Treść opublikowana przez cybek1984tychy
-
Felgi 18" do BMW E36 - czy wejdą?
8 cali i powyzej 235 nie wejdzie chyba ze zmienisz zawieszenie na gwint
-
318is problem z sondą lambda pomocy
a mozesz podjechac i sprawdzic pewnie ten blad juz znikl a co do tego sterownika to ja mialem wymieniana stacyjke sciagali mi nowa z monachium i wymieniali mi ją, kluczyk tez jest nowy wiec moze dla tego ten sterownik jest inny sam o tym nie wiedzialem bo nigdy pod kompa nie podjerzdzalem :) pozdrawiam
-
318is problem z sondą lambda pomocy
a witam kolege widze ze sonda wymieniona cieszy mnie to ze nie ma problemow Adrian z tej strony byly wlasciciel autka co do spalania to wczesniej za 50 zl przy normalnej jedzie robil ok 100 -120 km, ja tez juz sie ciesze nowym zakupem scigacza suzuki gsxr zapraszam kolege na strone http://www.bts-bmw.host247.pl/ pozdrawiam
-
Ksenony z innego auta
dlatego mowie lepiej nowe kupic za grosze niz kombinowac
-
Ksenony z innego auta
a po co kombinowac skoro ksenony kosztuja grosze teraz
-
Prosze o rade - sportowy tłumik.
VM jeden z tanszych a lepszych ultery moga sie schowac jak bym zmienial to jedynie na supersprinta
-
Prosze o rade - sportowy tłumik.
tu masz moj wydech jak cie interesują sportowe tłumiki http://cybus84.wrzuta.pl/film/9kjK2oKGm6/bmw_e36_wydech_m44
-
jaka nawigacje GPS byście mi polecili???
ja polecam jakas akire jest tania ok 500 - 600 zł pozatym najlatwiej z niej zdjac blokade i wgrywac aktualne i ulepszone mapy :)
-
Dziwny problem z klimą.
sprawdz czy masz wogole gaz w klimie to po 1 po 2 wydaje ci sie ze leci z wewnatrz tak ma byc na tym polega dzialanie klimatyzacji, przyczyna moze byc tez sprzeglo klimy jak u mnie tzn nie lecialo zimne powietrze a wszystko sie zalaczalo wymiana sprzegla zalatwila sprawe
-
Pytanie o lampy i Xenony
dobre ksenony kosztuja ok 1400 1500 zl uwaga co do samopoziomowania i spryskiwaczy to : NIE ma w prawie polskim takiego wymogu sam tez myslalem ze maja prawo zabrac dowod za xsenony made in china ale jak sie doczytałem nie ma jasno okreslonych przepisów na tem temat pozatym co powiedza wlasciciele pierwszych instalacji xenonowych montowanych w autach gdzie nie bylo jeszcze samopoziomowania i spryskiwaczy im tez nalezalo by zabrac dowody ? dlatego tak jak mowie doczytalem ze nie jest to wymagane nalezy je tylko oczywiscie ustawic odpowiednio aby nie swiecily po oczach kierowcow z naprzeciwka co do montarzu do roznych lamp mysle ze problemu nie ma skoro wchodza takie same zarowki a co do tego ze beda nieco inaczej wygladac calkiem mozliwe ale mysle ze roznica nie bedzie za bardzo widoczna
-
Pytanie o lampy i Xenony
nie ma roznicy jaki zestaw kupisz jak kupujesz te najtansze od 200 w gore to wszystko jest to samo made in china sam tez mam 6000k i nie narzekam poki co wszystko dziala tylko musisz je wyregulowac bo beda krzywo swiecic
-
Małe pytanko
- 1.9 - raczej obstawilbym lącznik stabilizatora tez mi stukalo na zakretach i to było to lub sworzen - oczywiscie ze mozna nawet lepiej jak zalozysz wezsze opony po co ci taki lac na 16 calowych felgach - z tego co mi wiadomo 2 tyg lub miesiacjak sie myle niech mnie ktos poprawi
-
Które alusy?
zajebiaszcze te shitzerki są co ci ktos pokazał mają tylko jedną wadę BRAK RANTU :D a szkoda bo byly by warte kazdej sumy
-
Które alusy?
te 1 nie sa złe szkoda ze nie 17 lub 18 ale rant to podstawa w e36
-
O ile Obnizyc?
oczywiscie ze mozna sam tak chcialem na poczatku zrobic ale zdecydowalem sie na komplet sprezyn niczego nie zaburzy wrecz przeciwnie auto zyska bardzo na wygladzie pozatym lepiej sie bedzie trzymac i nie bujac tak na zakretach
-
Ciśnienie w oponach niskoprofilowych
kolego ja mam tez 17 45 215 i mam tył 2.8 nabity a przód 2.6 i jest swietnie
-
O ile Obnizyc?
ja polecam 40/30 mam takie wlasnie obnizenie i jest elegancko pozatym w e36 o to chodzi ze przod ma byc nisko a tyl wyzej klin to podstawa
-
sonda lampda spalanie 25 l
mam pytanko czy da rade wymienic sonde lampda samemu czy koniecznia jest interwencja mechanika skacze mi na obrotach czarny smolisty tlusty wydech i do tego pali jak smok zalalem za 100 zl i zrobilem 110 km nie wiedzialem czy dojade na stacje
-
Jaki olej
dlaczego znowu musi byc kiepski nie wiadomo czy ma silnik dobry, moze ma zajechany motor odkrecone ze 100 tys skad to mozna wiedziec a wlanie minerala przez mechanika nie jest znowu nie wiadomo jaka zbrodnia zalal to co bylo najbezpieczniejsze co nie wiadomo co tam siedzialo wczesniej, napewno pytal co chcesz zalac ja osobiscie mam polsyntetyk tez mobil 1 i nie narzekam a swoja droga nie rozumiem okreslenia wlac mineral do bmw a co to jest bmw auto jak kazde inne
-
BMW seri 3 cupe
cena jest dosc atrakcyjna ale pewno temu ze to 1.6 o ile zadbane mysle ze sie oplaci a nie wolalbys cos mocniejszego ?
-
Wasze opinie o niuniach z Włoch :)
Tylko Szwajcaria ale tam to raczej diesle są rodzynkami :mrgreen: szwajcarskie auto maja zajechane silniki bo tylko po dorkach smigaja. Wlosi nie robia duzo kilosow i przebiegi sa na 80 proc nie krecone -bardziej wiarygodne jak niemcy. cos w tym jest prawdy ale wystarczy popatrzec jak wyglada karoseria wloskiego auta cala porysowana poobijana wszedzie wgniecenia w srodku syf i malaria
-
Przebieg a trwałość silnika
a wedlug mnie zalezy jak bylo zrobione te 200 tys bo teoretycznie to nie jest bardzo duzo ale jak ktos auta nie szanowal krecil ile popadnie to i przy 200tys moze byc silnik mocno spocony
- inspekcja
-
inspekcja
kozystajac z okazji kolego jak zresetowac inspekcje bo tez niedawno wymienialem olej ale nie skasowalem jej ?
-
Chcę kupic!! Kilka pytań
rozrzad jest na łańcuchu wiec wytrzymuje nie ma sie czym martwic przebiegi sa rozne ale w przebieg ponizej 200 tys nie masz co wierzyc tymbardziej jak auto ma swoj wiek, jezeli szukasz ISa to akurat wystawilem mojego na sprzedaz jak bedziesz zaiteresowany dac znac na PW cena nie jest mala ale auto jest zadbane i na dobrym wyposarzeniu