Skocz do zawartości

darcyn

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez darcyn

  1. wow, ale musi mieć parcie. jak jutro nie będzie lało i będzie gość koło 15 w domu to obejrze jak będę jechał z pracy
  2. darcyn odpowiedział(a) na Maciek323 temat w E46
    początek 04r
  3. właściciel jest na forum. wygląda ciekawie, cena dobra
  4. BMcars to takie same dziady jak inni. Byłem tam dwa razy o wycene robocizny, jak zawsze udawałem totalnego laika wręcz idiote motoryzacyjnego i czekałem jakie będzie mi wciskał bajki. i wciskał aż głowa bolała. podejrzewam że za 5zł sprzedałby własną matkę ten siwy łeb
  5. widziałem ją dzisiaj przejazdem. nie znam sie na 35d więc moje oględziny nic nie pomogą
  6. jeszcze nikt nie pocieszył się autem z zawiercia, i tyle. Za dobrej polski to była stolica przebijania numerów, a teraz Śląska stolica sprowadzaczy. Trochę wiem bo pracuje w branży moto i nie jest to jakaś usłyszana opinia
  7. jestem z sosnowca, widze auto stoi w dość drogiej dzielnicy.. 2. auto ma Zawierciańskie tablice. połowa zawiercia stoi na giełdzie w mysłowicach z autami (raczej dzbukami), druga połowa zawiercia stoi na drogach prowadzących na giełde i łapią auta przed giełdą (łapiduchy). Ja osobiście nie kupiłbym auta z zawiercia
  8. odpalisz na rudy alkohol to skocze obejrzeć ;-* mam miernik lakieru, miałem e87
  9. to też ale może coś źle robisz przy kasowaniu
  10. teraz to ja nie wiem kto tu kogo wprowadza w błąd
  11. gdyby nie wysyp polisingówek to może byś sprzedał...
  12. przejedz sie, chyba sam zczyta
  13. nie mówię że coś ma być. ale jak wyluzujesz to bardziej miękko wchodzi bieg. niekiedy, jak stoisz pod górkę i zaprzesz się na blokadzie (na P) to może być "buch" przy wbiciu biegu - a tak to nie ma nic
  14. nie rób tego na zimnej skrzyni. a potem... wola Boska. byle nie wrzucaj N podczas jazdy... ja np jak zmieniam z R na D to w pozycji N puszczam hamulec na chwile. podobno skrzynie to lubią
  15. darcyn odpowiedział(a) na muras73 temat w inpa, ncs, nfs, winkfp, dis, sss
    jeszcze tylko powiedz o jaki światłowód chodzi
  16. darcyn odpowiedział(a) na muras73 temat w inpa, ncs, nfs, winkfp, dis, sss
    e60 04r
  17. darcyn odpowiedział(a) na muras73 temat w inpa, ncs, nfs, winkfp, dis, sss
    proszę o rozkodowanie błędów: e18f (MOSTGW) - nie ma nigdzie opisu 5F1A Performance reduction - redukcja wydajności? o co chodzi?
  18. viewtopic.php?f=124&t=127089&start=60 jak ta
  19. darcyn odpowiedział(a) na matjipl temat w E60, E61
    a jak sprawdzasz?? wiesz że ten silnik trzyma olej "na górze". żeby się zaraz nie okazało że będziesz spuszczał. poza tym 120 000km i 2004? heh
  20. weź że naklej te paski. jak coś służę rabatem w aso

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.