Treść opublikowana przez werewolf_666
-
Dymienie 530d 2001r
Nie mówie nie, tylko od razu mówie że za eksperta się nie uważam. A gdzie stoi, bo może już widziałem? Nie jestem pewien czy ona nadal stoi ale w płoni koło giełdy stoi jedna czarna 530D ale malowana do okoła łącznie z dachem
-
Dymienie 530d 2001r
Nie napisałes jaki kolor ma ten dym. Diesel, ogólnie to zawszse jak się go depnie to pusci czarnego dymka. Bierze się to z tąd ze do cylindra dostaje się wiecej paliwa niż jest w stanie skutecznie spalić. Gorzej jak na zimno zadymi na niebiesko, wtedy bedzie to oznaczać że gdzies dostaje się olej, i póki jest jeszcze silnik zimny to kata tego nie przepali, natomiast potem wyłapuje go katalizator. Napisz cos więcej, przyczyn dymienia na czarno moze być sporo. Nie wszystkie będą świadczyły o agonii silnika, o ile w ogóle.
-
Spryskiwanie szyby przedniej
Szpilka lub agrafka tez jest :cool2:
-
Zepsuty czytnik w E39. Zamiana MKII na MKIV
To ja się jeszcze dopisze do pytania. Bo mam chyba MK2 działający, ale chciałbym zrobić go na MK4 co by "devede" czytał. Ile za taki czytnik trzeba dać?
-
NAVI PROFESSIONAL CZARNO BIAŁE TV
Masz z komputerem po środku? tzw z małą nawigacją?? Jeśli tak to jak masz menu to po lewej strone na samym dole wciskasz to i wchodzisz do ustawien. I tam mozesz zmienic język na francuski lub angielski no i oczywiscie niemiecki. Chyba ze masz tylko wyświetlacz pod zegarami a wtedy to już Ci nie pomoge.
-
NAVI PROFESSIONAL CZARNO BIAŁE TV
Poprubuj z innymi krajami. Najpierw jak miałem Poland to było ok, ale czarno białe, teraz mam chyba europa-pal i gra w kolorze i bez szumów (wszystko zależy jeszcze od miejsca of corse) Jak bede w samochodzie to zobacze co mam ustawione bo na 100% nie pamiętam. Jakoś po południu/wieczorem napisze. EDIT: Jest ustawione Czech Rep. Wczesniej z wieloma próbowałem ale u mnie jakos wydaje mi się że najlepiej wygląda.
-
Brak mocy powyżej 3000obr/min 525d
Troche wygląda jak tryb awaryjny. Musisz zajechac na kompa i wtedy się okaże. Coś sie na wyswietlaczu pojawia? Jakis błąd?
-
Świece żarowe
A do mojej weszło dokładnie 6,5 i był max na bagnecie. Dwie setki róznicy jeszcze rozumiem, ale 1,5 litra??
-
Świece żarowe
http://www.e34.de/vin/index.php tutaj wpisze ostatnie 7 cyfr z VINu i pokaze Ci ile jakich płynów gdzie wchodzi.
-
Świece żarowe
Nie sądze żeby trafienie zwierzaka miało jakis wplyw na silnik. Juz raczej moze jakis przewód doprowadzający powietrze do silnika sie przytkał i dlatego więcej pali, ale raczej nie sądze. Jak się jedzie po niemczech to naprawde można zejsc do całkiem ładnego spalania, u nas, chociaż niewiem jak byś się starał to raczej tego nie osiągniesz. No i jeszcze sprawa paliwa... Na stronie castrola jest napisane że do tego samochodu zalecany jest Castrol Edge 0w-40. Ja mam taki zalany i śmiga aż miło słuchać, a ma na zegarach juz 280 tyś km.
-
To się nazywa wiejski tuning...HAHA!!!
O k***fa, jak zobaczyłem to kawasaki to szuflady do teraz nie moge znaleść. :mrgreen: :mrgreen: No i ten spoiler z europalety, buhahaha :cool2:
-
vebasto -pomocy!
o ile się nie myle to tak powinno być, to jest cos jakby wietrzenie kabiny. U mnie tez sie to załącza jak tylko otworze samochód.
-
Świece żarowe
przy obecnych temp nie zobaczysz nic. U mnie dopiero jak temp zeszła sporo poniżej zera to pojawił się komunikat o grzaniu świec. Teraz to wsiadam i jade, nic nie trzeba grzać. A świec jest 6. U mnie jak pojechałem na wymiane (na kompie pojawił się komunikat o błędzie świec żarowych) to okazało się że tylko 3 miałem sprawne, a mimo to palił bez problemu.
-
BMW 525i po zalaniu !!!!
Ee no, panowie. Bez takich podjazdów prosze. Uwaga wyjątkowo nie na miejscu. Możemy dyskutować ale prosze, nie obrzucajmy się takimi uwagami. O ile pamiętam to staramy sie walczyc ze stereotypem chamskiego kierowcy BMW :mad2: :mad2: :mad2: Za to z tego tematu powoli wyłania się nowy stereotyp upierdliwie zajadłej a na dodatek oszukującej kierowniczki BMW Może i jestem staroświecki, ale nic nie usprawiedliwia takiego zachowania w stosunku do kobiety. I ja wiem czy "upierdliwie zajadłej"? Obserując ten wątek z boku (przynajmniej do teraz) to odnosze wrażenie że to raczej kasia-2828 jest osobą w stosunku do której zachowanie niektórych jest conajmniej nie stosowne.
-
BMW 525i po zalaniu !!!!
Ee no, panowie. Bez takich podjazdów prosze. Uwaga wyjątkowo nie na miejscu. Możemy dyskutować ale prosze, nie obrzucajmy się takimi uwagami. O ile pamiętam to staramy sie walczyc ze stereotypem chamskiego kierowcy BMW :mad2: :mad2: :mad2:
-
530D na co zwrócic uwage przy zakupie takiego diesla?
Jak nie widziałes auta na zywo to proponuje abys nie próbował zgadywac jakiego to niby "wyłapał niezłego strzała w przód".Mogł nawet piec razy lezec na dachu najwazniejsze ze dach nie jest do wymiany i nie dostał żadnego mocnego strzała w przód.Klient widzi co kupuje ,a to w naszym kraju to już NAPRAWDE BARDZO DUŻO. Ostatnio szukałem czesci do naprawy i w jednym warszacie WSTAWIALI CWIARTKE E46 COUPE,a w drugim POŁOWE E39.Musze powiedziec ze zrobili to naprawde pieknie w miescu fabrycznych spawów,także 90 %klientów nie zorientuje sie i dlatego ja NIE KUPOWAŁEM AUT W KRAJU I NIE ZAMIERZAM kupowac.Wszystkie auta dla siebie i swojej rodziny sam prowadzam. Tobie kolego jezeli kupiłes swoje cacuszko w kraju to proponuje jechac i sprawdzic bo moze sie okazac ze nieswiadomie jezdzisz PIEKNYM IDEALNYM SKŁADAKIEM( szczerze nie zycze ci tego) Jasne że niemam 100% pewności że mój też nie jest składak. Jednak tego samochodu który proponowałes to nikomu bym nie polecił. Jeśli na zdjęciach już wygląda fatalnie to nawet nie chcę go jechać oglądać. NAwet jeśli nie jest składany to i tak sposób w jaki został naprawiony, może i po małej stłuczce, pozostawia bardzo wiele do życzenia. No i ta cena, skoro sprawny samochód, i to mniej wypaśny egz(nie do poprawek blacharskich) kosztuje dwa razy tyle to coś tu jednak jest podejrzane. Nie wspomne już o czymś takim że przebieg 145 możemy między bajki włożyć. W środku letki chlewik.
-
Opony 235/45/18 do E39???
Ja mam 235/40/18 i nic nie obciera. Nie sądze żeby te 5 milimetrów było dużą różnicą. Ale może ktoś ma akurat takie o jakie pytasz i się wypowie
-
530D na co zwrócic uwage przy zakupie takiego diesla?
Przeciez ten samochód na dachu leżał. wszystkie cztery słupki są walnięte. Pozatym wyłapał niezłego strzała w przód. Nawet za 5 bym go chyba nie chciał.
-
PROBLEM Z KICK DOWN W BMW E39
Na twoim miejscu chyba bym naprawił. Nigdy nie wiesz co kupisz, a tak bedziesz miał juz spokój.
-
530D na co zwrócic uwage przy zakupie takiego diesla?
myślałem o rocznikach 1998-2000 i mam na to jakies 8500 euro zapomnij... Szkoda Twojego zachodu, za 8500 nie kupisz 530D w dobrym stanie.
-
Malowac CZY nie Malowac>>???
To zależy jak wygląda. Bo jak tylko kilka kropek gdzie walnoł kamień to może lepiej porobić zaprawki i niech się martwi następny szczęśliwy nabywca. Przynajmniej nikt nie powie że była bita i potem maska malowana. A jak wygląda naprawde źle to może rzeczywiście lepiej pomalować.
-
Musze sie wypisać o tym bo mnie krew zalewa
werewolf_666 odpowiedział(a) na kdpiast temat w Bezpieczeństwo w ruchu drogowym, techniki bezpiecznej jazdy... to bedzie płacił. Kilka miesięcy temu zawracełm na drodze z pierwszeństwem na skrzyżowaniu z osiedlową przy której stoi wielki trójkąt "ustąp" i nawet na jezdni są namalowane trójkąty. Gość wyjeżdzający z osiedla potraktował mnie jakbym skręcał w lewo i pcha się przedemnie na chama. Mogłem bić, zwłaszcza że jechałem starym 124, ale mi ręka drgneła i odbiłem, następnego dnia miałem to samo tylko że wyjeżdzał "złotówa". Ale się gość potem na trąbił i rękami na machał. Najgorsze że mi ręka drgneła bo inaczej miałbym akurat błotnik gratis od gościa, a przydałby się bo lekko zfatygowany już był :mrgreen: No nie zupełnie. Art. 47. 1. Dopuszcza się zatrzymanie lub postój na chodniku kołami jednego boku lub przedniej osi pojazdu samochodowego o dopuszczalnej masie całkowitej nieprzekraczającej 2,5 t, pod warunkiem że: -na danym odcinku jezdni nie obowiązuje zakaz zatrzymania lub postoju; -szerokość chodnika pozostawionego dla pieszych jest taka, że nie utrudni im ruchu i jest nie mniejsza niż 1,5 m; -pojazd umieszczony przednią osią na chodniku nie tamuje ruchu pojazdów na jezdni. 2. Dopuszcza się, przy zachowaniu warunków określonych w ust. 1 pkt 2, zatrzymanie lub postój na chodniku przy krawędzi jezdni całego samochodu osobowego, motocykla, motoroweru lub roweru. Inny pojazd o dopuszczalnej masie całkowitej nieprzekraczającej 2,5 t może być w całości umieszczony na chodniku tylko w miejscu wyznaczonym odpowiednimi znakami drogowymi. źródło:http://www.v10.pl/prawo/Kodeks,drogowy,-,Dzial,II,-,Ruch,drogowy,1.html#roz5odzial2
-
Ile oleju ??
Sprawdz sobie: http://www.e34.de/vin/index.php wpisz ostatnie siedem znaków z VIN i wsio stanie sie jasne:)
-
nowe tanie auta - na ile bezpieczne
werewolf_666 odpowiedział(a) na Hubertus7er temat w Bezpieczeństwo w ruchu drogowym, techniki bezpiecznej jazdyTak, można już takie w Polsce kupić. Kiedyś nawet w Teleexpresie chyba pokazywali reportarz że jakiś gość otworzył salon takich chińskich dostawczaków. Wyglądały jak żywcem wyjęte z filmów z kung-fu i Brucem Lee :mrgreen: Pozatym widziałem w Szczecinie kilka razy jakiegoś SSanYonga takze chyba nawet na pomorzu jest to możliwe.
-
nowe tanie auta - na ile bezpieczne
werewolf_666 odpowiedział(a) na Hubertus7er temat w Bezpieczeństwo w ruchu drogowym, techniki bezpiecznej jazdyWiesz, to chyba nie do końca jest tak. Pamiętam że jakis samochód made in china, który debiutował na europejskim najpierw dostał jedną gwiazdke, albo nawet nie. Następna partia została już znacznie poprawiona i nie odbiegała już tak bardzo od europejskich standardów. Prawda jest taka że np, Mercedes, Skoda, Ford czy inne marki to producenci z których większość zaczynała przed wojną i mają, jakby nie patrzeć kilkudziesięcio letnią praktykę, natomiast samochody z państwa środka raczej dopiero zaczynają.