Witam Własnie zadałem włascicielowi pytanie mailem, czekam na odpowiedz. Facet jest ze... Szczecina, niezły zbieg okoliczności. :D Może mogłbyś ją zobaczyć :worried: przy okazji??? Pozdrawiam i dziekuje za zainteresowanie tematem
Nikt nic nie wie, zależy mi gdyż auto ma mały orginalny przebieg, stan wydaje sie naprawde dobry ale auto jest 750 km od mojego miasta tak wiec nie chciałbym jechać na marne.
WITAM Mam pytanie gdy auto przy mocniejszym wcisnieciu gazu na zimnym silniku puszcza tzw. bąka z dymu o czym to swiadczy, czy to norma? Szukam auta i gosc mi cos takiego powiedział jak pytałem o dymienie, na ciepłym podobno to nie występuje. PZDR
4 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.