Treść opublikowana przez cybek1984tychy
-
XENON w E46? co sadzicie?
ja ostatnio zalozylem u siebie 6000K a jak sie okazuje wszelkie tanie instalacje xenonowe sa zabronienie dowiedzialem sie o tym niedawno xenon musi miec spryskiwacze i samopoziomowanie dlatego unikaj tanich podróbek typu HID
-
Brewki czy okulary???
dla mnie WT to nie tylko okulary ale tak samo brewki nie zakladaj tego badziewia szkoda auta
-
316 fakty imity
wiadomo co 2,5 to 2,5 szesc garow to szesc garow ale trzeba miec za co zalac zeby jezdzic takim autem bo wstyd kupic 2.5 litra i jezdzic na gazie skoro nie stac kogos na utrzymanie 2.5 to niech se kupi mniejszy silnik a nie wciska gaz na chama logiczne poki co ja mam iske i nie narzekam nie kupilem auta na wyscigi tylko do jazdy codziennej na lato kupuje scigacza tak ze nawet 2,5 litrowki moga mnie cmoknac w wydech, dla mnie temat tez bez sensu postuluje za zamknięciem
-
Co myślicie o tych alu
o ile sie nie myle ET od e35 w góre
-
PODŁĄCZENIE RADIA Z EPOKI
jak nie chcesz sie bawic z kostkami to je poprostu zlikwiduj i podepnij na kablach proste
-
Tłumik Ulter
ja polecam supersprinta lub remusa to 2 najlepsze firmy bez dwoch zdan mialem w poprzednim aucie takiej 318 w sedanie jak twoja KM malona i to byla tragedia wylo to strasznie obecnie w 2 aucie mam nierdzewke zalozona tutaj masz linka mozesz posluchac jak teraz to chodzi http://cybus84.wrzuta.pl/film/9kjK2oKGm6/bmw_e36_wydech_m44 a co do ultera powiem tak nie kupuj tylko tzw komina to znaczy owalnego plaskiego bo to jest to samo co malon uszy ci odpadna juz nie powiem ze to nie pasuje wogole do e36 jakas rurka lub mala 2 rurka owszem
-
PODŁĄCZENIE RADIA Z EPOKI
no wiec tak kostka szara glosniki na której są wejścia do kabli: LR+ lewy tył + LF+ lewy przod + RF- prawy przod - RR- prawy tył - LF- lewy przod - LR- lewy tyl - RR+ prawy tył + RF+ prawy przod + kostka czarna tam masz napiecie + i - do zasilania radia na której są wejścia do kabli: ACC+ moze byc luzem ANTENA REM antena podłaczasz do plusa w radiu czerwony kabel BATERY+ podłaczasz rowniez do plusa w radiu czerwony kabel GMD- (ground) podlaczasz do minusa czarny kabel w radiu
-
Mały remoncik IS'a(1.8 m42b18) - prośba o wycenę
troche nie rozumiem tematu chcesz wymienic uszczelki i nazywasz to remontem? powiem tak robione mialem w poprzedniej popychacze dzwignieki wałek + rolki i kompletny rozrzad pierscienie na tlokach nie pamietam cos tam jeszcze i wyszlo z robocina ok 2500 zl a jesli chcesz autkiem pojezdzic to kupuj tylko orginały
-
[e46] Jaki tłumik do coupe po lifcie?
supersprint lub remus dedykowane nierdzewka najlepiej lub jakas ladna koncowka wszystkie ultery KM malony i te inne pasci odpadaja łeb ci odpadnie po prostu, ze juz nie powiem jak je rdza zezre po roku czasu stawiaj na jakosc
-
Trzęsienie kierownicą
mam to samo u siebie drganie kierownicy a kola wywazone na zimowkach to samo mialem slyszalem ze to moze byc magłownica czy jakos tak
-
Co sadzicie o TDS
mam benzyne i nie zamierzam zmieniac pozdrawiam
-
E46 2,5 benzyna. prośba o opinie
producent nawet nie przewiduje innego oleju w e46 2.5l niz syntetyk. Martis30- musi byc w automacie ? nie wiedzialem czyli robiac powidzmy 200 tys w 2 lata czy 3 jak wleje syntetyk a cos sie rozszczeli moge smialo jechac do ASO bmw i powiedziec co jest podany jest taki olej taki lalem i teraz naprawa silnika w ramach gwarancji czy dobrze rozumuje? pytam teroretycznie
-
Grill i nerki bmw e36
było gdzies niedawno na forum poszukaj powinno byc na pierwszych stronach
-
Lampy tylne do sedana.Jakie wybrać?
osobiscie mi sie podobaja bardzo
-
Poprawa mocy w E36... Tuning wart pieniedzy
no chyba nie mowisz o filtrze stozkowym ? :duh:
-
prbolemz elektryka rozladowywanie akumulatora
moze po protu akumulator jest trup nie wiem co ma woda w lampie do rozladowania akumulatora ale moze masz jakies zwarcie gdzies na kablach wymień akumulator na pozadny nowy najlepiej warta lub bosch i zobacz a alternator jest w porzadku?
-
spalanie...
pierwsze słysze zeby w e36 był powdwójny vanos ??
-
Co sądzicie o takich oponach ?
w takim razie bezpiecznego użytkowania :cool2:
-
E46 2,5 benzyna. prośba o opinie
pierwsze slysze ze syntetyk obowiazkowo jezeli auto ma wiekszy przebieg i jezdzilo na niewiadomoczym nie leje sie syntetyku nie sluchaj takich opinii najprostszy sposob powiedz sprzedawcy ze jezdziecie diagnosty niech przetrzepia auto podepna pod kompa i sprawdza jak sie nie zgodzi sprawa oczywista
-
jak działa inspekcja w 1.8tds
tutaj masz zdjecie pogladowe z instrukcji obsługi poczytaj sobie odnosnie inspekcji a czy syntetyk to dobry olej ? jezeli od nowosci taki byl do teraz to tak ale nie polecam do starszych aut jak nie wiesz na czym wczesniej http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=12b3fc85ff2e67d2
-
Dymi z rury wydechowej na czarno przy przyspieszaniu
a mozna wiedziec cos wiecej zaciekawil mnie ten watek
-
Co sądzicie o takich oponach ?
to była pierwsza bkma ale jak sie mowi do wszystkiego trzeba dojrzec :D tak wiec TJuniNK mam juz za soba co do opon to good yeary F1 widze raczej na jakis brockach z szerokim rantem lub podobnych a te sa lekko szprychowe i bardziej stawiane jest na elegancje niz na sportowy zarys dlatego zupełnie nie pasują mi takie opony to jakby założyć świni siodło ale jak kolega zauwazył to ma sie tobie podobac a nie innym kwestia gustu
-
Co sądzicie o takich oponach ?
felga jest dosc waska a roznica miedzy 225 a 215 praktycznie niezauwazalna ale problem lezy nie tutaj mianowicie nie bardzo mi pasuje do tych felg opona o sportowym zarysie po prostu
-
spalanie...
13 l po miescie norma ja w zime na pelnym baku odcinki 10 km do pracy nawet nie zdazyla sie rozgrzac spalilem 60 l na niecale 500 kilosow 460 480 dokladnie nie pamietam
-
Jaki olej Castrol Edge czy Castrol Magnatec???
to zaden wynalazek ten olej jak napisalem wyzej jest dedykowany do bmw wszystkie castrole i mobile moga sie schowac naturalnie jest tez drozszy zapewne ten dodatek jest tez dobry