Treść opublikowana przez ufo000000
-
Ankieta, czym kto jeździ
To pogratulować porządnej instalacji :cool2:
-
wymiana żarówek(żarników) w ksenonach
Tu pisze czym się różnią http://swiatla.arbiter.pl/zdjecie/16165.D2S.D2R.roznice a co do cen-nie wiem ile Ci tam w ASO czy gdzieś krzyczeli za nie, na allegro kupisz najtańszą za jakieś 45zł tylko czy takie coś będzie świeciło jak należy i ile czasu będzie świeciło oto jest pytanie :mrgreen:
-
Przeciągnięcie przewodu spod maski do środka samochodu - CB
hmmm widzisz ja mam tego samego unidena i tą samą antenę sirio i gra gitara-przełącznik ANL włączony i gałka SQ tak na godzinę dziesiątą obrócona i działa dobrze.
-
pobór prądu 0,35 A czy to norma w 320d ?
0,35A to jest zbyt wiele, z prostego obliczenia wynika że dajmy na to akumulator 55AH (jeśli będzie miał jeszcze pierwotną żywotność i będzie do pełna naładowany) przy prądzie 0,35A ma wytrzymać 157 godzin czyli 6,5 doby a to nie jest normalne prawda? Nigdy nie mierzyłem u siebie z ciekawości ile pobiera, kiedyś przy okazji zmierzę.
-
Wskaźnik paliwa opadł
Weź pojeździj jeszcze trochę może sam naskoczy, ja prawie każdy raz jak pod korek lałem to wskaźnik spadał na sam dół i po jakimś czasie wstawał, tyle że u Ciebie stało się to przy uderzeniu...
-
Przeciągnięcie przewodu spod maski do środka samochodu - CB
A radyjko dobre masz jakieś? Lekkie zakłócenia są przy odpalonym ale ciutkę gałkę przekręcę od czułości i jest zero. A co do tych zakłóceń-zdecydowana większość jest nie przez to że silnik po linii 12V sieje zakłócenia tylko dostają się one przez antenę (a te są trudne do usunięcia). Odłącz antenę całkiem i zobaczysz czy szumi czy nie i będziesz wiedział czy to z napięcia czy przez antenę.
-
Przeciągnięcie przewodu spod maski do środka samochodu - CB
Jeśli pobór prądu nie jest jakiś mega to spokojnie można, w E36 z tego co widzę można tak się podpinać CB, niema zakłóceń i nie trzeba bezpośrednio pod aku.
-
popraw temat, przepis w wątku przyklejonym
Jeśli zbliżysz ucho do tych sensorów to będziesz słyszał takie brzęczenie, sprawdź na początek czy wszystkie brzęczą, nie powiem Ci gdzie masz szukać bardziej usterek bo ja mam dokładane i nie bardzo wiem gdzie w ogóle w oryginale znajduje się sterownik tego i którędy kable są puszczane...
-
320i ma problem z wchodzeniem na obroty i mocą
hmmm może na test odepnij całkiem sondę, niech komputer dawkuje bez niej mieszankę i zobaczysz czy coś się zmienia...
-
Wymiana oleju w skrzyni biegów- problem z uszczelka
Jeśli cieknie koło śruby to weź delikatnie pakuł daj i gitara :) nic lepiej nie uszczelnia :P
-
tuleja na wahaczu - wymienia się z wahaczem?
http://www.motoallegro.pl/search.php?category=3&string=tuleje+wahacza+bmw+e46 Jeśli są na aukcjach to znaczy że można.
-
instalacja gazowa e36 compact
Proszę o sensowne uzasadnienie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
-
Centralny zamek z pilota do e36
Jeśli już nie dasz rady wyczaić które to kable to możesz się w drzwi bezpośrednio wpiąć w cienkie kabelki (biało zielony i biało czarny). Trzeba odciąć i prąd od nowego sterownika puścić w stronę samochodu zaś te co idą do zamka zaizolować i zostawić.
-
Podnośnik elektryczny szyby kierowcy
Ja wszystko wyprostowałem bez wyjmowania mechanizmu z drzwi w góra 15 minut także raczej z wymianą i znalezieniem mechanizmu większe cyrki będziesz miał, ale jak tam chcesz.
-
Licznik przeklamuje po zmianie M40 na M42
Do 100 km/h też licznik zawyża nawet przy nominalnych wymiarach opon-producent celowo tak wyskalował zegary i to nie tylko w BMW... było przecież o tym na forum już.
-
brak podświetlenia zegarów
W compakcie masz zapewne regulację siły podświetlania w gałce po lewej od zegarów, coś mi się o uszy obiło że to się może przepalić i dlatego nie świeci.
-
Podnośnik elektryczny szyby kierowcy
Musisz od razu kupować? U mnie jak szyba spadła a mechanizm był w ruchu to jak rozebrałem drzwi zobaczyłem że ramię jest wykręcone o prawie 360 stopni :jawdrop: poklepało się je trochę, powyginało i już pół roku działa.
-
Licznik przeklamuje po zmianie M40 na M42
Ale liczniki aut zawsze zawyżają prędkość, nawet gdy masz idealne opony.
-
dane z komputera po podłączeniu - co oznaczają?
Może chciał Ci uświadomić żebyś go odwiózł spowrotem pod jego dom :mrgreen: jakiś głuchy musiał być że silnik mu nie przeszkadzał :mrgreen:
-
Gdzie umiejscowiony komputer ?
Zgadza się dokładnie tak jest, nie działa jakiś czas to domykanie i jak odłączałem akumulator a szyby były do połowy spuszczone to trzeba było parę razy pokręcić stacyjką zanim zachciało im się zasunąć. Ktoś zdaje się na BMW-sport kiedyś pisał że wie jak resetować ustawienia szyb, ja sposobu nie znam ale nie jest mi to potrzebne do szczęścia :) Jak odłączasz aku szyby miej domknięte do końca i powinno być :cool2:
-
chłodnica do wymiany???
hmmmm ja bym na początku kupił chłodnice, wstawił i jeździł, zacznie ubywać płynu z chłodnicy itp to będziesz mógł jakieś pęknięcia głowicy podejrzewać i inne. Są tacy (głupcy raczej) co jeżdżą notorycznie z niesprawnym chłodzeniem na czerwonym polu i silniki jakoś żyją, a są tacy co po jednym przegrzaniu wymieniają głowice...
-
straciło sie napięcie. nic nie działa. silik nie dział-pomoc
ojjj nie był bym taki pewny że pokaże, raczej dobry elektryk prędzej wyczai co trzeba wymienić, naprawić (szczotki, itp). Spróbować możesz.
-
Silniczek regulacji reflektorów
Dlatego autka z zagranicy się kupuje "pewniej" jakby nie patrzeć :)
-
Silniczek regulacji reflektorów
Widzisz, u mnie po dzwonie (w środek auta, reflektory nieruszone) oba silniczki przestały działać :shock: reflektory nieruszone, wiązki eleganckie, sprawdzałem miernikiem na wtyczkach i napięcie się zmienia przy kręceniu pokrętłem od kąta świateł. Chciałem kupić nowe hella ale na allegro same boscha widzę (a nikt nie dał mi na forum odpowiedzi czy te będą pasowały). Tak na marginesie, jeśli ktoś by miał takie w bajka cenie do sprzedania to może bym odkupił, proszę na priv.
-
jaka szerokosc opony e36 318is/ti 17cali felgi?
No spadek mocy MUSI być, chyba widać gołym okiem co auto musi turlać przy np 205 a 225, 235. Jak masz np 330D to sobie można walca zakładać a na 1,8 czy IS to chyba dużo trochę. Na CPNie też będzie widać różnice.