Treść opublikowana przez darcyn
-
E60 komunikat side window anti-trap function
przepatrzyłem inpe i nie mam pojęcia gdzie to może być...
-
KONTROLKA PASÓW BEZPIECZEŃSTWA
http://allegro.pl/emulator-maty-bmw-czujnik-mata-fotela-e46-e39-e36-i2431971383.html
-
E60 520i Porysowany klosz tylnej lampy
może da się spolerować
-
E60 komunikat side window anti-trap function
takie kodowanie nic mi nie dało. dostałem odpowiedź od kolegi z aso że trzeba zrobić inicjacje na "ich sprzęcie" i że są niewielkie szanse żeby to nie pomogło. ciekaw jest czy da się to zrobić w disie
-
Inicjacja położenia szyby w DIS??
mam błąd: szyba z wykrzyknikiem - side window anti-trap... nie mogę tego usunąć kodując szyby przytrzymując przyciski. przedstawiłem ten problem koledze z aso i po konsultacjach stwierdził: przyjedź, naszym sprzętem to zrobimy. tyle że przed wakacjami nie uśmiecha mi się jeżdżenie do aso.. pytanie: da się to zrobić w disie? jeśli ktoś robił to podpowie co i jak?
-
E60 komunikat side window anti-trap function
edit: zacząłem :kodować wszystkie szyby. błąd gasł przy kodowaniu każdej szyby ale zaraz się zapalał. efekt jest taki że teraz dwie tylne szyby skaczą mi co 3-5cm
-
E60 komunikat side window anti-trap function
no i mnie to wczoraj dopadło. tylna szyba otwiera się co 5cm. zamyka też co 5cm. niestety te kodowanie nie pomaga. jest jeszcze jakiś sposób na to?
-
INPA
ktoś coś wie nt tej miny: KOMBI a557 ?
-
e60 530d 2003 POZNAŃ wbanc71080b620682
darcyn odpowiedział(a) na pampuch1 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażheh twój w tym dziale byłby niezłym ulepem. "...lampy polift w przedliftem?? bity!..."
-
E61 błąd napinacza i poduszek
a co myślicie o tym. wywala mi błąd maty - obwód otwarty ale jest jedno ale: mata działa, widzi pasażera, błąd wywala w momencie włożenia pasa w zaczep
-
e46 330Ci JT60262 Przysucha
darcyn odpowiedział(a) na nord temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażauto rybika
-
E65 Poduszka powietrzna
SBE to moduł obecności pasażera
-
x3 3,0d SOSNOWIEC korekta licznika
darcyn odpowiedział(a) na darcyn temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażna liczniku ma coś koło 180 000
-
BMW E61 530d - WBAPX71060B989120
darcyn odpowiedział(a) na barteku temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażnie wiem. obok w temacie rozszyfrowane X3 a z Włoch
-
x3 3,0d SOSNOWIEC korekta licznika
darcyn opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażnie będę się rozpisywał luty 2007 81 000km czerwiec 2007 20 212 (możliwe ze ucięto "1" i miało być 120 000. ewentualnie już tu była korekta. ostatni odnotowany przebieg 246 000km
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
mam zdjęcia jak to było poobijane. naprawa jak i malowanie odbyło się gdzieś pod domem, lakierowanie sprajem. przebieg nieadekwatny do stanu wnętrza. silnik nie jest w dobrej kondycji, nie ma swoich osiągów, koło pasowe albo/i dwumas bliżej końca
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
wszystko dokładane, ale wydaje mi się że już ktoś coś pisał o niej
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
http://moto.allegro.pl/bmw-e87-118d-m-pakiet-i2437465697.html było coś o tym aucie?? nie mogę znaleźć a chyba było. bardzo gniot?
-
[e87] 118d - eltabbo
podejrzewam że nikt nie zadzwonił...niestety ludzie szukają najtańszych aut. wiem to po sobie
-
E60 530d Grójec WBANC71060B628344
darcyn odpowiedział(a) na kakson temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażczyli prawie trafiłem. szkoda że nikt się nie założył
-
E60 530d Grójec WBANC71060B628344
darcyn odpowiedział(a) na kakson temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażide o 100zł że ma ponad 300 000km realnie
-
530d e60 warszawa B137592
darcyn odpowiedział(a) na malacz330 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażhttp://allegro.pl/show_item.php?item=2265808121 krajowy z niemiec ale widze auto kolegi z forum. można poczytać posty
-
530d e60 Wrzesnia B636481
darcyn odpowiedział(a) na malacz330 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażtak tylko ze ta czarna juz jest napewno poraz 2 wystawiona, w 1 wystwieniu jest juz prawie 6 tys odslon wiec dziwie sie ze jeszcze nie zostala sprzedana? chyba ze to tylko jakies moje dziwne spostrzezenie :norty: . a to dlatego że przeciętny "kupowacz" e60tek ma w portfelu 35 000
-
530d e60 Wrzesnia B636481
darcyn odpowiedział(a) na malacz330 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażczarna bez porównania. całkiem możliwe że też 2003 bo bez dpf mata siedzenia pasażera poszła....
-
530d E60 Łódz (b147857)
darcyn odpowiedział(a) na malacz330 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażteż nie pchałbym się w dynamic drive. ale za to nie ma DPFa ładna jest. jeśli przebieg jest ori i nie jest lana to chyba warta (weź dołoż choćby zderzaki m-pakietowe, to nie 5zł)