Treść opublikowana przez cybek1984tychy
-
Supersprint, ktos zakladal?
tak twoja 318 zyskala 20 koni i wgniata cie w fotel, bardzo ładne bajki panie Andersen chociaz z drugiej strony mówią że wiara czyni cuda :D a wiec kolego ze szklarskiej poręby jak juz mogl sie zmienic ewentualnie moment obrotowy a nie zyskal na mocy nie wprowadzaj ludzi w blad a jesli sie myle to potwierdz to i przeskanuj tutaj wyniki z tej hamowni
-
Supersprint, ktos zakladal?
w bajki o dodaniu mocy nie wierz chyba ze wymieniasz caly uklad wydechowy a nie tylko tlumik koncowy a co do supersprinta no cos obok remusa 2 najlepsze firmy jesli chodzi o tlumiki
-
1.8 - chyba coś za dużo pali...
nie ma co słuchac bajek w spalanie 8 litrow moja po miesicie spokojnie złyknie 11 l przy w miare spokojnej jezdzie a bajki typu 7 czy 8 litrow to prosze ustawic na regale obok rycerzy smoków i pieknych ksiezniczek
-
Alpinweiß - wygodny sedan - 18", Xenon - nowe foto str.
odpada ja mialem sedana tez lekko obnizonego i przy felgach 8 cali 17 225 45 przy pelnym zaladunku mialem opony zdarte
-
lekie cykanie
widzialem zestawy na allegro za 800 zl walek + komplet popychaczy
-
lekie cykanie
przy okazji mozesz wymienic walek :) i nie powinno byc problemu
-
Alpinweiß - wygodny sedan - 18", Xenon - nowe foto str.
sam mam 17 oponki 215 45 17 i jestem zadowolony polecam rownierz 225 40 17 ;)
-
felgi i ET
ja rowniez polecam te 1 co orginal to orginal pozatym sa masywniejsze i beda idealnie wygladac na trójeczce
-
Jakie Świece?
z tego co ja wiem najlepsze do bmw to NGK
-
Ktora 318 kupic?
40 tys w 5 miesiecy to bardzo duzo zalezy ile chcesz autem pojezdzic nalezy pamietac ze auta te nie sa juz najmlodsze i maja spore przebiegi dlatego lepiej dobrze sie zastanowic nad tym jakie chcesz auto i ile zamierzasz je trzymac
-
PYTANIE O FELGI - KTóRE WASZYM ZDANIEM LEPSZE
jesli idzie o opony sklanialbym sie bardziej ku F1 cenowo podobnie http://www.allegro.pl/item312562672_opony_nowe_235_45r17_235_45_17_goodyear_f1_letnie.html lub dunlop sp 9000
-
PYTANIE O FELGI - KTóRE WASZYM ZDANIEM LEPSZE
zdecydowanie 1 dlaczego jeden sa ladniejsze i maja rant e346 bedzie wygladac o wiele lepiej na tych falgach
-
m40 jak sprawdzic zuzycie wałka i popychaczy
wez ten silnik ale niech ci koles da gwarancje rozruchową pojezdzisz tydzien zobaczysz jak to pracuje jak nie to mu oddasz i juz
-
pomocy hydraulika m43 nagranie silnika !
popieram kolege wyzej to popychacze, dzwigienki mialem to w poprzedniej tez chodzil jak traktor na zimnym a pozniej i na cieplym polecam przy okazji wymienic walek ja tez wymienilem pierscienie na tlokach przy okazji i rozrzad
-
Dziwny przypadek szyba coupe
jesli to sie stalo samo z siebie to nie mam pojecia a jesli juz takie kupiles pewnie dzwon i zle je poskladali po prostu
-
Firma felg "Aluett"?
podjedz sprawdz i bierz jak dobre ;)
-
Firma felg "Aluett"?
swietnie wygladaja i beda na pewno pasowac ale musisz uwazac z kupnem najlepiej jak bys je obejrzal i wywazyl bo na obrazku wszystko ladnie koles powie ze idealne a sie okaze ze zamiast na auto nadaja sie do prostowania pozatym beda wygladac pieknie tylko te opony mnie odstraszaja jakis syf
-
316ti 318ti 318tds
kto ci takich głopot nagadał co łańcuch to łańcuch a nie zadne syfiaste paski kolego nie wiem jak z silnikami diesla nigdy nie mialem ale jesli chcesz zaoszczedzic to bral bym diesla a skoro tak sie przejmujesz ze ci spali tyle po co ci bmw nie lepiej zainwestowac np w cos z mniejszym silnikiem 1.3 albo 1.1 : :idea:
-
Firma felg "Aluett"?
mialem 17 z rantem 9.5 cala ogolnie felgi sa bardzo ladne ale zdecydowanie odradzam jesli chcesz miec niski profil opony ja cofajac skrzywilem rant o murek i przy niewielkiej predkosci skrzywilo sie do tego stopnia ze uciekalo powietrze
-
do jakiej prędkości można rozpędzić 318 z gazem sekwencyjnym
ja na A4 leciałem 190km/h sedanem is 215-220km/h droga jawozno sosnowiec co do gazu to nie wiem nie mialem nigdy ale jak dobra sekwencja to mowia ze sie na mocy nie traci a przynajmniej odczuwalnie chociaz mysle ze znowu 1.8 nie pali tyle zeby go gazem męczyc
-
xenony do tych lamp?
nic dzinego ze nie chcialy wejsc jak masz starsza baware to wchodza lampy na soczewce i zarowka H1 dopiero w mlodszych po lifcie pojawily sie H7
-
ciagle pali sie rezerwa i wskaznik paliwa lezy na 0!!!!
poszukaj pod swiatlami w tych kablach tam ci moze cos przebijac tzn pod pokretlem ktore zalacza swiatla rozbierz to i to musi tam byc
-
xenony do tych lamp?
nie kupuj tego syfu made in china krzwe zarniki slepia kierowcow jadacych naprzeciwko i nie daja sie ustawic oswietlaja wszystko tylko nie droge a nie mowie ze wyglada to strasznie wiejsko jak juz chcesz engel eyesy to kup depo i koniecznie osobny kierunek http://www.allegro.pl/item312711196_lampy_nowe_bmw_e36_black_angel_eyes_od_depo_.html
-
ciagle pali sie rezerwa i wskaznik paliwa lezy na 0!!!!
to niekoniecznie musi byc plywak mialem to samo sprawdz kabelki moze gdzies ci nie stykaja albo sie wilgoc wkradla
-
ile moze być warte BMW 325TD 95r ?
czytaj w calosci duzy przebieg ale to normalne napisane jak byk jest :mad2: pozatym nikt mu nie zwroci tego co w nie wlozyl i powymienial