Treść opublikowana przez Sołtys
-
Proszę sprawdzić dokumenty.Obcokrajowiec.
Sołtys odpowiedział(a) na strutynski temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjneNie musi być nic wpisane. Podobnie jest w przypadku, gdy na samochodzie ustanowiony jest zastaw. W dokumentach auta tego nie znajdziesz. Nie rozumiem jednak tych wszystkich dywagacji. Idź do WK i wszystkiego się dowiesz. Tak jak napisałem wyżej, nikt tu na forum nie raczej szklanej kuli.
-
Proszę sprawdzić dokumenty.Obcokrajowiec.
Sołtys odpowiedział(a) na strutynski temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjneWszystko jest możliwe.
-
Proszę sprawdzić dokumenty.Obcokrajowiec.
Sołtys odpowiedział(a) na strutynski temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjneTakie pytania to do wróża Macieja, albo jakiegoś innego posiadacza szklanej kuli.
-
E39 jako ciężarowe? PROSZĘ O POMOC!!!
Musiało to być kilka ładnych lat temu. Wtedy niemalże z każdej osobówki można było zrobić "ciężarówkę". Obecnie nie jest to takie łatwe. VAT-7 szczegółowo określa wymogi takiego auta. Przede wszystkim przestrzeń bagażowa musi być większa i oddzielona od osobowej, czego zwykłe kombi nie spełnia.
-
E60 3.0d 2007, Kraków WBANY710X0CT71992
Sołtys odpowiedział(a) na stach131 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażŻe tak powiem, głupoty opowiadasz. Poniżej zdjęcie auta z przebiegiem 195 kkm. http://i.imgur.com/Tm2Sw0j.jpg Nie raz natomiast widziałem auta z przebiegiem ponad 400kkm z fotelem kierowcy, o którym wielu by powiedziało, że jest w stanie idealnym. Kiedy miało to auto 195 tys ? W 2006? Wszechwiedzący Zenonie niczego nie zamierzam Ci udowadniać.
-
E60 3.0d 2007, Kraków WBANY710X0CT71992
Sołtys odpowiedział(a) na stach131 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażŻe tak powiem, głupoty opowiadasz. Poniżej zdjęcie auta z przebiegiem 195 kkm. http://i.imgur.com/Tm2Sw0j.jpg Nie raz natomiast widziałem auta z przebiegiem ponad 400kkm z fotelem kierowcy, o którym wielu by powiedziało, że jest w stanie idealnym. Jeżeli ten fotel jest po 195 tys km to Polska jest największą potęgą w produkcji samochodów na świecie. Nikt Ci nie każe w to wierzyć. Auto ściągnięte z Danii z pełną historią.
-
bmw 528 f10 WBAXG310X0DW37509
Sołtys odpowiedział(a) na bambi001 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie przesadzajcie, że jak wymieniona szyba to od razu musiał być jakiś strzał :mad2: :mad2: Robiąc takie przebiegi, chyba nie trudno oberwać jakimś kamieniem na naszych drogach.
-
E60 3.0d 2007, Kraków WBANY710X0CT71992
Sołtys odpowiedział(a) na stach131 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażŻe tak powiem, głupoty opowiadasz. Poniżej zdjęcie auta z przebiegiem 195 kkm. http://i.imgur.com/Tm2Sw0j.jpg Nie raz natomiast widziałem auta z przebiegiem ponad 400kkm z fotelem kierowcy, o którym wielu by powiedziało, że jest w stanie idealnym.
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Do oceny konkretnych aut z ogłoszeń jest odpowiedni dział.
-
ABS i ASC konkrety-co sprawdzamy.
Ja pi%$^$e. Co jeszcze odkopiesz?? :mad2: :mad2:
-
swieci asr abs.
Widzisz datę ostatniego postu :duh: :duh:
-
E91 330D 2008r
Sołtys odpowiedział(a) na marian11 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażChyba trochę przesadziłeś z rozmiarem foty w podpisie.
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
:duh: :duh: :duh: :duh: Kupujesz auto czy tekst ogłoszenia? Niektóre pytania miażdżą mnie po prostu.
-
Małopolskie
Panowie i Panie ;) krótko i na temat znalazłem nowego mechanika godnego polecenie Pan Sławomir pracuje sam z Bratem bez żadnych młodocianych pracowników tak jak to jest w PiM zrobił mi silnik wymiana uszczelniaczy i planowanie głowicy jestem mega zadowolony dlatego postanowiłem go tu na FORUM zareklamować .Warsztat jest koło tandety tel: 516808358 możecie powiedzieć , że Rafał go poleca Mógłbyś rzetelnie i obiektywnie opisać sytuację z PiM. Tak się składa, że rozmawiałem z chłopakami o Twojej sprawie i nie jest ona tak jednoznaczna jak to przedstawiłeś. Odnośnie "młodocianych pracowników", co złego widzisz w przyjęciu na dwumiesięczną praktykę jakiegoś ucznia?
-
E87
Sołtys odpowiedział(a) na coachu temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażŻe warto zapoznać się z regulaminem.
-
e39 sedan zamek w klapie bagażnika szaleje
Obstawiam zwarcie wynikające z przetarcia kabli w gumowym łączniku pomiędzy karoserią a klapą.
- [e39] 2001 r 520d, nie pali.
-
zamek centralny. problem z pilotem.
Wychodziły otwierane tylko kluczykiem.
-
e39 Touring - Opada tył-walnelo nivo?Prosba o pilną pomoc
Kolega wie co to interpunkcja i wielka litera? :mad2:
-
Jaki dobry srodek do polerki zadrapan na lakierze?
Tempo to zło!!! Jeśli nie szkoda Ci lakieru to działaj.
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
2.0d występuje po lifcie.
-
Problem z elektryka E39
Zerknij na regulamin zakładania tematów, bo Twój zaraz zostanie zamknięty.
-
Problem z elektryka E39
Kolega wie co to INTERPUNKCJA? Nie da się czytać takiego słowotoku.
-
[E46] polerka się nie sprawdziła.
O jakich rysach piszesz, bo ja tu żadnych nie widzę.
-
[E46] polerka się nie sprawdziła.
Robi się różnego typu rysy, czasami bardzo duże, jednak to nie jest tak, że ktoś kupi sobie Farecle :duh: , najtańszą polerkę i gąbki i zrobi wszystko na cacy. Ludzie poświęcają długie godziny, dni, aby dojść do wprawy, używając bardzo dobrych i niestety dużo droższych past od świętej Farecli :duh: , a Ty po obejrzeniu filmiku na youtube, chcesz robić tak samo. To, że sam sobie nie poradziłeś z rysą, absolutnie nie świadczy o tym jak twierdzi kolega bolo73, że drzwi trzeba ponownie lakierować.