Treść opublikowana przez darcyn
-
Dołożenie tempomatu E60
we wajchach wybieram ale gorzej z osłoną kolumny kier do wersji z elektryczną regulacją ps. gdzie tego szukać w realoemie?
-
Dołożenie tempomatu E60
ktoś na forum odezwał się do mnie że założy mi za 800zł, no i może nie być instalacji.... chyba dołożę sam i dam do zaprogramowania. ps. będę musiał zdjąć kierownice?
-
e60 525 2007 łęgowo - full??
darcyn odpowiedział(a) na Ninka temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż70% kierownic na allegro jest "multimedialna"
-
e60 525 2007 łęgowo - full??
darcyn odpowiedział(a) na Ninka temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażto jest słabsze 3,0. co do tego fulla to... szkoda paznokci na klikanie
-
[E46] 2.0D rozważam zakup, proszę o opinię
darcyn odpowiedział(a) na Ronny temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażjest na forum!!! auto ten przebieg miało dawno dawno temu
-
E82 123d >>> Darek, lampy LCI, koła Perf, znaczki
liczyłeś do 100? bo nie wiem czy skręcić przed Myślenicami w lewo czy nie
-
E46 318TI 2004r. Sosnowiec KN09722
darcyn odpowiedział(a) na Bawarczyk88 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażjako miejscowy powiem że nie widziałem auta na mieście. ale po fotach kojarze że kiedyś sprzedawał piękną e60 (swoją). czy handlarz?
-
e60 520d Dabrowa gornicza 2006 WBANC31080CP54160
darcyn odpowiedział(a) na Adas90SK temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż2006? chyba 2005 osiągi porównywalne?? heh. jakby chciał trzymać się mojego (3,0d) tempa to spalanie wyszłoby mu 15. start-stop?? nie ma jeśli moja by ci nie pasowała to mogę ci obejrzeć, choć wydaje mi się że ten dyslektyk trochę przesadził z ceną w stosunku do wyposażenia (welurowe taborety)
-
[E87] 118d sprzęgło- skrzynia biegów
nie ma co czekać bo jak wywalisz czop wału to ci już żaden dwumas nie pomoże
-
E87 118d PU31713 M pakiet Łódź
darcyn odpowiedział(a) na robert9010 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażjeszcze nie znam takiego co by nacieszył się okazją
-
E87 118d PU31713 M pakiet Łódź
darcyn odpowiedział(a) na robert9010 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażto jest boski pakiet aerodynamic
-
E83 X3 2,0I 2005 OŚWIĘCIM WC00572
darcyn odpowiedział(a) na boguś1980 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażksiążka serwisowa chyba ok... trochę daleko bo obleciałbym miernikiem - nudzę się na urlopie ;)
-
[e61] 2005r 530d B519784 Piła
darcyn odpowiedział(a) na dylus temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW końcu udało sie zakupic jakąś z prawdziwym przebiegiem ponizej 300 tys km? Za jaką cenę? To ze wiekszosc e60 to mega wałki to wiadomo, ale ciekaw jestem ceny sensownego egzemplarza z prawdziwym przebiegiem.... i tak i nie. tak - kupiłem. nie - bo dołożyłem do puli
-
[e61] 2005r 530d B519784 Piła
darcyn odpowiedział(a) na dylus temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażja przed zakupem swojej obejrzałem z 10 sztuk poniżej 45 000 i po sprawdzeniu w ISPIE ani jedna nie miała przebiegu ponieżej 300 000km. Po tych doświadczeniach mogę zakładać się w ciemno że ma cofnięty licznik
-
zmiana biegów w automacie E60 525 da
koledze pomogła adaptacja bo też po wymianie oleju szarpała
-
Statystyki i próby kradzieży E61, E60?
no to nieźle
-
e61 530d automat .Będzin czy warto
darcyn odpowiedział(a) na dylus temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażdaj sobie chłopie spokój. ja kupując swoją sprawdzałem takie tanie auta i który tylko nie miał książki to w serwisie wychodziło 300-400 tyś
-
Moje zabawki: E60 530d, E46 330Ci
nie ma to jak wakacje w Katowicach, hhehehehehehehe ps. wiem o co chodzi ale fajnie to brzmi "wakacje w Katowicach"
-
zmiana biegów w automacie E60 525 da
o przepraszam, ja też mam krajówkę z pewnym przebiegiem
-
BMW E60 Problem z aktywnym układem kierownicy
a ciekawi mnie jedno. kierownica ucieka na bok: jeśli ustawimy zbieżność od nowa na prostej kierownicy to będzie ona prosto??
-
E46 330D Busko
darcyn odpowiedział(a) na bolek1521 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż1. było. 2. a jak sprzedawca nie daje vinu???
-
bmw e 60 problem z prawym lusterkiem przy cofaniu
siedze w domu i myśle: może jak zjedzie na dół to spróbować regulować - i tak zapamięta?
-
bmw e 60 problem z prawym lusterkiem przy cofaniu
jak
-
E46 320d x3 Radomsko/Opole/Dobra
darcyn odpowiedział(a) na Mastodont temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż1? doszedłeś do 3 zdjęcia?
-
[E60] 530d 218 ps delikatne pykanie
aż wyszedłem posłuchać u siebie cyka - ale ewidentnie z vacum pompy