Treść opublikowana przez darcyn
-
Czarny wydech w e60 530d
fabrycznie na pewno był dpf. jak ktos wyciął u kogoś kto sie na tym zna to ok
-
BMW E60 530d Kraków WBANC710X0B660908
darcyn odpowiedział(a) na s0nar temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażdaj te 50 co masz to będziesz miał nawet w m-pakiecie. z rocznikiem też się coś pomyśli ;) jaki przebieg ci odpowiada? :twisted: :roll:
-
BMW E60 530d Kraków WBANC710X0B660908
darcyn odpowiedział(a) na s0nar temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażo golasie to mówiłeś o moim. http://otomoto.pl/bmw-530-530d-04-05r-krajowy-komforty-C26147128.html
-
Informacje DPF 520-530d
w 163 też może wystąpić problem z napinaczem, wałem - potwierdzone info. nie tak często jak w 177KM ale możesz trafić
-
E60 3.0i szarpie przy zmianie biegów
a ło: http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=1&t=121301
-
E60 3.0i szarpie przy zmianie biegów
eee co wy, przecież właściciel na innych forach już wie co to jest -> gumki mechatronika. phi
-
[E60] ogrzewanie fotela - siedzisko
coś kiepsko. jak przerywa się obwód to nie grzeją wcale.....
-
E 61 - PRZEDNIE ZAWIESZENIE
byłeś w BM carsie?
-
e60 530i CF81107
darcyn odpowiedział(a) na fabio temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA to nie Ty czasami dzwoniłeś o moją 530i mystic blau swego czasu z propozycją 70tys zł? :norty: telefony z propozycjami są najlepsze
-
E 61 - PRZEDNIE ZAWIESZENIE
ale co ty porównujesz.......
-
E 61 - PRZEDNIE ZAWIESZENIE
115000km?? który ro rok?? 09? i już łożyska? heh 1. dosuń szyby 2. zobacz czy nie wisi coś pod autem. 3. jedź do dobrego warsztatu blacharskiego i pomierz auto na płycie. 4. turbo
-
e60 530i CF81107
darcyn odpowiedział(a) na fabio temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażoparcie widać w samym dole zdjęcia
-
e60 530i CF81107
darcyn odpowiedział(a) na fabio temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażfotel przetarty do kości ?
-
Barwa nowego żarnika - FOTO
ale ja nie miałem uszkodzonego. tak po prostu mam nowy jeden i wiem że oryginał a nie jakaś podróbka, więc chciałem zobaczyć jak zaświeci
-
Barwa nowego żarnika - FOTO
wpadł mi w rękę oryginalny, fiatowski żarnik. nie spojrzałem na producenta. GE ?? ale nie o to chodzi. świeci na żółto jak zwykła żarówka. czy to normalne? http://imageshack.us/a/img685/8004/imag0272m.jpg http://imageshack.us/a/img17/9386/imag0271e.jpg http://imageshack.us/a/img580/117/imag0270u.jpg
-
wymiana żarnika ksenonowego w E60
wymiana żarnika. mi zajęło to może ze 4 minuty. odkęcamy 4 śrubeczki. UWAGA!!! na dole tylko popuszczamy!! lampe z dolnych wysuwa się!! ja już mam połamane zaczepy http://imageshack.us/a/img5/9114/imag0264m.jpg ja dodatkowo odkeciłem zaślepke od żarówki długich świateł bo przeszkadzała mi. nie wyciągałem kostek bo w niczym mi nie przeszkadzały http://imageshack.us/a/img844/1395/imag0265x.jpg po zdjęciu osłony mamy przetwornice, albo starter. nie wiem jak się to nazywa... ;) Jako że nie odpiąłem kostki to wyciągłem z niej kabelek i odkręcałem w rękawiczkach. tak na wszelki wypadek. przekręcamy jak na rysunku. odkęca się trochę, może o 45 stopni. http://imageshack.us/a/img843/8614/imag0266o.jpg po zdjęciu przetwornicy mamy już żarnik. ściskamy spręzyne i wyjmujemy żarnik http://imageshack.us/a/img580/3205/imag0267t.jpg i tyle. ktoś pisał że wkładał 2 godziny gdyby nie to pod lampą http://imageshack.us/a/img820/6783/imag0268j.jpg to lampa wskoczyła by sama. a tak to trzeba nią manewrować. trzeba włożyć najpierw tą właśnie stroną i sama wchodzi
-
Szarpiacy automat przy hamowaniu E60 520d
tak to jest jak te rzeczy są wyznacznikiem w zakupach
-
530d błędy przed rozruchem silnika: transmission fau
wymieniaj regulator
-
530d błędy przed rozruchem silnika: transmission fau
najpierw jeszcze gdzies podepnij pod komputer. tak nawiasem pisząc kabelek do twojego auta to 50zł (ja taki mam). warto mieć.
-
530d błędy przed rozruchem silnika: transmission fau
na ja go mam w aso po rabacie za jakieś 380. moge wspomóc rabatem ale nie weim czy wyśle tak daleko... 460 chyba cennikowa. ta akcja na kabel to nic z tych rzeczy. to poprawa mocowania, przesmarowanie śrubki, plus mały przegląd auta. IBS to klema minusowa. trzeba by podpiąć pod komputer. ale nie wime czy coś da bo na przykład przez ten regulator i tak wysieje ci kupę błędów... nie wiem. nie znam się
-
530d błędy przed rozruchem silnika: transmission fau
a akumulatora nie rozładowywuje? pewnie początki regulatora. 400zł z groszem. jest już pozmianowy i nie siada. wymiana nawet bez wyjmowania alternatora jak masz zwinne ręce. masz nr czesci 12318510092. wymień w ciemno
-
E60 komunikat side window anti-trap function
no właśnie jaki moduł... bo nie widziałem nic do szyb...
-
E60 komunikat side window anti-trap function
no to napisz jak i gdzie! u mnie fachowiec zrobił to w disie. szyb poskakały góra dół i jest
-
E60 Restraint systems pomoc
są emulatorami z symulatorami pasów. mata w aso po rabacie 460zł. robocizna nie wiem
-
[E87] Klapki zawirowań powietrza
ktoś wyjął. nie ma szans żeby nie było