Treść opublikowana przez Ratovnik
-
Spotkania śląskie
A co tam zazwyczaj kodujecie?
-
Żarówka H7 LED zamiast tradycyjnej H7
Wydokowałem jeszcze przed zastosowaniem oporników. Jak wrzuciłem oporniki i zadziałało tak jak trzeba to kodowania już nie zmieniałem i tak zostało. Oporniki muszą być dwa, każdy po 50W
-
Spotkania śląskie
O której się spotykacie?
-
Żarówka H7 LED zamiast tradycyjnej H7
Kupiłem jakoś pół roku temu z mocnymi diodami, w sumie chyba ok. 7,5W na żarówkę. Nie jest to H7 tylko z trzonkiem HB3. Wykodowałem programowo sprawdzanie żarówek i zapodałem opornik.
-
Spotkania śląskie
Jestem za. No to panowie robimy listę :) 1. Ratovnik 2.
-
Żarówka H7 LED zamiast tradycyjnej H7
Nie wiem jak kolega beaver79, ale ja mam dzienne w drogowych na diodach i jest ekstra: http://i1246.photobucket.com/albums/gg607/ratovnik/E38%20740iL/Zdjeciatechniczne/P1010238_zpsf7929c4f.jpg Trochę z tym walczyłem, ale efekt malina :) :)
-
Adaptacja elektronicznej przepustnicy w M62TU
Panowie jakiś czas temu kasowałem adaptację silnika i chcę też przeprowadzić adaptację przeuczenia przepustnicy do skrajnych wychyleń w zależności od obrotów. Będę to robił w DISie. Czy ktoś u siebie przeprowadzał wcześniej taką procedurę i może udzielić mi wskazówek krok po kroku odnośnie całej procedury? Pozdrowionka
-
[E39] Montaż tylnych lamp po lifcie w sedanie sprzed liftu
Piknie :) :cool2:
-
[E39 540i M62] Problem z wolnymi obrotami.
Panowie, to jak się robi adaptację przepustnicy w M62TUB44?
-
Żarówka H7 LED zamiast tradycyjnej H7
Tylko, że 68 LED nie mieści mi się do otworu w lampie :)
-
Żarówka H7 LED zamiast tradycyjnej H7
Hmm, ostatnio kupiłem żarówki HB3 LED 27 diód oraz drugi komplet 68 LED i te z 27 diodami po kilku minutach gasną (rozumiem, że z powodu przegrzania). Po wyłączeniu, odczekaniu i włączeniu ponownie działają.
-
Żarówka H7 LED zamiast tradycyjnej H7
Mam oporniki i będę działał z żarówkami HB3 LED :) http://i1246.photobucket.com/albums/gg607/ratovnik/E38%20740iL/Zdjeciatechniczne/P1000647_zps8527a202.jpg
-
Otwieranie bagażnika kluczykiem
Chodzi mi właśnie oo pozycję, która wymaga zmiany...
-
Otwieranie bagażnika kluczykiem
Jakieś wskazówki do programowania?
-
Otwieranie bagażnika kluczykiem
Panowie, otwierając kluczykiem drzwi kierowcy (otwiera się selektywnie - pierwsze przekręcenie tylko drzwi kierowcy - drugie przekręcenie wszystko pozostałe - działa to tak samo jak z pilota). Ale jak otwieram kluczykiem bagażnik to otwiera się tylko klapa a drzwi nie. Da się to zmienić/zaprogramować, aby po otwarciu kalpy kluczykiem odskakiwały również bolce drzwi? (w poprzedniej E38 otwierając bagażnik otwierało się wszystko). Proszę o wskazówki
-
Żarówka H7 LED zamiast tradycyjnej H7
Do takich żarówek jak byłby optymalny opornik?
-
Żarówka H7 LED zamiast tradycyjnej H7
CAN Bus to chyba nic innego jak żarówka LED z wbudowanym opornikiem :)
-
[E53] Naprawa składanych lusterek (folding mirrors)
W moim E38 prawe lusterko się nie składa (coś tam słychać, ale nie drgnie), lewe bez problemu. Czy to też wina tej blaszki? Da się to ogarnąć samemu?
-
Żarówka H7 LED zamiast tradycyjnej H7
Czy ktoś z was testował w praktyce takie żarówki LEDowe zamiast tradycyjnych H7. Chciałbym taką wrzucić w światła drogowe, na których mam ustawioną opcję świateł dziennych (kilkanaście procent mocy) http://i.ebayimg.com/t/2X-120-LED-H7-1210-3528-SMD-White-Car-Fog-Driving-Head-Light-Lamp-Bulb-DC-12V-/00/s/ODAwWDgwMA==/$T2eC16F,!wsE9suw)yL3BQfiYfz(S!~~60_12.JPG http://img.pointspub.com/w17/x4/p16/ie51_4.jpg 120 led http://i.ebayimg.com/t/H7-LED-LAMPADINE-LUCI-H7-102-SMD-CHIPS-BIANCO-/00/s/MjQwWDI0MA==/$T2eC16hHJH8E9qSEYO)lBQ3)F2(z-g~~60_35.JPG 102 led http://www.auobd2.com/upload/pro/2-x-car-h7-6w-smd-led-super-white-headlight-bulb-light-1.jpg SMD led http://i.ebayimg.com/t/2PC-H7-18-LED-SMD-HIGH-BEAMS-WHITE-DAYTIME-LIGHT-JAGUAR-/00/s/NjAwWDYwMA==/$(KGrHqJ,!k4E74+n2DmdBPD3CDyPvg~~60_12.JPG 18 led/smd
-
e39 528 99r Jaki interface zakupić
Który program BMW Scanner 1.4.0.6 czy inpa ? BMW Scanner
-
e39 528 99r Jaki interface zakupić
Nie generujmy niepotrzebnych emocji, przecież na interfejsie z BMW Scanner 1.4.0.6 nie uruchomicie INPA Kup sobie interfejs pod ten program, nie dosyć, że odczytasz i skasujesz błędy to będziesz mógł sobie pokodować/ustawić wiele funkcji w przyjaznym programie. Wydasz w sumie 95zł i masz fajny interfejs z BMW Scanner.
-
e39 528 99r Jaki interface zakupić
A od kiedy program jest interfejsem :duh: :duh: :duh: Program nie jest interfejsem, ale na interfejsie do BMW Scanner 1.4 nie uruchomisz np. INPA, więc w tym przypadku skrót myślowy jest jak najbardziej na miejscu. Jest to powiązane z programem.
-
e39 528 99r Jaki interface zakupić
Ja polecam BMW Scanner 1.4
-
Dziurawa odnoga gumowej rury przepływomierza
Panowie, serdeczne dzięki za pomoc. Wszystko wymienione i wyczyszczone :)
-
Dziurawa odnoga gumowej rury przepływomierza
Dzisiaj rozpocząłem czyszczenie. Na początek przepustnica. Aż tak źle nie wyglądała. http://i1246.photobucket.com/albums/gg607/ratovnik/Zdjeciatechniczne/100_0420.jpg Później silnik krokowy, trochę zaczadzony: http://i1246.photobucket.com/albums/gg607/ratovnik/Zdjeciatechniczne/100_0446.jpg Czy w środku ta obrotowa "zatyczka" ma się ruszać przy ruszaniu silniczkiem? Po wyczyszczeniu środek wyglądał tak. Ma być mały prześwit patrząc przez silniczek czy środek powinien być zasłonięty przez ten obrotowy bolec? http://i1246.photobucket.com/albums/gg607/ratovnik/Zdjeciatechniczne/100_0452.jpg Co to jest i do czego służy? http://i1246.photobucket.com/albums/gg607/ratovnik/Zdjeciatechniczne/100_0415.jpg