Skocz do zawartości

Sołtys

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Sołtys

  1. A pokrętło w kratce przedniego środkowego nawiewu jak było ustawione??
  2. Sołtys odpowiedział(a) na luk199 temat w E39
    Lusterka nie były elementem liftu, więc nie rozróżnienia na przed i po liftowe.
  3. Sołtys odpowiedział(a) na decrypter temat w E39
    Masz jakieś pytanie czy chciałeś się pochwalić, że kupiłeś auto, z którego cieknie olej? Ja w Twoim poście żadnego pytania nie widzę. Jeśli jednak zakładając, że chciałeś o coś zapytać, to na podstawie takiego zdjęcia o pomóc powinieneś się zwrócić do wróża Macieja.
  4. Jeśli chcesz narobić jeszcze większych szkód to działaj z tempo :duh:
  5. Dawanie takich rad laikom, to najszybszy i najłatwiejszy sposób na konieczność ponownego lakierowania elementu. I do tego jeszcze Św. Farecla :mrgreen: :mrgreen:
  6. M52TU ma podwójny.
  7. Czyli jak auto nie ma książki, wg Twojej teorii jest na 100% kręcone? :roll:
  8. Zapoznaj się z tym http://bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=72&t=117890 i popraw te "błendy" :mad2:
  9. W cztery lata pewnie już kupił auto, więc po co ciągnąć temat?
  10. Złota Łopata dla kolegi :norty:
  11. Z tego co się orientuję AC dają na maksymalnie auta 10-12 letnie. Nawet jakby się dało ubezpieczyć, to wartość auta będzie brana z cennika i raczej nikogo nie będzie obchodziło, że w auto włożyłeś 10 czy 15k PLN. Do tego w razie szkody dochodzi amortyzacja, więc tak naprawdę AC dla takiego auta mija się celem.
  12. Nadkola nie uratujesz. Bez wyciecia i wspawania reparaturki sie nie obejdzie. Przeciez na zdjeciach widac ze jest przezarte niemal na wylot.
  13. Sorki, ale skoro pytasz o takie rzeczy, to z całą pewnością mogę napisać, że sam nie dasz rady. Otwórz maskę, zlokalizuj alternator i zobacz jaki jest do niego dostęp.
  14. Kolega wyżej przecież napisał, że regulator jest częścią alternatora. Trzeba wyciągać cały alternator.
  15. http://bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=44&t=72889
  16. Po zdjęciach widać, że bez cięcia i spawania się nie obejdzie.
  17. Sołtys odpowiedział(a) na siejuch temat w E39
    A co w tym trudnego?? P.S. Edytuj posty.
  18. Widzisz jaki jest tytuł tematu? :roll:
  19. Póki co z widzeniem nie mam problemów :duh: Szczególnie 520i. Większość posiadaczy aut za 7 czy 10k PLN, pewnie po prostu bolałoby wydanie 4k PLN na porządną instalkę. wole swoje 170 koni zadbane i karmione tym co to auto lubiniz ogrzyek 3.+ na gazie pozdro. ale ty nawet nie masz bmw to co ja z tobą gadam nie mamy na instalacje ale mamy by tankować benzynke +12 L na 100/km haha nawet metafory nie rozumiesz wiec i głupi do tego Nie będę już się zniżał do Twojego poziomu. Nie jesteś już w stanie napisać czegoś merytorycznego, więc zaczynasz obrażać innych. Nie znasz mnie, więc takie teksty świadczą tylko o Tobie. Z mojej strony koniec tematu. Przyjemnej jazdy SPORTOWYM i jak widać podnoszącym do niebios własne ego, 520i.
  20. Póki co z widzeniem nie mam problemów :duh: Szczególnie 520i. Większość posiadaczy aut za 7 czy 10k PLN, pewnie po prostu bolałoby wydanie 4k PLN na porządną instalkę.
  21. A czym się różni BMW od innych marek, że w tych drugich można zakładać LPG, a w BMW to kwas?? A 2.8 ile ma garów? Śmieszne jest to co piszesz. Różnice w spalaniu 2.0, 2.5 i 2.8 są symboliczne, a często wręcz niezauważalne. Różnica jest natomiast w cenie zakupu i tutaj szukałbym przyczyny...
  22. Tak, a diesel tylko do traktora OMG :duh:
  23. Możesz rozwinąć temat?? :duh: Z doświadczenia wiem, że teorie takie jak Twoje, rozsiewają ludzie, którzy użytkowali najtańsze instalacje I lub II generacji i nigdy nie mieli styczności w porządną sekwencją lub po prostu zasłyszeli, co powiedział stryjeczny brat wujka szwagra :mad2: :mad2:

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.