temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażwidze że wynajdujesz najlepsze okazje na allegro
-
BMW E60, 530d, Radlin Śląski, WBANC710X0B151644
darcyn odpowiedział(a) na samboman temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażto stwierdzenie powinno aspirować do nagrody: "srebrne usta"
-
BMW E60, 530d, Radlin Śląski, WBANC710X0B151644
darcyn odpowiedział(a) na samboman temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażktoś wie co to za komforty? poliftowe? kurde, może te auto spaliło się w środku (????????!!!!!!!!!) przecież taki lift środka to majątek
-
BMW E60, 530d, Radlin Śląski, WBANC710X0B151644
darcyn odpowiedział(a) na samboman temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażczyli połowa rzeczy dołożona? przebieg nieprawdziwy, ale mimo wszystko ładna
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
aleś sobie gniota wybrał. na dobrą e87 musisz mieć te 38 - 40 000
-
E60 520i Porysowany klosz tylnej lampy
jaki koniec? piwo do mnie za porade
-
BMW E90 320d 2005 Koziegłowy WBAVC31090KU53631
darcyn odpowiedział(a) na Greg87 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażdyskusja schodzi na zły tor odezwał się bo auto krytykowane i okazało się dobre.