Skocz do zawartości

cybek1984tychy

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez cybek1984tychy

  1. cybek1984tychy odpowiedział(a) na Shake temat w E36
    tak twoja 318 zyskala 20 koni i wgniata cie w fotel, bardzo ładne bajki panie Andersen chociaz z drugiej strony mówią że wiara czyni cuda :D a wiec kolego ze szklarskiej poręby jak juz mogl sie zmienic ewentualnie moment obrotowy a nie zyskal na mocy nie wprowadzaj ludzi w blad a jesli sie myle to potwierdz to i przeskanuj tutaj wyniki z tej hamowni
  2. cybek1984tychy odpowiedział(a) na Shake temat w E36
    w bajki o dodaniu mocy nie wierz chyba ze wymieniasz caly uklad wydechowy a nie tylko tlumik koncowy a co do supersprinta no cos obok remusa 2 najlepsze firmy jesli chodzi o tlumiki
  3. nie ma co słuchac bajek w spalanie 8 litrow moja po miesicie spokojnie złyknie 11 l przy w miare spokojnej jezdzie a bajki typu 7 czy 8 litrow to prosze ustawic na regale obok rycerzy smoków i pieknych ksiezniczek
  4. odpada ja mialem sedana tez lekko obnizonego i przy felgach 8 cali 17 225 45 przy pelnym zaladunku mialem opony zdarte
  5. cybek1984tychy odpowiedział(a) na guma temat w E36
    widzialem zestawy na allegro za 800 zl walek + komplet popychaczy
  6. cybek1984tychy odpowiedział(a) na guma temat w E36
    przy okazji mozesz wymienic walek :) i nie powinno byc problemu
  7. sam mam 17 oponki 215 45 17 i jestem zadowolony polecam rownierz 225 40 17 ;)
  8. ja rowniez polecam te 1 co orginal to orginal pozatym sa masywniejsze i beda idealnie wygladac na trójeczce
  9. cybek1984tychy odpowiedział(a) na pafik2000 temat w E46
    z tego co ja wiem najlepsze do bmw to NGK
  10. cybek1984tychy odpowiedział(a) na Siergiej temat w E36
    40 tys w 5 miesiecy to bardzo duzo zalezy ile chcesz autem pojezdzic nalezy pamietac ze auta te nie sa juz najmlodsze i maja spore przebiegi dlatego lepiej dobrze sie zastanowic nad tym jakie chcesz auto i ile zamierzasz je trzymac
  11. jesli idzie o opony sklanialbym sie bardziej ku F1 cenowo podobnie http://www.allegro.pl/item312562672_opony_nowe_235_45r17_235_45_17_goodyear_f1_letnie.html lub dunlop sp 9000
  12. zdecydowanie 1 dlaczego jeden sa ladniejsze i maja rant e346 bedzie wygladac o wiele lepiej na tych falgach
  13. wez ten silnik ale niech ci koles da gwarancje rozruchową pojezdzisz tydzien zobaczysz jak to pracuje jak nie to mu oddasz i juz
  14. popieram kolege wyzej to popychacze, dzwigienki mialem to w poprzedniej tez chodzil jak traktor na zimnym a pozniej i na cieplym polecam przy okazji wymienic walek ja tez wymienilem pierscienie na tlokach przy okazji i rozrzad
  15. jesli to sie stalo samo z siebie to nie mam pojecia a jesli juz takie kupiles pewnie dzwon i zle je poskladali po prostu
  16. cybek1984tychy odpowiedział(a) na jarszy007 temat w E36
    podjedz sprawdz i bierz jak dobre ;)
  17. cybek1984tychy odpowiedział(a) na jarszy007 temat w E36
    swietnie wygladaja i beda na pewno pasowac ale musisz uwazac z kupnem najlepiej jak bys je obejrzal i wywazyl bo na obrazku wszystko ladnie koles powie ze idealne a sie okaze ze zamiast na auto nadaja sie do prostowania pozatym beda wygladac pieknie tylko te opony mnie odstraszaja jakis syf
  18. cybek1984tychy odpowiedział(a) na nfear temat w E36
    kto ci takich głopot nagadał co łańcuch to łańcuch a nie zadne syfiaste paski kolego nie wiem jak z silnikami diesla nigdy nie mialem ale jesli chcesz zaoszczedzic to bral bym diesla a skoro tak sie przejmujesz ze ci spali tyle po co ci bmw nie lepiej zainwestowac np w cos z mniejszym silnikiem 1.3 albo 1.1 : :idea:
  19. cybek1984tychy odpowiedział(a) na jarszy007 temat w E36
    mialem 17 z rantem 9.5 cala ogolnie felgi sa bardzo ladne ale zdecydowanie odradzam jesli chcesz miec niski profil opony ja cofajac skrzywilem rant o murek i przy niewielkiej predkosci skrzywilo sie do tego stopnia ze uciekalo powietrze
  20. ja na A4 leciałem 190km/h sedanem is 215-220km/h droga jawozno sosnowiec co do gazu to nie wiem nie mialem nigdy ale jak dobra sekwencja to mowia ze sie na mocy nie traci a przynajmniej odczuwalnie chociaz mysle ze znowu 1.8 nie pali tyle zeby go gazem męczyc
  21. cybek1984tychy odpowiedział(a) na lukaszsz temat w E36
    nic dzinego ze nie chcialy wejsc jak masz starsza baware to wchodza lampy na soczewce i zarowka H1 dopiero w mlodszych po lifcie pojawily sie H7
  22. poszukaj pod swiatlami w tych kablach tam ci moze cos przebijac tzn pod pokretlem ktore zalacza swiatla rozbierz to i to musi tam byc
  23. cybek1984tychy odpowiedział(a) na lukaszsz temat w E36
    nie kupuj tego syfu made in china krzwe zarniki slepia kierowcow jadacych naprzeciwko i nie daja sie ustawic oswietlaja wszystko tylko nie droge a nie mowie ze wyglada to strasznie wiejsko jak juz chcesz engel eyesy to kup depo i koniecznie osobny kierunek http://www.allegro.pl/item312711196_lampy_nowe_bmw_e36_black_angel_eyes_od_depo_.html
  24. to niekoniecznie musi byc plywak mialem to samo sprawdz kabelki moze gdzies ci nie stykaja albo sie wilgoc wkradla
  25. czytaj w calosci duzy przebieg ale to normalne napisane jak byk jest :mad2: pozatym nikt mu nie zwroci tego co w nie wlozyl i powymienial

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.