Treść opublikowana przez darcyn
-
e90 335 Sosnowiec (VIN Wbapn73569a265493)
darcyn odpowiedział(a) na Usul temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażwow, ale musi mieć parcie. jak jutro nie będzie lało i będzie gość koło 15 w domu to obejrze jak będę jechał z pracy
-
silnik 3.0d 204 a 3.0d 218 koni
początek 04r
-
530d E60 Łódz (b147857)
darcyn odpowiedział(a) na malacz330 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażwłaściciel jest na forum. wygląda ciekawie, cena dobra
-
e90 335 Sosnowiec (VIN Wbapn73569a265493)
darcyn odpowiedział(a) na Usul temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBMcars to takie same dziady jak inni. Byłem tam dwa razy o wycene robocizny, jak zawsze udawałem totalnego laika wręcz idiote motoryzacyjnego i czekałem jakie będzie mi wciskał bajki. i wciskał aż głowa bolała. podejrzewam że za 5zł sprzedałby własną matkę ten siwy łeb
-
e90 335 Sosnowiec (VIN Wbapn73569a265493)
darcyn odpowiedział(a) na Usul temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażwidziałem ją dzisiaj przejazdem. nie znam sie na 35d więc moje oględziny nic nie pomogą
-
e90 335 Sosnowiec (VIN Wbapn73569a265493)
darcyn odpowiedział(a) na Usul temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażpierwsze co to sprawdź jak to wyglądało w usa
-
e90 335 Sosnowiec (VIN Wbapn73569a265493)
darcyn odpowiedział(a) na Usul temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażjeszcze nikt nie pocieszył się autem z zawiercia, i tyle. Za dobrej polski to była stolica przebijania numerów, a teraz Śląska stolica sprowadzaczy. Trochę wiem bo pracuje w branży moto i nie jest to jakaś usłyszana opinia
-
e90 335 Sosnowiec (VIN Wbapn73569a265493)
darcyn odpowiedział(a) na Usul temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażjestem z sosnowca, widze auto stoi w dość drogiej dzielnicy.. 2. auto ma Zawierciańskie tablice. połowa zawiercia stoi na giełdzie w mysłowicach z autami (raczej dzbukami), druga połowa zawiercia stoi na drogach prowadzących na giełde i łapią auta przed giełdą (łapiduchy). Ja osobiście nie kupiłbym auta z zawiercia
-
E87 120d Jaworzno (VIN wkrótce)
darcyn odpowiedział(a) na artgros temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażodpalisz na rudy alkohol to skocze obejrzeć ;-* mam miernik lakieru, miałem e87
-
E87 120d Jaworzno (VIN wkrótce)
darcyn odpowiedział(a) na artgros temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażrozrząd w 116 to chyba po liftingu?
-
kasowanie klocków hamulcowych
to też ale może coś źle robisz przy kasowaniu
-
E61 530 dx filterek do odmy
teraz to ja nie wiem kto tu kogo wprowadza w błąd
-
e90 318d VB22401
darcyn odpowiedział(a) na anna997 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażmultimedialna kierownica musi być
-
e60 520d 2008 co sądzicie o cenie?
darcyn odpowiedział(a) na Jawsss temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażgdyby nie wysyp polisingówek to może byś sprzedał...
-
kasowanie klocków hamulcowych
przejedz sie, chyba sam zczyta
-
Czego nie lubi skrzynia 535D
nie mówię że coś ma być. ale jak wyluzujesz to bardziej miękko wchodzi bieg. niekiedy, jak stoisz pod górkę i zaprzesz się na blokadzie (na P) to może być "buch" przy wbiciu biegu - a tak to nie ma nic
-
Czego nie lubi skrzynia 535D
nie rób tego na zimnej skrzyni. a potem... wola Boska. byle nie wrzucaj N podczas jazdy... ja np jak zmieniam z R na D to w pozycji N puszczam hamulec na chwile. podobno skrzynie to lubią
-
INPA
jeszcze tylko powiedz o jaki światłowód chodzi
-
INPA
e60 04r
-
INPA
proszę o rozkodowanie błędów: e18f (MOSTGW) - nie ma nigdzie opisu 5F1A Performance reduction - redukcja wydajności? o co chodzi?
-
E90 320d 2005, Warszawa WBAVC31040KT68180
darcyn odpowiedział(a) na Stewcio temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażtak. też mam krajówkę i wersja językowa - niemcy
-
E82 123d >>> Darek, lampy LCI, koła Perf, znaczki
viewtopic.php?f=124&t=127089&start=60 jak ta
-
E82 123d >>> Darek, lampy LCI, koła Perf, znaczki
perfomance
-
530d zużycie oleju
a jak sprawdzasz?? wiesz że ten silnik trzyma olej "na górze". żeby się zaraz nie okazało że będziesz spuszczał. poza tym 120 000km i 2004? heh
-
E82 123d >>> Darek, lampy LCI, koła Perf, znaczki
weź że naklej te paski. jak coś służę rabatem w aso