Treść opublikowana przez darcyn
-
320dt 150KM 05r Łódź ASO BMW - warty uwagi PP36671
darcyn odpowiedział(a) na darcyn temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażty masz chłopie chyba kłopoty emocjonalne. czyżby w dzieciństwie jakiś handlarz samochodami razem z dostawca pizzy zamykali się z tobą w pokoju??????
-
320dt 150KM 05r Łódź ASO BMW - warty uwagi PP36671
darcyn odpowiedział(a) na darcyn temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażbo 99% procent najtańszych aut przedstawianych tutaj to trupy pizzowe lub spleśniałe serki, hehehe. wszyscy wiedzą jakie są auta z włoch i francji. pozostały 1% to rozbitki z niemiec. ośmioletni parch w sprzedaży u dilera bmw i mini, hehehee. dobre co to za diler? jeżeli musi zarabiać na "parchach". jednak w polsce to jest jakiś cyrk z tymi dilerami :cool2: 1. też zajrzałem w posty.... bez komentarza. czarnoksiężnik... 2. Auto sprowadzone w 2007r. jest BEZWYPADKOWE i MA POTWIERDZONY PRZEBIEG w bazie no i na moje super oko bo nie z jednego pieca jadłem chleb. auto te jak i drugie obok zostawił gość który wziął nowe chyba X3 (komornik). szkoda że nie miałem okazji przejechania się nim, ale jak tylko szwagier zdąży sprzedać passata to lecimy po nie
-
320dt 150KM 05r Łódź ASO BMW - warty uwagi PP36671
darcyn odpowiedział(a) na darcyn temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażnie spytałem o pochodzenie. często taka opcja w wersjach na Belgię
-
bmw 520,2008r LEKKO USZKODZONA-WBAPX31000C015572
darcyn odpowiedział(a) na jimmisek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażwidział ktoś książkę serwisową?? ja mam polską. byłem w aso na wymianie termostatu - no i gdzie niby mieli mi to odnotować w książce?? nie widze takiego pola. natomiast w bazie jest to odnotowane
-
[Sprzedam/Kupię/Zamienię] BMW Seria 1 - części/akcesoria
reling? chyba chodzi o listwe dachową?? jeśli tak to nie znajdziesz w używanych. nowa chyba 180
-
320dt 150KM 05r Łódź ASO BMW - warty uwagi PP36671
darcyn opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBędąc na majówce obejrzałem sobie przypadkiem i dla sportu te autko http://otomoto.pl/bmw-320-od-dealera-bezwypadkowy-2-C23823504.html auto ma oderwany kawałek zderzaka przedniego ma dwie dobre wgniotki na tylnych drzwiach lakier ori 120 prócz maski -300 wnętrze zadbane, skóra praktycznie bez skazy felgi chyba nie od niego bo przód wystaje 0,5cm lampy prawie nie wypiaskowane opony nówki tarcze przód nówki klocki przód tył nowe. auto odpaliło bez niczego od strzału, bez dymka. nie słychać dwumasu i żadnych objawów z nim związanych. praca silnika bez uwag. niesstety nie przejechałem się nim bo nie bylo sprzedawcy aut używanych i prezentował go jedyny sprzedawca na salonie. klima po minucie postoju waliłą dobrym mrozem widzę jakie auta pokazujecie tu w dziale. sądze że te kładzie je wszystkie na głowę. myśle że warte uwagi, no i może coś pomogłem win rozkodowany w treści rok produkcji z vinu to 2005. nie wiem dlaczego w ogłoszeniu jest 2004, może dlatego że wskakiwał mu wtedy w e90tki Wyposażenie Dane pojazdu Art. Wartość Numer podwozia WBAAP71050PP36671 Kod typu AP71 Typ 320D (EUR) Typoszereg E E46 (3FL) Seria 3 Rodzaj konstrukcji TOUR Układ kierowniczy LL Drzwi 5 Silnik M47DO1 Pojemność skokowa 2.00 Moc 110 Napęd HECK Skrzynia biegów MECH Kolor TITANSILBER METALLIC (354) Tapicerka LEDER CHAMELEON/SCHWARZ/GRAU (V3TM) Data prod. 2005-01-12 Wyposażenie Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK) S167A ABGASNORM EU4 Norma spalinowa EU 4 S1CAA SELEKTION COP RELEVANTER FAHRZEUGE Dummy-SALAPA S249A MULITFUNKTION FUER LENKRAD Wielofunkcyjność dla kierownicy S255A SPORT-LEDERLENKRAD Kierownica sportowa ze skóry z poduszką S2CDA LM RAEDER STERNSPEICHE 136 Obr. BMW, st. le. spr. gw. 136 S302A ALARMANLAGE Instalacja alarmowa S320A MODELLSCHRIFTZUG ENTFALL Brak napisu modelu S321A EXTERIEURUMFAENGE IN WAGENFARBE Zakr. wyp. zewn. w kolorze pojazdu S386A DACHRELING Reling dachowy S423A FUSSMATTEN IN VELOURS Dywaniki podłogowe Velours S441A RAUCHERPAKET Pakiet dla palących S473A ARMAUFLAGE VORN Podłokietnik przedni S520A NEBELSCHEINWERFER Lampa przeciwmgłowa S521A REGENSENSOR Czujnik deszczu S534A KLIMAAUTOMATIK Klimatyzacja automatyczna Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK) S550A BORDCOMPUTER Komputer pokładowy S644A HANDY VORB. MIT BLUETOOTH-SCHNITTS. Instalacja tel. kom. z Bluetooth S650A CD-LAUFWERK Odtwarzacz CD S661A RADIO BMW BUSINESS Radio BMW Business (C43) S723A EDITION EXCLUSIVE Pakiet wydania Exclusive S785A WEISSE BLINKLEUCHTEN Lampy kierunkowskazów białe S854A SPRACHVERSION FRANZOESISCH Wersja językowa, francuski S863A SERVICE KONTAKT-FLYER EUROPA Spis dealerów, Europa S877A UEBERKREUZBEDIENUNG ENTFALL Brak obsługi krzyżowej S881A FRANZOESISCH / BORDLITERATUR Instrukcja obsługi, jęz. francuski S8SPA COP STEUERUNG Sterowanie COP S9AAA AUSSENHAUTSCHUTZ Zabezp. zewn. pokrycia z tworzywa szt. Wyposażenie seryjne Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK) S210A DYNAMISCHE STAB. CONTROL (DSC) Dynamiczny ukł. przeciwpoślizgowy S548A KILOMETERTACHO Licznik kilometrów S832A BATTERIE IM KOFFERRAUM akumulator w bagażniku
-
Bmw E60 [530d] Suwałki na Niemieckich blachach WBANC71050B14
darcyn odpowiedział(a) na Maniek_01 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażkierwonicy i foteli nie ma we vinie
-
E60 520D 2008r LIFT VIN: WBANX31070C086758
darcyn odpowiedział(a) na danielk80 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażco nie jasno? ktoś wprowadził przegląd zamiast 140 tyś 410tyś, klocki tarcze do wymiany, wg aso to 6000zł (nie wiem dlaczego)
-
E60 520D 2008r LIFT VIN: WBANX31070C086758
darcyn odpowiedział(a) na danielk80 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażnie ma co kumać jeśli tylko vat był odprowadzony od niej to już można spać spokojnie
-
E60 520D 2008r LIFT VIN: WBANX31070C086758
darcyn odpowiedział(a) na danielk80 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażee tak mocno chyba nie biją. w środe mam do 15:00 ale co to da... tyle już wytrzymasz
-
e46 320d 2003 Lubiniec WBAAP71090PJ57814
darcyn odpowiedział(a) na krzysiek555 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażdobrze oglądaj bo wisi ze 3 miesiące w ogłoszneiach
-
E60 520D 2008r LIFT VIN: WBANX31070C086758
darcyn odpowiedział(a) na danielk80 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażgdzie sprawdzasz auto?
-
E60 520D 2008r LIFT VIN: WBANX31070C086758
darcyn odpowiedział(a) na danielk80 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażniestety musiałem zostać w pracy bo zmiennik mi zasłabł.
-
[Sprzedam/Kupię/Zamienię] BMW Seria 1 - części/akcesoria
Sprzedam nowe kurtki bmw 80122166205 katalogowo wychodzą ponad 500, allegro 480, u mnie 390 z wysyłką gratis. info na pw
-
Sprzedam... Kupie...
sprzedam nową kurtkę BMW 80122166204 <- można sobie wkleić do googla 390, wysyłka darmo. ewentualnie wystawie FV ale info na PW Jeśli ktoś planuje kupić jakiś gadżet to mogę pomóc z rabatem. wystarczy mi podesłać nr katalogowy
-
Dołożenie tempomatu E60
trzeba wymienić dolną osłonę i przednią (czołową) koszt w aso 220zł bez rabatu - zamówiłem ;) z tymi z allegro może być różnie bo wg etk to osłony różnią się nawet tym czym mam fotele komforty czy nie... wajchy poszukam na allegro - tylko tyle że w mojej okolicy bo jakby coś to jest gdzie oddać.
-
E60 520D 2008r LIFT VIN: WBANX31070C086758
darcyn odpowiedział(a) na danielk80 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażpodjade tam dziś z miernikiem - ale jak dostanę w zęby to dajesz na nowe ;)
-
E60 520D 2008r LIFT VIN: WBANX31070C086758
darcyn odpowiedział(a) na danielk80 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażnie wiem kto tam jest szefem. jeśli taki mały rudy to przyjeżdżał do mnie do aso po części jak jeszcze targali vectry C. heheh  ja 18:39:46 i jedziemy po saaba 18:39:54 na dołek  tomuś 18:40:14 hahahahhahahahaha 18:40:26 wypierdoli nas na pyski 18:40:28 :D  ja 18:40:38 jeszcze w morde dostaniemy  tomuś 18:40:42 hahahahha no  ja 18:40:44 ancymonowi opowiadałęs  tomuś 18:40:48 taaa 18:40:52 polew 18:40:58 mówi: 18:41:13 darcyn pewno cwaniakowal ze sie zno 18:41:15 :D  ja 18:41:33 a ja żem się słowem nie odezwał. ty chyba wyjebałęś z dwumasem? 18:41:40 czy on sam  tomuś 18:41:40 hahahah no no 18:41:47 ja glosno do ciebie 18:41:49 ze slychac 18:41:56 i on sie wtedy wjebal
-
E60 520D 2008r LIFT VIN: WBANX31070C086758
darcyn odpowiedział(a) na danielk80 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażspokojnie, ja oglądałem saaba. na bmw tylko popatrzyłem dookoła. goście to cwaniaki i tyle. te auto może akurat ok...
-
E60 520D 2008r LIFT VIN: WBANX31070C086758
darcyn odpowiedział(a) na danielk80 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażgorzej bo terminy mają ze dwa dni do przodu. kurde, ja tam byłem w sobote. jeszcze świeża sprawa. kiedy masz to odbierać??
-
E60 520D 2008r LIFT VIN: WBANX31070C086758
darcyn odpowiedział(a) na danielk80 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażsprawdzili ci przez telefon?? przebieg się zgadza??? no nie wiem. mi wychodzi ponad 200 000 ? mam czujnik, ale nie mam na aluminium a maska i błotniki przód to aluminium
-
E60 520D 2008r LIFT VIN: WBANX31070C086758
darcyn odpowiedział(a) na danielk80 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażhttp://autokomis-baja.otomoto.pl/tab?page=1 teraz to już po ptokach, jak zaliczkowałeś....
-
E60 520D 2008r LIFT VIN: WBANX31070C086758
darcyn odpowiedział(a) na danielk80 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażjak bedziesz zdecydowany to szykuj portfel i do bmw, ja nie jade bo ten pajac mnie chciał doktoryzować nt dwumasów, i to jeszcze we fiatach/oplach/saabach, gdzie 5 lat pracowałem w aso opla i teraz 2 lata we fiacie..... rozstaliśmy się w gniewie tylko nie daj się namówić na sprawdzenie w warsztacie na przeciwko bo to ziomki. aha, wszystkie auta to polizigówki
-
E60 520D 2008r LIFT VIN: WBANX31070C086758
darcyn odpowiedział(a) na danielk80 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażaaaaaaaa to widziałem ją. cóż za tania zagrywka z tymi zdjęciami pod czyjąś willą... Stoi w dołku koło ronda przy giełdzie. oglądałem akurat auto obok dla śwagra (saaba). Wynikła nie miła sytuacja. Jedno ci powiem. Sprawdź auto w aso i w ogóle nie słuchaj co mówi do ciebie sprzedający.
-
E60 520D 2008r LIFT VIN: WBANX31070C086758
darcyn odpowiedział(a) na danielk80 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażjakbyś miał więcej postów to obejrzałbym darmo, a tak - jak odpalisz na paliwo to obejrzę :twisted: