Treść opublikowana przez Sołtys
-
czujnik temperatury zewn zawyza o okolo 20c w gore
A pokrętło w kratce przedniego środkowego nawiewu jak było ustawione??
-
E39 środek lusterka strona lewa
Lusterka nie były elementem liftu, więc nie rozróżnienia na przed i po liftowe.
-
[E39 520i]wyciek oleju
Masz jakieś pytanie czy chciałeś się pochwalić, że kupiłeś auto, z którego cieknie olej? Ja w Twoim poście żadnego pytania nie widzę. Jeśli jednak zakładając, że chciałeś o coś zapytać, to na podstawie takiego zdjęcia o pomóc powinieneś się zwrócić do wróża Macieja.
-
Jaki dobry srodek do polerki zadrapan na lakierze?
Jeśli chcesz narobić jeszcze większych szkód to działaj z tempo :duh:
-
Jaki dobry srodek do polerki zadrapan na lakierze?
Dawanie takich rad laikom, to najszybszy i najłatwiejszy sposób na konieczność ponownego lakierowania elementu. I do tego jeszcze Św. Farecla :mrgreen: :mrgreen:
-
BMW 318 - WBAEY71035KX00741
Sołtys odpowiedział(a) na primal89 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJeden temat - jedno auto.
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
M52TU ma podwójny.
-
BMW 750 E38, Sedan / Limuzyna - WBAGG01040DD94376 - Radom
Sołtys odpowiedział(a) na Fif75 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCzyli jak auto nie ma książki, wg Twojej teorii jest na 100% kręcone? :roll:
-
Dwa błędy i problem z jazdą na zimnym silniku.525D Turing
Zapoznaj się z tym http://bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=72&t=117890 i popraw te "błendy" :mad2:
-
M-Pakiet a M-Technic
Nieprawda
-
Zakpu BMW E39 2.5 TDS-czy warto ??
W cztery lata pewnie już kupił auto, więc po co ciągnąć temat?
-
Zakpu BMW E39 2.5 TDS-czy warto ??
Złota Łopata dla kolegi :norty:
-
Zakup BMW E30 + ubezpiecznie
Z tego co się orientuję AC dają na maksymalnie auta 10-12 letnie. Nawet jakby się dało ubezpieczyć, to wartość auta będzie brana z cennika i raczej nikogo nie będzie obchodziło, że w auto włożyłeś 10 czy 15k PLN. Do tego w razie szkody dochodzi amortyzacja, więc tak naprawdę AC dla takiego auta mija się celem.
-
Oznaki poważnej korozji
Nadkola nie uratujesz. Bez wyciecia i wspawania reparaturki sie nie obejdzie. Przeciez na zdjeciach widac ze jest przezarte niemal na wylot.
-
Świeci kontrola akumulatora E39 ładowanie 17,2 V
Sorki, ale skoro pytasz o takie rzeczy, to z całą pewnością mogę napisać, że sam nie dasz rady. Otwórz maskę, zlokalizuj alternator i zobacz jaki jest do niego dostęp.
-
Świeci kontrola akumulatora E39 ładowanie 17,2 V
Kolega wyżej przecież napisał, że regulator jest częścią alternatora. Trzeba wyciągać cały alternator.
-
F10 520D
Sołtys odpowiedział(a) na radekgd temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażhttp://bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=44&t=72889
-
Oznaki poważnej korozji
Po zdjęciach widać, że bez cięcia i spawania się nie obejdzie.
-
BMW 520i 1999 STAG 300
A co w tym trudnego?? P.S. Edytuj posty.
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Widzisz jaki jest tytuł tematu? :roll:
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Póki co z widzeniem nie mam problemów :duh: Szczególnie 520i. Większość posiadaczy aut za 7 czy 10k PLN, pewnie po prostu bolałoby wydanie 4k PLN na porządną instalkę. wole swoje 170 koni zadbane i karmione tym co to auto lubiniz ogrzyek 3.+ na gazie pozdro. ale ty nawet nie masz bmw to co ja z tobą gadam nie mamy na instalacje ale mamy by tankować benzynke +12 L na 100/km haha nawet metafory nie rozumiesz wiec i głupi do tego Nie będę już się zniżał do Twojego poziomu. Nie jesteś już w stanie napisać czegoś merytorycznego, więc zaczynasz obrażać innych. Nie znasz mnie, więc takie teksty świadczą tylko o Tobie. Z mojej strony koniec tematu. Przyjemnej jazdy SPORTOWYM i jak widać podnoszącym do niebios własne ego, 520i.
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Póki co z widzeniem nie mam problemów :duh: Szczególnie 520i. Większość posiadaczy aut za 7 czy 10k PLN, pewnie po prostu bolałoby wydanie 4k PLN na porządną instalkę.
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
A czym się różni BMW od innych marek, że w tych drugich można zakładać LPG, a w BMW to kwas?? A 2.8 ile ma garów? Śmieszne jest to co piszesz. Różnice w spalaniu 2.0, 2.5 i 2.8 są symboliczne, a często wręcz niezauważalne. Różnica jest natomiast w cenie zakupu i tutaj szukałbym przyczyny...
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Tak, a diesel tylko do traktora OMG :duh:
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Możesz rozwinąć temat?? :duh: Z doświadczenia wiem, że teorie takie jak Twoje, rozsiewają ludzie, którzy użytkowali najtańsze instalacje I lub II generacji i nigdy nie mieli styczności w porządną sekwencją lub po prostu zasłyszeli, co powiedział stryjeczny brat wujka szwagra :mad2: :mad2: